Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek, Ewa, Oskar i Marta - opinia Kawa i sernik wyśmienite! Nareszcie mogę napić się porządnej kawy ( flat...
~Marek, Ewa, Oskar i Marta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Byłam i było ok. wątek zamknięty Trafiłam tam przez przypadek , gdyż moje dziecko chciało siusiu. Ale głupio...
~kamia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Wszystko fajnie, ale.... wątek zamknięty Mozna powiedziec ze jestesmy z moim synkiem stalymi klientami w Ciuciubabce....
~Baba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Bardzo słabo wątek zamknięty Byliśmy tam z żoną i dzieckiem i bardzo się rozczarowaliśmy. Brudno, jedzenie...
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Bardzo brudno wątek zamknięty Witam, wybralam to miesjce na spotkanie z dziecmi, gdyz reklamowane jest jako...
~atosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Polecamy wątek zamknięty Urządziliśmy w Ciuciu Babce przyjęcie urodzinowe dla naszego synka. Wszystko...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Djsosoblack - opinia wątek zamknięty Wszystko fajnie, ale w środku brudno. W kąciku dla dzieci nie zamiatana...
~Djsosoblack
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Nie polecam wątek zamknięty Zarezerwowałam termin na roczek mojej córki, wybrałam tort i przekąski, które...
~Olga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Smacznie i klimatycznie wątek zamknięty Przyjemne miejsce z klimatem dla dzieciaków. Synek zniknął w kąciku zajęty...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Kawiarnia i miejsce przyjazne Dzieciom? wątek zamknięty Trafiliśmy na warsztaty: piękną być albo piękna i bestia, czy coś w tym...
whiski
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Kosmiczne ceny wątek zamknięty Miejsce ma fajny klimat, przyjazny wystrój, można się tam poczuć bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

wyproszone z dziećmi z miejsca dla dzieci? wątek zamknięty Ostatnio umówiłyśmy się z koleżankami i z dziećmi na kawę do wydawałoby się...
~umparara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Fajnie, ale w kosmos drogo wątek zamknięty Jedziemy do Ciuciubabki! Dziecko zobaczy nowe miejsce i pobawi się innymi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

miłe zaskoczenie wątek zamknięty To z pewnością jedna z najlepszych kawiarni w Gdyni. Jest klimatycznie,...
~Jan Burzyński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Takich miejsc powinno być więcej. Duży kącik dla dzieci z wieloma zabawkami,...
~AB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Niestety rozczarowanie wątek zamknięty Smak oj słabizna tarta cytrynowa gorzka nie cytrynowa sernik tradycyjny suchy...
~Dzik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry