Chwila Moment

Restauracje Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Świętojańska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia Obsługa psuje całe wrażenie. Dziewczyny, trochę wigoru, nie może być tak ze...
~M
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Ania - opinia Szłam z pozytywnym nastawianiem, bardzo się rozczarowałam po pierwsze cenami...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Natalia - opinia Bardzo polecam, syte i smaczne śniadania dla dorosłych i dzieci
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Z sentymentu... wątek zamknięty Z sentymentu chodzę w to miejsce, bo je lubię. Kojarzy mi się z zapachem...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Przepysznie !!! wątek zamknięty Super klimat , pyszne jedzenie i sympatyczna obsłyga nic dodać nić ując ....
~Leon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

złe zmiany wątek zamknięty To był świetny lokal.Do czerwca 2016.Kelner był mega profesjonalny i...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Brawo! wątek zamknięty Wspaniałe konfit z uda kaczki! Wspaniale zbilansowane smaki, doskonały...
~Magi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Czas oczekiwania na kanapkę - ponad 40 wątek zamknięty Czekam tutaj w Moment nie pierwszy raz na wydanie kanapki juz ponad 40 minut....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Przepyszny chleb z czarnuszką wątek zamknięty Przepyszny chleb z czarnuszką do kupienia na miejscu. Uwielbiam:) Dobre...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

słabo wątek zamknięty Miało być rodzinnie, niedzielnie... opiekunka do dzieci rzeczywiście...
~eve
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Sympatycznie i smacznie wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj w 6 osób. Bardzo miła kelnerka, notabene nic nie zapisywała i...
~Macias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Ani na CHWILE ani na MOMENT tam juz nie wstapie!!Knajpka nastawiona na...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Wspaniale miejsce na pustyni Gdyni wątek zamknięty Wpadlysmy tu, gdyz nic na calej dlugosci Swietoj nie bylo otwarte....
~Malvina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Dobry starter! wątek zamknięty Polecam. Jedno z lepszych śniadań poza domem :) I fajna niekrępująca atmosfera.
~lilu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Obsługa..... wątek zamknięty Wybrałem się tam 3 raz (do trzech razy sztuka) to była ostatnia moja wizyta...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Niesmaczne jedzenie wątek zamknięty Zamówiłyśmy z koleżanką dorsza, w karcie pięknie opisane danie, gdy został...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Dziś byłam z chłopakiem drugi i ostatni raz na śniadaniu w "Chwili"....
~Madia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

MASAKRA!!! wątek zamknięty PO PROSTU MASAKRA DANIA ZIMNE NIE SMACZNE A DO TEGO KUCHNIA OTWARTA GDZIE BYŁ...
~Radzio
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

głodna weszłam i glodna wyszłam wątek zamknięty zamówiłam jako danie główne sałatkę z łososiem,a otrzymałam maleńką porcyjkę...
~Lilka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry