Widok

Czy używacie CICAPLAST z La Roche Posay?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jest to krem przyspieszający regenerację naskórka, chcialabym poznac wasze opinie, czy warto go stosowac np. na plamki po zaskornikach itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja go stosowałam w zeszłym roku,gdy byłam po kwasach,które miałam stosowane na twarz,po tym zabiegu dermatolog kazała mi go stosowac w miejscach gdzie naskórek był najbardziej podrażniony,naskórek szybko się zregenerował,mi pomógł i mogę go polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co do plamek po zaskórnikach to nie mam pojęcia,on ma tłustą konsystencje,i mi się wydaję że on raczej regenerują uszkodzony naskórek,lub rane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie ja kurcze rozdrapywalam zaskorniki i mi zostalo kilka plamek, co prawda niewielkich ale mnie draznia;/// czytalam baardzo duzo pozytywnych opinii, ze jest godny polecenia, moze ktos jeszcze sie wypowie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobry ortodonta (42 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

płyta indukcyjna czy gazowa? (23 odpowiedzi)

Witajcie. Chciałabym poprosić Was o opinię. Budujemy dom i stanęliśmy przed wyborem płyty...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (14 odpowiedzi)

Polecicie coś?

do góry