Widok

Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Małżeństwo z Lubelszczyzny po ponad ośmiu miesiącach dowiedziało się, że ich związek nigdy nie istniał. I to z winy urzędników - pisze "Metro".

Leszek Wolak i Iwona Misztal z Długiego Kąta 4 marca tego roku przed urzędnikiem stanu cywilnego złożyli przysięgę. Po ponad ośmiu miesiącach dowiedzieli się od urzędników, że ich małżeństwo... jest nieważne. Byłem przekonany, że mam żonę, planowaliśmy mieć dzieci. A teraz okazuje się, że żyliśmy jak w konkubinacie - żali się Leszek Wolak.

Okazało się bowiem, że Władysław Sitarz, który udzielał ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie, został powołany na stanowisko naczelnika niezgodnie z prawem. Burmistrz Zbigniew Bielak, zamiast ogłosić konkurs na wolny wakat, obsadził go swoim, pracującym już wcześniej w urzędzie pracownikiem.

Zastrzeżenie zgłosił jednak jeden z miejskich polityków. Sprawa znalazła się w sądzie, a kilka dni temu zamojscy sędziowie przyznali mu rację. Co więcej, orzekli: śluby udzielane przez tego urzędnika są nieważne.

"Nielegalny" małżonek nie zamierza sprawy puścić płazem. Żąda od urzędników odszkodowania - 5 tys. zł. (PAP)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie coś to chyba tylko w naszym porąbanym kraju może się zdarzyć...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dlaczego za błędy "u góry" obciążani są zwykli ludzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jest zawsze...
zawsze to Ty jestes winna, jeżeli bład zrobi jakiś urzędnik

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nieźle

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to za problem ;) mają szansę jeszcze raz się pobrać przecież większość chciała to powtórzyć ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 tyś to za mało!
Ja bym wiezej żądała!

Wqrwi..bym się nieziemsko

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiadam na pytanie z tematu: "ja bym się wkór....."

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już bym drugi raz tego ślubu nie brała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zawarła na nowo związek;)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

przedszkole "Zielona Dolina" na Jasieniu (6 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego przedszkola? Jak personel, warunki,...

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...

odżywka do włosów dla trzylatki (41 odpowiedzi)

moja córka ma piękne kręcone włoski (niezbyt długie, ale coraz gęstsze) z przodu i z boków...

do góry