Widok

Co pod suknię?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, wiem jedno że chce pończochy samonośne, ale zaczęłam się zastanawiać w jakim kolorze powinny być: czy w kolorze sukni czyli jakiś delikatny odcień białego, czy może w kolorze naturalnym skóry?
Co Wy kupujecie, zaznacze że w trakcie wesela chcę zmienić buty na czerwone z lekko odsłoniętym palcem( są wycięte), więc chyba w kolorze naturalnym byłyby lepsze, co wy zakładacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam biale samonosne ponczochy.nie obtarly mnie ani nic sobie nie odparzylam.jedyny munus to to iz mi na weselu zjezdzaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny, generalnie bardziej mnie interesowało w jakim kolorze będziecie miec ponczochy czy rajstopy. Ja mam buty pełne ale maja bardzo wysoki obcas i jak juz się zmęcze na weselu to sobie ściągne pończochy i założe czerwone z wyciętym palcem. Nie wiem tylko co mieć do tych pełnych butów białe czy w naturalnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam preferuje w kol naturalnym. Białe rajstopki kojarzą mi się z I Komunią Św.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naturalne...bo i noga wygląda wtedy naturalnie, a nie jak biała parówka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie odkryte buty plus rajstopy/poniczochy itp. równa się wielka wtopa ( nie chce używać słowa wiocha) jeżeli, ktoś się decyduje na odkryte buty to z automatu rezygnuje się z rajstop!! to coś takiego jak facet założy sobie białe skarpetki, które podciąga prawie pod kolano i zakłada do tego sandały :D:D:D
i nie mogę się zgodzić z określeniem, że nie można mieć odkrytych nóg.... byłam już na wielu weselach i 90% kobiet nie miała rajstop( nie zależnie czy sukienka była krótka czy długa)... ja sama nawet w pażdzierniku nie miałam pończoch :) a poza tym pod suknią ślubną nie widać czy ma się gołe nogi czy też nie :)
ja mam wesele 20 sierpnia przyszłego roku i planuje mieć jakieś ładne sandałki, które jak najwięcej stopy będą odkrywać ( wg mnie to bardzo ładnie wygląda zadbane stopy i ładnie pomalowane paznokcie w eleganckich bucikach, które subtelnie wystają spod sukni :) i żadnych pońoch !! a już napewno nie białe bo to jest dla mnie jakieś takie a seksulane :) ale o gustach się nie dyskutuje i każdy ma prawo do swojego zdania :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madziorek- podoba mi się ten tekst: "jak facet założy sobie białe skarpetki, które podciąga prawie pod kolano i zakłada do tego sandały :D:D:D" dobre!:) tez mam ubaw z tego jak widze na ulicy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pończochy białe kabaretki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie również rozbawił tekst z białymi skarpetkami bleh :P nienawidzę tego :P ja bym bardzo chciała iść w gołych nogach, boję się jednak obtarć :( no chyba, że do września rozchodzę porządnie buty :) białym parówkom mówię stanowcze nie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie to jesli buty z odkrytymi palcami to bez ponczoch/rajstop! Ja na swoim slubie mialam gole nogi i sandalki (a potem to na boso ;-)). No ale ja bralam slub na poczatku lipca.
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nasczescie mam buciki z zakrytymi palcami i nie musze sie przejmowac :) ale za to mam dylemat czy ponczochy czy rajtuzy:)czy białe czy cieliste.boje sie ze w rajstopach bedzie mi w lipcu za cieplo. Najchetniej poszlabym w golych nogach :)

Ostoła gratuluje dziewczynki;) powodzenia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia, w lipcu meczyc sie w rajstopach?! Daj sobie spokoj i idz w golych nogach. Spod sukni i tak nic nie bedzie widac, a jak sie troche opalenizna prysniesz to bedzie lepszy efekt niz z rajstopami.
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaaa i dzieki! Moja cora ma dzis chyba impreze i nie daje mi o sobie zapomniec ;-)
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, ze rajstopy to głupi wybór ale boje się że obetrę sobie nogi od butów(mam pełne)wiec ma co obcierać oraz ze na gołe nogi but mi na noge nie wlezie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka malutka a już imprezuje to co befdzie pozniej :)
ahh te dzieci w tych czasach tak szybko dorastaja:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam ostatnio na 3 weselach i na wszystkich miałam gołe nogi, ale w torebce awaryjnie miałam kilka takich żelowych " plastrów". Ciężko to nazwać plastrem ale działa tej samej zasadzie tylko, że go w ogóle nie widać!! bo jest w kolorze ciała i jest pokryty takim niby silikonem czy czymś :) nic się nie odkleja, nie brudzi itp. a do tego jest kilka rodzajów: na otarcia, na pęcherze, różnej wielkości itp. pod koniec jednego wesela obtarłam sobie nowymi butami piętę :( ale przykleiłam plaster i potem w tych butach bawiłam się całe poprawiny :D i absulutnie nic nie widać i przestaje boleć!! jakgdyby nigdy nic się nie stało :)

przesyłam link do strony z plastrami :

http://pl.compeed.com/bgdisplay.jhtml?itemname=blisters

polecam bo naprawdę warto!!

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj z ciekawosci przymierzyłam buty(pełne)na gołą noge no i....nie ma opcji zebym nie miala czegos na nogach-rajstopy badz ponczochy.Buty strasznie cisneły i wydawały sie conajmniej za małe o 2 rozm. założyłam podkolanówke i nie czułam ze mam buty na sobie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dajmy się zwariować :) jeżeli buty cisną i boli noga to nie ma co się zastanawiać, jeżeli pończoszki pomagają :) to ma być wielki dzień bez stresu i bólu, więc w tym wypadku gołe nogi przegrywają :)
chciaż ja bym spróbowała jeszcze z innymi butami :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygoda powinna być na 1 miejscu :)
dość dużo za nie kasy dałam datego chciałabym zostać już przy nich:)mimo, ze buty są bardzo wygodne to jedyne co to na ew.zmiane coś planuje kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurczaki! Nie przypuszczałam, że młode kobiety mogą nosić rajstopę czy pończochę do buta z odkrytymi palcami.
Przyznam, że jestem troszkę zszokowana tym pomysłem, bo:
1 to raczej moher-style
2 jak w banku że zrobi się dziura na takim paluchu co wystaje z rajstopą
3 jest przesąd że panna młoda powinna mieć zakryte buty
4 jest też tradycja że panna młoda w bucie musi mieć kasę, a jak będzie dziura to wyleci :)

a ja idę chyba w ogóle bez rajstop bo i tak będzie mi gorąco w kiecy, nikt nawet się nie skapnie, a nawet gdyby... to mam ładne nogi i wstydzić się nie ma czego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygoda to podstawa dlatego zastanawiam sie dlaczego wybralas pelne buty na wesele w lipcu?!!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry