Widok

Cichy odkurzacz - jaki kupić?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić jakiś bardzo cichy odkurzacz? Często w dzień nie mam czasu na sprzątanie a potem jak Młoda śpi to nie chcę już włączać, bo mam głośny :/

Czy może ktoś używa Electrolux Ultra Silencer? Czy faktycznie jest taki cichy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest na pewno cichsze niz inne, ale bez przesady. Ale nie z miania faktu, ze nie zamieniłabym go na zaden inny,bardzo lubię nim odkurzać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Electrolux Ultra Silencer i polecam
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Rowentę i rzeczywiście na niskiej mocy go prawie nie slychac, na najwyżej jest glośny ale z pewnością i tak cichszy niz inne
w decybelach on ma najmniejsze wartości bo chyba 72 porónaj soie np na Ceneo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także mam Electroluxa ale cichy to jest w zasadzie na najniższych obrotach na maxa jest dość głośny może nie tak jak inne starego typu ale jednak tak jak na reklamie to nie jest :-D
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Ultrasilencer. Jest dużo bardziej cichy niż inne odkurzacze ale nie aż tak bardzo, jak na reklamie ;)))) Jak powietrze wlatuje do rury, to normalnie głośno słychać i z tym nic się nie da zrobić. Ja kupiłam go, bo czasami odkurzam późnym wieczorem albo nawet już w nocy i nie chciałam przeszkadzać sąsiadom. W sumie chyba bym go polecała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam ultrasilencera i uważam że jest bardzo cichy (w porówaniu z poprzednimi odkurzaczami)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za opinie. Pewnie się na niego zdecyduję. I tak będzie cichszy niż mój wysłużony zelmer ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam ultrasilencera: świetny i cichutki, wielofunkcyjny. Jedyne co mi przeszkadzało, to włosy i śmieci czepiające się do plastików i naelektryzowanej rury.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Electrolux Ultra Silencer, wersja ze szczotką elektryczna do czyszczenia dywanów. REWELACJA!!!
Jest ergonomiczny, długi kabel, długa rura (dzięki temu że nie trzeba się schylać to i mój mąż nawet chętnie poodkurza), można postawić w pionie i w pozimie, w zależności ile masz miejsca w szafie.
Worki można dokupić na allegro, oryginalne albo i nie... :) worek zmieniam co 3-4 miesiące ze względu na kudłaszący się dywan wełniany.

Jak masz jeden dywan w domu to nie warto tej szczotki, lepiej wybrac opcję bez (za to dodatkowe ustrojstwo placiłam chyba 200 zł drożej a używam dwa razy do roku).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dokupilismy do naszego Ultrasilencera tzw. turboszczotke. Swietnie zbiera wlosy i siersc zwierzakow. Jak poszuka sie nieoryginalnej to za 50zl mozna znalesc:) odkurzacz fajniutki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.rtvagd.sklep.pl/zelmer/cobra_ii_silent_2500_0_ek_20391.php5
ja mam taki tylko żółty i tez jest super, na najniższych obrotach cichutki 70 dB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zelmer syrius w opisie ma taki sam poziom hałasu jak elektrolux silencer, ale czy tak jest w rzeczywistości nie wiem nie słyszałam włączonego elektroluxa, kupiłam zelmera bo był sporo tańszy ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam ultra silencera, ale wieczorami to nie odkurzam ...
jest głośny, fakt ze sama siła ssąca tak hałasuje...

fakt reklama wyolbrzymiła ciszę jaką wydaje...

ogólnie jestem zadowolona, świetnie sie sprawuje, ale nie da sie odkurzac wieczorem lub podczas drzemki malucha :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam roomba - urządzenie, które samo odkurza, szczerze polecam, bo włączam urządzenie wielkości talerza do pizzy, zamykam pokój, a on sobie odkurza - mogę wtedy wyjść na spacer lub zająć się dzieckiem, a potem wchodzę do odkurzonego pomieszczenia. Dodatkowo jest to ulubiona zabawka mojej 8 miesięcznej córeczki - uwielbia się z nim ścigać ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam Ultra Silencera. Na początku był nawet cichy, ale w miarę użytkowania mam wrażenie że jest coraz głośniejszy:/

Ale lubię nim odkurzać mimo wszystko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wam powiem, że ciche odkurzacze to są nic nie warte... one są cichsze bo mają mniejszą moc, ja wolę jednak popracować w hałasie – ale szybko i sprawnie, sama mam - http://www.agito.pl/odkurzacze/philips-fc-9071-niebieski.0.345321.html to jest podstawowy model, ale o dużej mocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My pożyczylismy od sąsiadów tego Electroluxa ultrasilencer( bo tez sie nad nim zastanwialiśmy) i wg mnie bez rewelacji.
Kupilismy Zelmera Jupitera i uwazam, ze jest podobna głośność a dużo lepszy.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mam tego philipsa co 2 posty wyzej i tez jest dosc cichy no i mozna ustawic moc na nizsza wtedy juz w ogole jest cichutki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam zelmera meteor II,z regulacją mocy ssania,użytkuję go już od około 3lat i spisuje się świetnie.Kupuję do niego worki safbag o parametrach jak filtr hepa.4 worki z filtrami kosztują około 20 zł w saturnie lub madia.1 starcza mi na miesiąc spokojnie(a mam 2 koty)worki są łatwo dostępne.Na najnizszym poziomie raczej cicho mruczy ale na najwyższym jest w stanie zedrzeć panele.No i był śmiesznie tani ok 200 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ciche są odkurzacze Sebo. Specjalny szczelny system redukuje do minimum hałas podczas działania silnika. Sebo do tego nie mają wyrzutu powietrza co oznacza że cały brud wciągany do odkurzacza zasysany jest do środka. Jest polecany alergikom ale wydaje mi się że jest świetny dla każdego kto lubi oddychać czystym powietrzem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja polecam http://www.agito.pl/odkurzacz-zelmer-ceres-zvc-352-sk-vc-3300-0-sk-1118-557301.html naprawdę polecam nawet przy normalnym działaniu wykorzystywanie maksymalnych obrotów jest nie możliwe bo szczotka przysysa się do podłogi używam jej na 1/2 mocy prawie nie słyszalny a wciąga wszystko a to ważne żeby nie było podwójnej roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzialam ostatnio poszukiwacza z nowym odkurzaczem i z tego co tam prezentowal to zapowiada sie na prawde interesujaco, a do tego do niedzieli na fanpagu media expertu jest konkurs, w ktorym nagroda jest wlasnie ten odkurzacz! :D mam nadzieje ze uda mi sie wygrac, a jak nie to i tak pewnie predzej czy pozniej w niego zainwestuje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najcichszy to jest mój pure i9, bo odkurza sam jak mnie nie ma ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak z aplikacją mobilną do tego odkurzacza? działa poprawnie? da się włączyć sprzątanie będąc poza domem w dowolnym momencie? mnie zainteresował kształtem. zastanawiam się nad kupnem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używam pure i9 ok miesiąc i jak narazie ani razu nic nie poszło nie tak. wszystko działa jak należy, zawsze wraca do bazy nie wiesza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym momencie moim zdaniem pure i9 nie ma konkurensji..ten odkurzacz to cos wiecej niz zwykly sprzet, to normalny robot :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto go kupic? przyznaje ze ksztalt skaner i apka przekonuja ale co do dzialania to jak z tym pur i9 jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

irobota roombę też warto. w rankingach wygrywa z innymi markami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ma być cichy to odkurzacz D8.2 od electroluxa, praktycznie go nie słychać, ma fajne wymienne końcówki i technologię SmartMode, która automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dosotosuj do niej moc odkurzacza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może taki, który sam sprząta:) Odkurzacze automatyczne są super, no i to co najważniejsze bardzo wygodne. Model xiaomi mi robot vacuum mop pro załatwi za was odkurzanie podłogi, a i też umyje ją. 2w1 więc myślę, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto kupić https://www.soyez.pl/zastosowania-akcesoriow-do-odkurzaczy/ jest naprawdę bardzo cichy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam http://pixelghetto.com.pl/2021/09/22/polecane-roboty-sprzatajace-od-xiaomi/ super zakup,odkurzacz jest bardzo dokładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry