Widok

Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Koleżanka otworzyła salon fryzjerski. Chciałabym jej zrobić jakiś drobny prezent na szczęście. Co w takich przypadkach można podarować??/

będę wdzięczna za jakieś sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś zegar na ścianę,albo ozdobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort specjalnie udekorowany (tematycznie), lub babeczki- muffinki z dekoracjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duża skarbonkę na napiwki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oli właśnie o tym pomyślałam i przed oczami stanęła mi wielka świnia w okularach p.słonecznych ,która stoi u znajomych w pizzerii ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta skarbonka to fajny pomysł :)
Do tego tort kiedys widziałam taki tort z....odcietym uchem i z napisem...oby ci się to nigdy nie zdarzyło :)

co do zegara czy innych dodatków na sciane musisz uwazac by dopasować do wnetrza
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jesteś wykształcony w tym kierunku i czujesz się w swoim zawodzie bardzo dobrze to najpierw trzeba zacząć od jednego stanowiska a później jeśli interes się będzie rozkręcał o zatrudnianiu pracowników.. zatrudniając ludzi nie będziesz wiedział co od nich oczekiwać a jedynie będziesz grać efekt końcowy taki biznes to tylko i wyłącznie dla znawców którzy wiedzą że trzeba jeździć szkolić się rozwijać.
Od siebie podpowiem, ze warto jest zajrzec sobie na stronę polski bezgotówkowej:
https://polskabezgotowkowa.pl
Z uwagi na to, że można uzyskać od nich terminal za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...

Jaki najlepszy i najtańszy blender? (11 odpowiedzi)

Chciałabym zacząć robić sama papki małemu,jednak słoiki są za drogie.On zjada cały taki mały...

ile potrafi wasze dziecko? 3 latka... (19 odpowiedzi)

Nasz Filip we wrzesniu skonczy 3 latka. Ale jego rowiesnicy w lipca i sierpnia potrafia duzo...

do góry