Widok

'DZIKIE WINO' restauracja w Redzie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos wie kiedy otwieraja naprawde ta restauracje? i jak mozna sie skontaktowac z wlascicielem? to pilne bo chcialabym zorganizowac slub tam w 2009r wiec czasu nie za wiele, a te dwa nr co podali na wiszacej reklamie-nikt nie odbiera :( niemal wszystkie sale sa zrezerwowane juz od dawna w okolicach Wejherowa i nie mam za bardzo wyboru :( DZIKIE WINO wyglada bardzo adnie, ale jak mam tam zrobic wesele skoro nie da sie z nimi skontaktowac? :( prosze o pomoc jesli ktos znimi rozmawial, ma do nich kontakt, albo cos o tej restauracji slyszal :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć na temat Dzikiego wina niestety nic nie wiem ale mogę ci zaproponować strojenie kościoła. Za darmo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yyy jak to? :D za darmo to tylko w gebe daja :P
powaznie? a masz jakies fotki jak stroisz albo jakis pomysl? :) chetnie :) ale nie wykorzystuje ludzi wiec nie za darmo bys zrobila :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama restauracja wydaje się ładna, ale właściciel bardzo wysoko zadziera głowę i nie szanuje ludzi. To mi wystarczyło, by nie skorzystać z ich oferty weselnej;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno właścicielami są Ci sami ludzie, którzy prowadzą Pałac w Sasinie. niestety nie wiem tego napewno ale w jakimś wątku ktoś o tym pisał
:) już po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/2010-t62642,1,11.html?hl=dzikie wino#hl

o tu o tym też coś pisano :) więc może spróbuj się do Sasina dodzwonić
:) już po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak w tym roku to za darmo podaj mi E-mail a przyślę ci fotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie na to wygląda że właściciel ma wszystko gdzieś ;) albo taki zajęty że nie może odebrać tel przez cały tydzień.. nie znam, więc nie wypowiadam się lepiej :) ciekawe jak robią wesela.. chciałabym chociaż pogadać z tym gościem i zobaczyć jak w środku :) mówicie dzwonić do Sasina.. ok :D
dzięki :)
Ps. Becia to moj mail: pagusek@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby sam właściciel nie był ok to jeszcze spoko, ważne żeby obsługa i jakość wesela była bardzo dobra :P i za rozsądną cenę, ale skoro tak zadziera głowę to pewnie drogo policzy.. :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w Dzikim Winie i naprawdę polecam każdemu:)
Pełen profesjonalizm, obsługa na bardzo wysokim poziomie.
Wszyscy Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbigniew Grzywocz
tel. +48(0) 512.413.400
zgrzywocz@dzikiewino.pl

Podaje namiary na osobę, która odpowiedzialna jest za organizowanie imprez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasik jak to mialas wesele?a to juz otwarte jest???bo na poczatku listopada mieli otworzyc i otworzyli??
ja tez interesowalam sie tym miejscem na poczatku mialo byc otwarte w czerwcu a przedluzylo sie cos i teraz w listopadzie mialo byc otwarcie,dzwonilam kontaktowalam sie po oferte zeby mi przesłali bo strona ich jeszcze nie dzialala a tam albo nikt nie odbiera a jak juz odebrali to podalam swojego maila zeby przeslali oferte i do dzis go nie mam.słabe te ich poczatki;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie :) nie wiedziałam że tam już jakieś wesele się odbywało :)
dzięki za kontakt, choć to właśnie pod ten nr dzwonię od tygodnia i nic..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaje ich strone http://www.dzikiewino.pl/ tam jest jeszcze kontakt do pani Joanny,ja bodajże z nia rozmawialam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sa te nr pod ktore ciagle dzwonie.. no nic napisze maila i bede probowac do skutku przez najblizsze dni, jesli sie nie odezwa to zarezerwuje cos innego, tylko co? :/
DZIEKUJE ZA POMOC :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strasznie do tego otwarcia podchodzą, odciagaja tylko od siebie ludzi tym brakiem kontaktu z nimi.jesli wogole to jest otwarte to najlepiej tam chyba podjechać osobiście.
a na ile osob szukasz sali?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam osobiscie ale w swieto bo tylko wtedy moglam. myslisz ze tam ktos jest procz robotnikow? skoro to jeszcze nie wykonczone, nie otwarte.. sprobuje. szukam na ok.100-120 osob, z tym ze wszystko jest juz zarezerwowane, jedyne co znalezlismy wolnego to magnat w bojanie - duza sale, ale troche daleko to od wejherowa i nie wiem jak tam bo nigdy nie bylam a opinie widzialam rozne. orkiestre mam zarezerwowana na 12.09.09r wiec sale potrzebuje zarezerwowac na ten dzien, ale wiekszosc sal juz ma brak terminow nawet juz na 2010r :( a polecasz cos? :) to bede walczyc o termin :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam wesele i wiem tez ze odbylo juz sie tam kilka podobnych imprez.

Restauracja nie jest jeszcze otwarta, ale imprezy mozna z nimi juz organizowac.

sprobujj zadzwonic pod ten nr : 512413410
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki :)
Kasik a jakie menu wybralas? bo z tego co widze na stronie jest do wyboru za 130/160/180 zl. zalezy mi by byla to bardzo dobra jakosc, ale tez nie za ogromna kase, zastanawiam sie czy jest to roznica w menu ogromna czy nieznaczna..
Aha! czy sa tam jakies pokoje?
z gory dzieki za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten nr nie istnieje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry