Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena Totalna tragedia....proponuję omijać tą restauracje szerokim łukiem....jedyne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Ania - ocena Pyszności, od razu wiedziałam że wrócę. Polecam!
~Ania
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 października 2023

Ola - ocena Bardzo zawiedziona! W Casa byłam dziś kolejny raz, niestety ostatni. Obsługa...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Alicja - ocena Dwie gwiazdki daje za uroczego kota śpiącego na kanapie przy wejściu....
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Donia - opinia Poza lokalizacją niestety nic więcej. Makaron twardy, bez smaku, oczekiwanie...
~Donia
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 maja 2023

Maciek - opinia Jedzenie naprawdę bardzo nijakie-słabe i raczej mało ciekawe. A ponad...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Gość - opinia Rodzinny obiad, pierwszy raz w tym miejscu i wygląda na to, że nie ostatni....
~Gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Kolorowa - opinia Dzisiaj byliśmy z mężem i córką, stolik zarezerwowany ale na miejscu okazuje...
~Kolorowa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Agnieszka - opinia Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ja byłam kilka razy, byłam też dzisiaj(...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Anonim - opinia Jestem bardzo rozczarowana. Juz przy samym wejsciu po uprzedniej rezerwacji...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Kaya - opinia To ma być najlepsza włoska restauracja w 3mieście? Chyba żart.Serwis porażka....
~Kaya
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Adrian - opinia Niezapomniana wizyta :) polecam z całego serca
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2022

Karolina - opinia Wielokrotnie jadałam w restauracji i za każdym razem było gorzej. Ostatnim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

Stała klientka - opinia Z przykrością muszę stwierdzić: stanowczo nie polecam. piszę "z przykrością",...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Piotr - opinia Witam! 4 osoby nasza 5 rocznica ślubu "młodzi" i świadkowie .Wielki zawód!...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

Michalina - opinia Witam! Obsługa pozostawiająca wiele do życzenia . Stolik obsłużony przez 4...
~Michalina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Lech - opinia wątek zamknięty wrócimy tam chętnie ze względu na pyszne jedzenie
~Lech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Porażka. Stół na zamówiony 3 tyg wcześniej na godz 15. Dodam, że miał być to...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Jacek K - opinia wątek zamknięty Bardzo słaba obsługa. Na jedzenie czekaliśmy ponad 1,5 godziny, aby...
~Jacek K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Celina - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Na same napoje czekaliśmy pół godziny. Na resztę dań w sumie...
~Celina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry