Hipermarket Carrefour

Hipermarkety

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ciasnota wątek zamknięty Dziś byłam na zakupach z dzieckiem w wózku i okazało się, że nie wózek jest w...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Brak szacunku do pracowników wątek zamknięty Dzisiaj byłem świadkiem incydentu który w pewnym sensie z irytował mnie,...
~Bogdan/ zły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Uważnie sprawdzajcie ceny na półkach, a następnie na paragonach! wątek zamknięty Niestety, z racji tego, że Carrefour Morena jest moim najbliższym większym...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

syf kila i mogila wątek zamknięty Zero organizacji w sklepie godzinami szukasz danego produktu, brud smród i...
~ją to ja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Stary ser! wątek zamknięty Drugi raz kupiłam tam stary śmierdzący żółty ser! nigdy więcej
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

I tak lepszy od innych Carrefourów wątek zamknięty Ale tylko i wyłącznie pod względem asortymentu. Sklep od lat nie był...
~takicogoniepodam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2012

SKLEP J&M PHU "JUSTYNA" wątek zamknięty Szanowni państwo zakupiłam w w/w sklepie spodnie w cenie 99zł. Mało czy dużo...
~majolina@wp.pl
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2010

wymieniam: notorycznie błędne ceny (nigdy niższe, zawsze pomyłka na wątek zamknięty niekorzyść klienta, syfiaste wózki i koszyki, w wózkach nie działają kółka,...
~ryba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Dzień Seniora - PORAŻKA ! wątek zamknięty Co tydzień to samo - na dzień seniora nędzne resztki z tygodniowej gazetki! -...
~Bożena Smagacz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Zakup wędliny. wątek zamknięty Dnia 19-08-2011r. zakupiłem połowę wędliny "Krakowska podsuszana"Otóż przy...
~Włodek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

bogdank - opinia wątek zamknięty Duży asortyment,miła obsługa.Przydało by się więcej czytników kodów...
~bogdank
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Lena - opinia wątek zamknięty Jestem cięta na ten sklep z dwóch powodów: 1. na półkach można znaleźć...
~Lena
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2008

;p wątek zamknięty ;p
~Tatunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

oszukiwanie klienta wątek zamknięty Po raz kolejny zostałam oszukana przy zakupie produkru w tym...
~dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 listopada 2007

road signage in underground parking wątek zamknięty The arrow signs in the underground parking should be repeated in extra sites
~Marek Szandorowski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 września 2007

uwaga na rachunki wątek zamknięty Zazwyczaj jeżdże tam pokręcic bekę z kumplami i kupic jakieś pierdółki ale...
~mcgdansk666@o2.pl
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2007

zacofanie wątek zamknięty nic praktycznie co chce kupic nie ma.Slaby wybor!!!
~apokalips
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

17

wątków

do góry