Widok

Cc w Szpitalu wojewódzkim

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej Dziewczyny.
Mam pytanie czy ktoras z Was miała cc planowane w szpitalu Wojewódzkim. ??
Jak przychodzisz na 7:00 ? To kiedy będzie robiona cc ? Jak dlugo jesteś w szpitalu po cc? Czy położne pomagaja ?
Dziękuję za każdą odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop hop podbijam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
2,5 roku temu rodziłam i leżałam w sali z dziewczyną po cc.Z wyjątkiem okropnego jedzenia i wstrętnych łazienek to naprawdę ok.
Każda mama dostaję wsparcie nie tylko ta po cc.Kilka lat wcześniej miałam cc ale w innym szpitalu i bardzo cierpiałam po operacji nawet nikt mi nie proponował środoków przeciwbólowych a tu Wojewódzkim dziewczyna dostała i normalnie funkcjonowała ,jeśli jest problem z karmieniem to pomagają a jeśli nie wychodzi to dają sztuczne a wiadomo że po cc może być z tym problem.Wyszła jak po normalnym porodzie ze szpitala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odp ;) ktos jeszcze .?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam cc w wojewódzkim w kwietniu. Jak stawiałam sie na 10 to cc miałam 12.30 chociaż planowane na 11. Wszystko zależy od tempa wyników krwi. Po 8 h od zakończenia cc pionizacja, mycie i przejście na sale położnicza. Jak nie ma komplikacji to wyjście na 3 dobę tyle ze pierwsza liczona jako 0. Cc w sobotę wyszłam we wtorek. Wypisy po 14. Opieki dla męża nie wypisują chyba ze masz lekarza prowadzącego z tego szpitala to Ci wypisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Położne anioły nie kobiety. Pomagają i to z uśmiechem. Jedzenie jak na standardy trójmiejskie super. Ja miałam dietę niskosodowa to juz naprawdę suoer bo zamiast tanich wędlin pieczone mięsko do chleba. Jedyny minus to słabe łazienki ale da sie przeżyć. Opieka laktacyjna super, laktator można pożyczyć. Jak nie to mleko modyfikowane jest dostępne. Odwiedziny w pokoju odwiedzin, dziecko za szyba. Uciążliwy remont za oknem jak trafisz na sale po prawej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki Ina ja mam badania dzien wczesniej(czwartek) a w następnego dnia (piątek) mam miec cc. Chyba ze bedzie w czwartek miejsce dla mnie to mają mi zrobic. Jesc nie wilno to wiem a pic przed cc tez nie można??? Sala jest 2 os ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobote tez robią cc? Dziwne...
A powiedz mi co wziąść dla malucha?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Xxx a po tych badaniach idziesz do domu czy zostajesz w szpitalu i czy na te badania zabierasz rzeczy koszule, szlafrok itp. Bo ja też mam badania dzien wcześniej ale nie zapytałam gapa że mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robią. Porody normalnie przyjmują to i cc zrobią ale planowe rano. Ja miałam sale pooperacyjna jedynkę ale dlatego ze miejsc nie było i leżałam na ginekologi. Dopiero po pionizacji byłam na położnictwie. Sale 2-3 przeważnie. Pooperacyjna jedna nawet 4 osobowa na położnictwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla malucha to normalnie pamapersy, ubranka, chusteczki, rożek, Pielucha tetrowa.Nie myją wiec kosmetyków nie potrzeba, ewentualnie krem do pupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomaranczka kazał mi lekarz wziąść torbę do szpitala, bo jak coś to zostanę, jak będą miejsca w szpitalu. Ale to nie jest pewne. Jaki lekarz Cię zapisywal o mnie p. Grzegorz taki wysoki śmieszny.
Ja mam nadzieję ze szybciej się nie zacznie...

Inka a jak jest z łazienkami słyszałam.ze masakra ? Czyli wogole nie kapia dzieci? A pupe podmywasz wodą i wacikami czy ciasteczkami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przed cc mozesz pić wode ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Xxx dzięki. Mnie spisywał taki młody lekarz w takich dłuższych włosach. Też mam nadzieję że się prędzej nie zacznie ale od wczoraj mam lekkie skurcze a to dopiero 37tc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te skurcze to przewidujace. Normalne podobno. Ja czuje jak mi naciska na macice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wody nie wolno 12h przed cc juz. Dzieci nie myją. Podmywasz chusteczkami albo możesz pod kranem bo umywalki sa w pokojach. Łazienki wyremontowane ale brudne. Grzyb po prostu. Toalety juz lepsze. Aa i jedzenie jak na szpitale dobre ale nie ma wogole picia. Trzeba mieć swoje. Herbatę, kawę, kubek i sztucce. Lodówka jest dostępna w pokoju odwiedzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To grubo z tymi łazienkami... A co do pokoju odwiedzin. To rodzina widzi tylko dziecko za szyby ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak i uwierz mi ze pomimo tego ze oddział jest mały bo 35 łóżek to ilość ludzi odwiedzających spora i nie ma ci narażać malucha na taka dawkę bakterii. Te pare dni wytrzymają bez dotykania malca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam planowe cc 3 lata temu w Wojewódzkim. Cc w piątek, na oddziale od czwartku, w poniedziałek wypis. Było ok, pionizowanie po 8 godzinach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak beda robic mi badania w czwartek to moze mnie zostawiają. Chociaz lekarz mi napisal 19.07 badania a 20.07 cc.
A jak z pokramem pomagają pobudzić laktacje po cc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie opieka laktacyjna super. Jak potrzeba to tylko zgłosić i pomogą. Ja osobiście nie chciałam a z racji wieku nir nalegaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie powiedziałabym... oprócz wspaniałej p. Marzeny, która faktycznie mega się zna na laktacji, nikt się za bardzo z pomocą za bardzo nie rwie. 4 lata temu była możliwość dokarmiania dziecka po palcu, teraz raczej kręcili nosem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o.ile.wcześniej przyszłas planować cc? Ja jestem w 33 tc i w pt mam wizytę u ginekolog i pewnie wtedy wystawi mi skierowanie na cc. Nie wiem czy już tego.dnia iść się umówić. Pozdrawiam i.dzięki za.wskazówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze ktos jeszcze cos podpowie? Opieka ok? Jak z dostepnoscia pediatrow? Trzeba miec swoje podklady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podkłady miałam swoje ale są dostępne jak poprosisz. Pediatrzy codziennie na 2 obchodach. Jak się coś dzieje to są na oddziale obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

do góry