Widok

Czy ktoś miał styczność z hiszpańska mucha??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
JW. Działa czy nie działa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciśnienie podnosi we krwi, to wszystko
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
??????
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tylko styczność z muchą domową ....głównie latem i na jesien ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z ania mucha ktora obsadzaja juz wszedzie gdzie sie da i fakt podnosi mi cisnienie i to mocno:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hiszpańska mucha to afrodyzjak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mucha domowa to nie afrodyzjak ?? ...jeszcze jaki... ojjj potrafi podnieść ciśnienie jak tak wkółko lata upierdliwie :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehee wszystkie muchy to afrodyzjaki
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hiszpańska mucha to mucha domowa ktora odwiedzała daleka hiszpanie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahhahahah :) ale "mucha hiszpańska" to tylko nazwa to nie jest mucha :D lepiej chrząszcz a chodzi tu głównie tylko o substancję chemiczną jaką wytwarza zwaną kantarydyną i to ją się spożywa nie owada :D a właściwa nazwa "muchy hiszpańskiej" to hahahha uśmiejecie się Pryszczel lekarski :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pryszczel!? jakby ktoś wiedział jak to sie poprawnie nazywa to by chyba zrezygnował ze spożycia ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałem styczność w latach 90 i to była prawdziwa Hiszpańska Mucha czyli ta z wyciągiem z Żuka Afrykańskiego. To co teraz sprzedają nie ma tego składnika bo jest zakazany więc to są preparaty dosyć słabe. Jeśli szukasz czegoś o mocy odpowiadającej starej Hiszpańskiej Musze to ja bym stawiał na rozpuszczalne tabletki Feminam Libido mają zioła z Amazonii i Meksyku. Z mojego doświadczenia działają na 80% kobiet tak że chcą seksu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, ponad 20 lat minęło, a widzę, że podstawówki nadal ekscytują się istnieniem Hiszpańskiej Muchy. Już w gimnazjum pewnie wszyscy mówią, że to nie działa. U nas wszyscy tacy mądrzy byli już w siódmej klasie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego wlasnie sie z tego smiejemy...chyba ktos nie zalapal
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rybalon, dobre:)
Agatha, pamiętam jak moja mama z ojcem po cichu omawiali temat muchy Espanioli:)...A my z siostrą encyklopedie wertowałyśmy z roku 90tego - a tam nic, pucha!
Zero informacji:)

Ze też jeszcze to badziewie istnieje????
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olcia, to przecież nie do Ciebie było :)

Przecież my tutaj wszystkie jesteśmy doświadczone mężatki lub niemal-mężatki i wiemy, że potwierdzony afrodyzjak jest jeden - gruby portfel :D Potwierdzony w badaniach naukowych oczywiście, nie osobiście, Boże broń! :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe hehe hehe rozbawiłyście mnie dzięki ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka próbowała i powiedziała ze rzeczywiście działa. Robi się ciepło a narządy są lepiej ukrwione wiec bardziej wrażliwe na nawet delikatny dotyk. Mówiła że jak ją narzeczony po karku musnął to jej ciarki przeszły po całym ciele tak ze ho ho :) Nie poleca dla tych z wysokim ciśnieniem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobyłka mnie i bez tego ciarki przechodzą jak mnie mąż musnie po karku:)

A mucha? Dajcie spokój,to już lepeij jakiegoś erotyka obejrzeć hehe albo lampke wina wypić,szybciej rozluźni:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hhehehhe na mnie wino nie dziala...chociaz...:) najlepszy afrodyzjak to brak problemow albo niewielkie, fakt ze gruby portfel a moze bardziej kiedy starcza kase chociaz do pierwszego tez fajnie dziala, a kiedy przychodzi polowa miesiaca i nie wiadomo sakd brac kase to odchodzi ochota na sex
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama się zastanawiam ale czy to nie jest placebo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa :) Warto jednak wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że będzie działała na Ciebie lub na Twojego partnera. Osobiście uważam, że najlepsza jest sex elixir...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hiszpańska mucha działa, tylko trzeba uważać na tanie podróbki. Kiedyś pierwszy raz zamówiłam właśnie z allegro i nic. ZERO efektu, potem spróbowałam jej markowego odpowiednika, czyli sex elixir i przynajmniej dzialanie jest. na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Działa tak, jak powinna - powoduje, że ochota na seks i podniecenie przychodzą w ciągu kilku minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a czy ten Sex elixir to za każdym razem na Was działał? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ale martwi mnie fakt czy organizm się do niego na przykład nie przystosowuje. W sensie czy nie przestaje działać po jakimś czasie jak sie do niego już przyzwyczaicie. Jak to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie za każdym. I nie wiem czy sie przystosowuje czy nie bo my sex elixir bierzemy jedynie naprawdę na okazyjne sytuacje. Po prostu dozujemy sobie napięcie i jak ujżywamy tych kropelek to mam ochotę na długi seks. A nie na jakieś szybkie numerki na jakie mamy czas głównie na tygodiu. Tak więc stosujemy na wyjazdach. Czyli wtedy kiedy mamy okazję po prostu się wyluzować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hiszpańska mucha działa, tylko trzeba uważać na tanie podróbki. Kiedyś pierwszy raz zamówiłam właśnie z allegro i nic. ZERO efektu, potem spróbowałam jej markowego odpowiednika, czyli sex elixir i przynajmniej dzialanie jest. na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Działa tak, jak powinna - powoduje, że ochota na seks i podniecenie przychodzą w ciągu kilku minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny a czy ten Sex elixir to za każdym razem na Was działał? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ale martwi mnie fakt czy organizm się do niego na przykład nie przystosowuje. W sensie czy nie przestaje działać po jakimś czasie jak sie do niego już przyzwyczaicie. Jak to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

u mnie tak samo jakieś 40min po rozpuszczeniu tych tabletek feminam libido w winie i wypiciu kieliszka kobieta sama zaczęła się do mnie dobierać cos w tym jest. Seks był nieziemski nie spodziewałem się że moja kobieta jest zdolna do takich figur :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na mnie za każdym. I nie wiem czy sie przystosowuje czy nie bo my sex elixir bierzemy jedynie naprawdę na okazyjne sytuacje. Po prostu dozujemy sobie napięcie i jak ujżywamy tych kropelek to mam ochotę na długi seks. A nie na jakieś szybkie numerki na jakie mamy czas głównie na tygodiu. Tak więc stosujemy na wyjazdach. Czyli wtedy kiedy mamy okazję po prostu się wyluzować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ten feminam libido to na pewno nie placebo sama wypróbowałam na sobie i w Sobotę i muszę powiedzieć że ochota i seks super jak nigdy wcześniej nie wiem czy miałam orgazm bo partner szybko skończył, chyba zmienię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak rozpuścisz nie jedną a trzy tabletki tego feminam Libido i dasz swojej kobiecie najlepiej w jakimś winku albo piwku i zobaczysz po 30minutach sama się na ciebie rzuci do rozporka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kota z centralnej Polski!
Coś pięknego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sex elixir. Nie bedę sie tutaj rozpisywal ale jest to najlepsza hiszpańska mucha jaka mieliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie to kupujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sieci niestety, stacjonarnie nie widziałam. Porównaj sobie jednak sex elixir w wielu sklepach bo jeśli chodzi o cenę to mogą być spore różnice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry