Widok

DOBRY DENTYSTA GDYNIA

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Błagam czy znacie może dobrego zaufanego dentystę, którego możecie mi polecić?

Chodziłam pół roku do jednego ale zepsuł mi ostatnio zęba i teraz mi wmawia ze to nie jego wina ze w ząb wdała się próchnica wtórna itp. a ja wiem, że to była fuszerka to co zrobił

nie udowodnię mu tego i pewnie nic nie da domaganie się zwrotu pieniędzy lub poprawienia pracy,.,,

może znacie więc chociaz dobrego dentystę który daje hojnie znieczulenia :D obojętnie publiczny czy prywatny

czekam na odpowiedzi, z góry dzięki

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
między wiezami na dąbrowie na gorczycowej dr Wiśniewska polecam
leczę zęby od co najmniej 7 lat

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam w Chyloni p. Linkner naprawde super babeczka.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneczkal napisał(a):

> ja polecam w Chyloni p. Linkner naprawde super babeczka.
>
>


a ma moze pani nr do tej dentystki? albo adres?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry stomatolog Gdynia - ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam pania Basie na kamiennej gorze, jest super (jak juz MArcin dal sie namowic:)) tel.603059100

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam super babeczke dr Zurek przyjmuje w Centrum Stomatologicznym w Witawie na Witominie. Babka jest rewelacyjna, bardzo dobrze leczy zeby, zadnej fuszery! Zabki leczysz na lezaco i znieczulaczy daje ile chcesz:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Podkowski : Orłowo... ma fach w rekach...czyni cuda!

www.galeriamr.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia stomatologiczna w Rumii, dr Iwanowska, dobrze robi i niedrogo ..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam Agnieszke Kowalczyk z medico dent na starowiejskiej - ma w rekach niezly fach (leczyla mi bardzo skomplikowane zeby z kanalowym i wielokrotnie mi ratowala moje wstretne uzebienie :-) No i u niej nic nie boli w ogole, robia w gabinecie od razu zdjecia - co jest bardzo wazne.

www.medicodent.pl

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki stokrotne!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej wejść na Znanego Lekarza. Tam znajdują się opinie lekarzy stomatologów według miast http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/stomatolog/gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Asdent w Chylonii w Domu Towarowym CHylonia na dole.Dr Gomulska.Polecam metodę abrazyjną.Bez wiertła!!!!!!!Nic nie czuć :))Rewelacja taka kosztuje ok 130zł za ząbek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się z AneczkaI, dr Linkner na Chylonii jest naprawde super, ma dobry sprzęt, dobrze leczy i jest niedroga!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do rewelacyjnych stomatologów , sprawdzonych i pewnych . stomatolog gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kopczyńska wzg.św Maksymiliana gabinet prywatny,wizyta zapoznawcza bezpłatna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WOW bez borowania i tylko 130zł?!

to mój mnie potrafi skasowac z 300 zł za ząb,( z borowaniem, zastrzykiem i np 2 plombami)


a ile placicie za sciaganie kamienia??

ja ostatnio wybulilam prawie 200zł ! :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do dent. na Sucharskiego na Obłużu, bierze 120 zł za ząb (ze znieczuleniem), fajna, sympatyczna babka. Leczę się już długo u niej, a mój mąż jeszcze dłużej. Naprawiałam nawet spartolone zęby, które robiłam w przychodni na NFZ i jak narazie nic się nie dzieje. Jeszcze żadna plomba mi nie wypadła, a te państwowe plomby po miesiacu traciłam, albo zęba naokoło a plomba zostawała ;)

Ale chętnie sprobowałabym tej metody bez wiertła!
Ja sie strasznie dentysty boje!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie cała trzesę mimo że praktycznie boli wkłucie...a potem nic sie nie czuje-to i tak cała dygocze na tym krzesle... masakra:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dygocze, bo sie boję że znieczulenie nie zadziała do końca. Kiedyś znieczulenie w ogole nie zadziałało, dent mówiła że to prawdopodobnie dlatego ze w zebie rozwinął sie stan zapalny i wtedy nie działa. Kurcze, trzesłam sie jak osika, cała byłam zlana potem, sztywna jak pień. Nie skończyła mi tego zęba, przyszłam kilka dni później, wtedy znieczulenie zadziałało, ale ja i tak się trzęsłam, bo bałam sie ze za chwilę coś mnie za boli. Coś tam czułam, ale to chyba dlatego ze sobie wkręcałam ;) Po wszystkim aż mnie ręce całe bolały od zaciskania pięści ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Marka Kożuchowskiego, przyjmuje w Gdyni Chyloni na przeciwko domu towarowego, zrobił mi ostatnio dwa zęby w tym jeden b. skomplikowany którego nie chciała się podjąć leczenia moja sprawdzona od lat dentystka! ona odsyłała mnie do leczenia mikroskopowego za 800 zł, on na podstawie RTG uznał że to niekonieczne i wyczyścił oraz naprawił cały ząb za dużo mniej, ze znieczuleniem oczywiście :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Polecam dwie świetne klinik dental art i dental aesthetics - przede wszyskim ludzkie podejście.
http://www.dentalart.eu
http://www.dentalaesthetics.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
reklama, reklama, pranie mózgów już od rana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez niego straciłam zęba ale jemu tego nie udowodnię :(( teraz bede za jego bląd płacić 3500zł za implanta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam dr. Czubaka i gabinet na skwerze kościuszki. Miło, kompetentnie, bezboleśnie i z prawdziwą troską o pacjenta a nie o własny portfel tylko.
I jeszcze jedną dentystkę z cisowej (obok arlekina - wypożyczalni), której nie pamiętam nazwiska niestety. Przemiły człowiek i bardzo przystępne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobra jest Pani stomatolog na Kcyńskiej, obok kościoła.
Potrafi czynić cuda. Mi uratowała zęby, które inni chcieli tylko rwać.
No i cenowo bardzo konkurencyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może prosic o nazwe gabinetu? albo imie Pani dentystki? mam bardzo zniszczone zeby i szukam ratunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się leczę w CADENCIE na Fikakowie u dr Agaty Miłobędzkiej, super miła i profesjonalna, naprawdę polecam, jak poszłam pierwszy raz to zrobiła mi przegląd i wypisała orientacyjne ceny, więc wiem jak się przygotować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
moja ulubiona dentystka
lek.stomatolog Bożenna Stasiak
81-404 Gdynia, Świętojańska 139
Tel.: 0 58 622 85 37
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam lekarza! Naprawdę byłem zdumiony jak można podejść do pacjenta. Bezboleśnie, niedrogo, a przy tym wyjątkowo miło i uprzejmie. Leczyłem się u niej w placówce o nazwie ideal-dent na Batorego w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam moja znajoma dr Karine Widuch http://www.mawident.pl/personel/
Jest bardzo dokladna, nigdy nie mialam problemow z zebami robionymi u niej. Polecam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja szukałam długo dobrego dentysty, teraz cała rodzina chodzi do http://www.j-dent.com.pl/ i uważam że dentyści tam pracujący są całkiem w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Temi-Med w Gdyni na Wawrzyniaka. Profesjonalny personel, życzliwy, uśmiechnięty. Polecam stomatologa-pana Kubę-specjalista jakich mało: zaangażowany, "ratujący" zęby, na które inny dentysta, mówiąc kolokwialnie spartaczył i nie miał pomysłu co dalej. Ogromny plus za solidność, jakość, szukanie rozwiązań i skuteczność. POLECAM każdemu niezdecydowanemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Gdyńskie Gabinety Stomatologiczne, gabinet jest na obłużu i na morskiej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Jakub Miziołek z Ars Dentana z Rdestowej http://arsdentana.pl/ Wesoły, cierpliwy, dokładny, lubię do niego chodzić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.asdentzoz.pl/ polecam dr Gomulska
szczególnie dla wszystkich co nie lubia grzebania w zebach :) bardzo delikatna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie na tak, tylko gdzieś daleko uciekł nam.
Wielka szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u kilku ok dentystów ale tylko jeden mnie poratował tak na prawdę. Po pęknięciu i złamaniu się się zęba po leczeniu kanałowym przez innego dentystę poszłam do K2Dental gdzie przyjmuje stomatolog dr Krystian Krupski. Pamiętam że cała klinika mieści się na ul. Wolności i jeżeli ma ktoś robić sobie np. implanty jak ja to bez wahania i z czystym sumieniem moze podpowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zanam dr krystiana krupskiego bo bylam u niego w klinice raz w gdyni na ul wolnosci a drugi raz w gdansku na wrzeszczu bo bylo mi blizej. chodze tam od 2 lat i wszystko oceniam pozytywnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://www.artdentico.pl/ dla mnie jedyny dobry wybór. Panie są przesympatyczne, mają ręke do przeprowadzania zabiegów bez bólu i komplikacji. polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry