Widok

Co ja w ogóle robię?

Ok, więc krótko mówiąc, mam ciężką depresję, niepokój i drastyczne wahania nastroju, a także niewielką paranoję. Terapia jest w porządku, ale nigdy nie wystarcza. Czuję, że moje problemy są związane z moimi hormonami, mam niedoczynną tarczycę, a moje hormony są praktycznie wszędzie. Podczas miesiączki czuję jakby przeciążenie hormonalne? (Nie wiem, czy to ma sens) cóż, to samo dzieje się, gdy wpadam w epizod depresyjny (po prostu się zdarzają, że nawet tak naprawdę nic nie robię)

Wiem, że problemy z tarczycą są duże w mojej rodzinie, zarówno moja mama, jak i siostra musiały je zobaczyć i są one emocjonalne. Kogo powinienem w tej sprawie zobaczyć? Mój lokalny lekarz rodzinny - co mam powiedzieć? hej, myślę, że moja tarczyca powoduje depresję, tak jak co robimy Czuję, że nie byłabym traktowana poważnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, więc krótko mówiąc, mam ciężką depresję, niepokój i drastyczne wahania nastroju, a także niewielką paranoję. Terapia jest w porządku, ale nigdy nie wystarcza. Czuję, że moje problemy są związane z moimi hormonami, mam niedoczynną tarczycę, a moje hormony są praktycznie wszędzie. Podczas miesiączki czuję jakby przeciążenie hormonalne? (Nie wiem, czy to ma sens) cóż, to samo dzieje się, gdy wpadam w epizod depresyjny (po prostu się zdarzają, że nawet tak naprawdę nic nie robię)

Wiem, że problemy z tarczycą są duże w mojej rodzinie, zarówno moja mama, omegle xender
jak i siostra musiały je zobaczyć i są one emocjonalne. Kogo powinienem w tej sprawie zobaczyć? Mój lokalny lekarz rodzinny - co mam powiedzieć? hej, myślę, że moja tarczyca powoduje depresję, tak jak co robimy Czuję, że nie byłabym traktowana poważnie?
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry