Widok
Do ok 3 urodzin podawałam Bebiko truskawkowe (rano), a wciągu dnia zwykłe mleko krowie (z kawą zbożową lub samo) :) kiedyś piliśmy kartonowe, od jakiegoś czasu pasteryzowane, zawsze 3,2% :) Młody najchętniej pije zimne, z lodówki, ewentualnie w temperaturze pokojowej. Ostatnio chyba dorósł do kakao ;) bo dwa razy wypił ;) (ciepłe)