Widok

Co na prezent dla babci na 80lat??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam podobny problem, babcia ma 84 lata więc w zasadzie wszystko już ma:) ale tak poważnie to mam kilka pomysłów, może się przyda: 1. jakiś preparat na wzmocnienie typu Biovital, Vita Buerlecitin i takie tam; 2. ramka na zdjęcie wraz ze zdjęciem wnuka/prawnuka; 3. zegarek z dużymi cyframi 4. może jakaś apaszka (jeśli babcia wychodzi z domu, bo moja już nie jest na chodzie). Tyle mi przyszło, pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja babcia cieszyła się jak dostała taki grubaśny i miły w dotyku szlafrok.
Może cos takiego też http://allegro.pl/ogrzewacz-rehabilitacyjny-max-termofor-precz-i1935575711.html.
Albo ramke ze zdjeciem famili.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biovital dostanie juz od kogos innego, oprocz tego dost. kalendarz z wszystkimi wnukami, moze jeszcze ten szlafrok, ale nie wiem czy nie ma... Moze ktos jeszcze??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
apaszka
jakies witaminy
kremy przeciwzmarszczkowe
bransoletka
naszyjnik
swieczki ozdobne
ładne filizanki
ciepłe kapcie
kamizelka taka z owczej wełny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
jakis fajny zestaw ręczników
ciepły gruby koc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas po swietach tez szykuja sie 80 urodziny babci, ja zamowilam taka kartke:
http://www.artillo.pl/product/kartka-urodzinowa-zamowienie-dla-pani-oli,10913.html

Jest pieknie wykonana no i mysle,ze sprawi babci troszke radosci:)
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezla lista:-) dzieki, a gdzie taka kamizelke z owczej welny mozna kupic?, moze gdzies w gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni na hali
na rynku w chyloni chyba tez jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja babcia też miała w tym roku 80 urodziny, dostała od gości min. taki super leżak do ogrodu, ja zrobiłam album ze zdjęciami - przepiękna pamiątka wyszła gdyż poprosiłam babcię o wszystkie jej zdjęcia, są to zdjęcia jeszcze czarno białej mojej prababci (jej mamy), kupiłam ładny album do którego się wkleja zdjęcia, a pod każdym zdjęciem dałam kolorowy kartonik i wszystko wklejałam na kosteczki, napisy dodam jeszcze tylko; z innych pomysłów to może fotel bujany jeśli jeszcze nie ma, albo właśnie koc
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakis cieplutki i milutki kocyk:) albo kocyk w ktory mozna sie ubrac,sa takie z rękawkami
cieple paputki:)

moja babcia mlodsza ale kupilam jej takie kapciochy w panterke do lydki mieciuskie w ktorych nic nie gniecie i chodzi zadowolona, dodatkowo ma cieplo bo wiadomo krążenie juz nie te.

a w tym roku dalam jej pieniazki i tez jest zadowolona bo sama kupic sobie to co jej sie przyda lub podoba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
albo masażerr do stop :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może coś do czytania? Albo album ze storczykami od bookmaster.pl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podkoszulki z wełną. Ogólnie ładna, ciepła bielizna, babcie zwykle nie mogą takiej kupić niedaleko domu, a tej trzeba się naszukać po lepszych sklepach lub w necie.

Albumy Kosycarza, jeśli babcia z Trójmiasta.

Nieduże, łatwe w obsłudze radio - moje babcie czesto budzą się w nocy i lubią na takie okazje mieć radyjko przy łóżku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a my zrobilismy babci drzewo genalogiczne i wydrukowalismy je w formacie 40x50 oprawilismy w rame. babcia bardzo się wzruszyła a to pamiatka inna niz wszystkie rzeczowe prezenty które dostała.
image[/url]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z podanych podpowiedzi moim zdaniem :cieplutki szlafrok (nie szkodzi że jakiś ma) lub zegarek z dużymi cyframi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki Dziewczyny za wszytskie podpowiedzi:-)
Najbardziej chyba podoba mi sie ten szlafrok i kamizelka. Wiecie moze gdzie szuikac jakis fajnych cieplych i niedrogich szlafrokow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje babcie najbardziej zawsze cieszą się z... rajstop :)
A już pomysłem, który zachwyca je wszystkie to jest likier adwokat :)
Bardzo wdzięczne też są kiedy sprezentuje się im tort - np truskawkowy w środku zimy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Babcia na 70 urodziny dostala koc welniany z poduszką wełniana bardzo jej sie przydały i uzywała często.
może właśnie coś z produktów wełnianych, kapcie, kamizelka jeśli babcia takie rzeczy lubi oczywiście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to szlafrok kiedyś kupiłam tesciowej na prezent z lidla i chwali sobie :)
a tak to musisz patrzec na metke czy nie jest sztuczny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupiłam babci ostatnio zestaw naczyń Philipiak do zdrowego gotowania rekomendowany przez samego ulubieńca mojej babci - Karola Okrasę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
O, fajny pomysł. Sama mam te garnki i sa niczego sobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja zawówiłam Babci wizyte u fryzjera i kosmetyczki była bardzo zadowolona i askoczona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie kobiety w mojej rodzinie uwielbiają wina, więc nie miałam problemu z prezentem, w sklepie wina com pl zamówiłam kilka butelek win hiszpańskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No własnie ja również zastanawiam sie nad prezentem dla babci.Z tym, ze nie na urodziny ale z okacji jej dnia. W końcu dzień babci coraz bardziej się dziewczyny zbliża.... Wpadłam na pomysł aby kupić jej niewielką kopertówkę albo kosmetyczkę.Babcia chodzi z takimi niewielkimi torebkami do kościoła, tak wiec coś takiego jej się przyda.
Mam na oku takie dwa:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-kopertowka-skora-zamsz-camel-2115.html
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-skorzana-kopertowka-czarna-2521.html

Lepszy beżowy czy bordowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może telefon? Ja, kupiłem swojej babci ten, przystosowany dla seniora (zdecydowałem się na ten model - MAXCOM Comfort MM461).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto ma takie fotoksiążki, więc może taki kierunek?
Sądzę, że powinno się to wam zdecydowanie sprawdzić, ale kwestia również taka, jakie macie oczekiwania i ile chcecie na ten cel wydać.
Fotoksiążka kosztuje śmieszne pieniądze - większym problemem jest u niej to, że wymaga trochę zachodu, żeby stworzyć coś atrakcyjnego. Musicie zebrać trochę zdjęć i dopiero wtedy poukładać je w jedną książkę. Efekt powinien być super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około tej ceny można na pewno znaleźć zegarek xonix. Starsi ludzie lubią praktyczne prezenty, więc na pewno się ucieszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia rownież ma urodziny i nie mam pojęcia co powinnam jej sprezentować....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poduszka ortopedyczna jeśli ma problemy z kręgosłupem, są zestawy herbat z kubkiem i zaparzaczem, album na zdjecia, ramki, wózek na zakupy, ewentualnie bon podarunkowy do wybranego sklepu. Jesli babcia lubi dekoracje i ceramikę, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://andyceramika.pl/
W sklepie można dostać ceramikę Bolesławiec Najtaniej :) Jest tam outlet, tak więc wiele takich dodatków można kupić o wiele taniej niż w wielu stacjonarnych sklepach.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia poprosiła o podomkę.
Czesto daje jej w prezencie wino , bo to jedyny alkohol który lubi ,
Herbaty tez zawsze są spoko ,
Dla osoby religijnej ciekawą opcja będzie taki rózaniec https://www.meritohurt.pl/srebro-medaliki-krzyzyki-lancuszki/rozaniec-10-obraczka.html
Dostała tez ramkę ze zdjęciami rodziny , milusi koc , kubek z przykrywką i siteczkiem, kapcie , szlafrok , szminka , perfumy , witaminy , piżama, bluzeczka ... mysle ze babcie to takie osoby co ze wszystkiego się uciesza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie myślałeś o czymś takim co babcia zapamięta? Bo moja ma już masę różańców i łańcuszków. Przez te prawie 80 lat dostała na urodziny już pełno butelek alkoholu, a mam wrażenie, że wszędzie w sklepach jest to samo. Dlatego na jej 80 poszukałem mocniej i znalazłem coś dedykowanego tutaj https://suprizo.pl/prezent-na-80-urodziny-c173.
Ostatecznie wybrałem deskę grawerowaną i ku mojemu zdziwieniu babcia zamiast jej używać to powiesiła w kuchni jako ozdobę i też pasuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieplutki mięciutki sweterek,kamizelkę,skarpetki,smakołyki ,podusię z naturalnego pierza.krem do twarzy -rąk i stóp,miodzik,koniaczek-kieliszek pomaga na krążenie dobrą herbatkę może z hibiskusa -róży.Prezenty lekkie,ciepłe i smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia jest trochę młodsza, a w prezencie urodzinowym dostała Roombe. Taki pomocnik jej się przyda, obsługa nie jest skomplikowana, więc sobie bez problemu poradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze by tak dobry krem dla cery dojrzalej? Zobzca sobie ta linie naturalna dla cery dojrzalj wlasnie z Bielendy - Royal Bee Elixir
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrym prezentem dla babci będzie ręcznie robiona kamizelka. Kamizelka zapewnienia wygodę i daje uczucie ciepła w czasie noszenia. Wełniane kamizelki to świetny wybór dla seniorów, którym często jest chłodno.
https://unikalni.pl/k76-bolerka-kamizelki.php
https://unikalni.pl/photos/ladnie-modne-cieple-kamizelki-robione-na-drutach-szydelku-unikalni-pl.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie jednak czy babcia nie ma termometru ;) Nie wiem czy jest to taka dobra opcja z uwagi na to, ze jest to takie....bezosobowe.

Moim zdaniem są zupełnie inne o wiele lepsze pomysły jak
dobra książka
zestaw kosmetykow ( kobiety w każdym wieku lubią o siebie dbać)
apaszkę
rękawiczki
ewentualnie jakieś wygodne kapcie do chodzenia po domu aby babci było w nich po prostu wygodnie ;)
https://suzana.pl/category/buty-damskie-botki-skorzane

Spory wybór porządnego obuwia jest w Suzanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla Babci polecam dobre kosmetyki dla cery dojrzałej, zawsze się przydadza. Doskonała jest ta linia Ujędrniające Peptydy polskiej marki Bielenda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

do góry