Widok

CHOINKI

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ZNALAZłAM NA FORUM TRóJMIASTO:

Dlaczego CHOINKI są lepsze od MĘŻCZYZN?


Choinka zawsze stoi.


Choinkę można wyrzucić zaraz gdy zacznie łysieć.


Nawet najmniejsza Cię zadowoli.


Choinka zawsze ładnie pachnie.


Choinka wygląda dobrze, nawet przy włączonym świetle.


Choinki są zadowolone ze swojego rozmiaru.


Choinkę musisz trzymać w domu tylko raz w roku przez mniej więcej dwa tygodnie.


Choinka jest cicho, gdy w telewizji leci “Magda M”.



Dlaczego CHOINKI są lepsze od KOBIET?


Choince jest obojętne ile choinek miałeś przed nią.


Choinka nie wymaga ani prezentów, ani komplementów, jedynie wody.


Choinka nie wkurza się, gdy zaglądasz jej pod gałązki.


Choinkę możesz dokładnie pomacać, zanim ją zabierzesz do swojego domu.


Jeżeli tylko masz ochotę, możesz mieć jednocześnie kilka choinek.


Kiedy choinka Ci się znudzi, po prostu ją wyrzucasz.


Choinka nie jest zazdrosna o inne choinki.


Choince nie przeszkadza, że przez cały dzień oglądasz telewizję.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre:)))hehhe:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha fajne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelka


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry