Widok

Chorwacja 2 +1 ?

Podróże Temat dostępny też na forum:
Ile wyniósł Was pobyt - wakacje w Chorwacji w 2013 r. Słysze, ze wszystko podrozało marzy mi się Chorwacja. Ale musze miec jakies pojecie na co sie pisze. Chcemy jecvhac na 7 dni samochodem. Moze jakies podpowiedzi, wszystkie posty na formu sa stare z 2013 r nie znalazłam nic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zależy za ile wynajmiesz nocleg,ile pali wasze auto i jak chcesz dużo tam wydać (codziennie jedzenie w restauracji czy raczej zakupy i gotowanie samemu) Fakt podrożało ale i tak sie opłaca....za taka kse w Polsce tak byś nie wypoczeła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam 2 i 3 lata temu. 3 lata temu bylo znacznie taniej niz 2. w kazdym badz razie bylismy 2 tyg samochodem, mielismy apartament, zywilismy sie tylko w knajpach - generralnie troche sie bawilismy. 3 lata temu wszystko wynioslo nas 8 tys, 2 lata temu - ten sam standard - 10 tys. ale tak jak mowie - niczego sobie nie odmawialismy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w 2009 r. na tydzień nie wiem ile wydaliśmy ale nie duzo, potem w 2012 też w 2 osoby na 2 tyg. i zmieściliśmy się w 4 tys. jedząc co 3 dzieńw restauracji reszta zakupy w sklepie i samemu sobie robiliśmy ( oczywiście duzo kasy na piwko poszło....na słoneczku mąż pił pił i wypacał), kilka wycieczek na miejscu i pamiatek do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy w zeszłym roku w składzie 2+1 (3 latek, więc za niego ponosiliśmy już koszty). Bylismy samochodem 13 dni, nocowaliśmy w Budapeszcie, pod Trogirem( w samochodzie:):), w miejscowości Omis, jeden nocleg też w Dubrovniku. Żywilismy sie w knajpach, trochę tez sami robiliśmy. Nie oszczedzalismy bardzo ale też nie szaleliśmy. W granicach normy. Wyprawa kosztowała nas ok. 8 tys. Dużo jeżdziliśmy, byliśmy też w Mostarze, więc na paliwo poszło sporo. Ale warto było!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nocleg Bratysława, 2noclegi Plitvice, wioska koło Omisu 10 noclegów, nocleg Pszczyna.
zwiedzanie od Plitvic do Dubrovnika + mostar+medugorje.
Generalnie knajpy ( ze 2 dni obiad na miejscu). bez jakichs mega atrakcji typu rafting czy paralotnie, ale duzo przyjemnosci - w zasadzie wszystko co chcielismy.
niecale 8 tys ze wszystkim. Ale wrzesien, wiec chyba noclegi byly tansze.
Pokochalismy Chorwację!!Bardzo polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...

do góry