Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzanna - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc, szybka diagnostyka, wspaniałe podejście do pacjentów.
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Polecam. wątek zamknięty Od wielu lat moje zwierzęta są pod opieką dr Małgorzaty. 10 lat temu inny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Pani Małgorzata to świetny specjalista, ponadto ma super podejście do...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Dziękujemy i polecamy! wątek zamknięty Z opieki Pani Doktor, korzystamy już od wielu lat. Każdy nasz pupil jest ze...
~A. i G.+ R. i J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

jedyny Lekarz naszych Zwierzaczków.. wątek zamknięty Od ponad 20 lat pani Małgorzata Soczówka zajmuje się naszymi Psami i Kotami,...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

jedyny lekarz naszych Zwierząt.. wątek zamknięty Od ponad 20 lat pani Małgorzata Soczówka zajmuje się naszymi Psami i Kotami,...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Dodatkowe 6 lat życia wątek zamknięty W pewnym gabinecie weterynaryjnym postawiono diagnozę, że mój pies nie będzie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

psiara i kociara - opinia wątek zamknięty Z opieki weterynajnej P.Małgorzaty korzystam od wielu lat. Pani Doktor zawsze...
~psiara i kociara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

kotki dwa mają się świetnie wątek zamknięty Od ponad dwóch lat Pani doktor z klinika "Cztery łapy" zajmuje się moim...
~Sanda i wdzięczne koty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

A. - opinia wątek zamknięty Niestety też spotkałam się w tym gabinecie z lekceważeniem problemów. Pani...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

nigdy więcej wątek zamknięty W środku tygodnia zaszczepiliśmy pieska (cały pakiet) w przychodni Cztery...
~ze złamanym sercem
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

polecamy bo warto wątek zamknięty Wspaniała Pani Doktor o wspaniałym sercu i ogromnej wiedzy z zakresu leczenia...
~Dorota i Witek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Rewelacja wątek zamknięty Pani Małgorzata to najmilszy lekarz pod słońcem. Jakby mogła to by serce...
~K.Maj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

opinia wątek zamknięty W sobotę udałam się z kotem do leczniczy,ponieważ kotu leciała z nosa krew i...
~Wiesława Marciniec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

polecam wątek zamknięty najlepszy weterynarz w całym trójmieście!!! Babka od razu poznała się na co...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

FACHOWCY wątek zamknięty Zawsze tak jest,że jak się kocha swoją pracę, to daje ona WSZYSTKIM ogromne...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 maja 2010

Raccoon - opinia wątek zamknięty Opieka jaka obdazyli Zwierzaka poprostu sciela mnie z nog. Odwiedzalismy ich...
~Raccoon
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

Polecam wątek zamknięty 100% fachowość, doskonały kontakt ze zwierzakiem i właścicielem pupila, co...
~Anna Gostomska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

18

wątków

do góry