Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tylko dla potulnych hazardzistów wątek zamknięty Byliśmy dwukrotnie z dzieckiem u prof. Szarmacha. Za pierwszym razem pomógł....
~Robert Pieksza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

podziękoania dla Pani dr Kamili wątek zamknięty Chciałabym się z Państwem podzielić moją opinia na temat kompetencji Pani dr...
~MichalinaW.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Pan profesor Henryk Szarmach wątek zamknięty 10 lat zmagań z trądzikiem, wielu lekarzy i ciągle nawroty problemu..a...
~Marti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Profesor Henryk Szarmach to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista...
~PACJENTKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Bardzo serdecznie polecam gabinet DERMIS wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona , poddawałam się zabiegowi usuwania przebarwień ....
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Iwona - opinia wątek zamknięty Pani dr Szarmach ma doskonałe wyczucie i potrafi dobrze doradzić. Wykonała mi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Zadowolona pacjentka !!! wątek zamknięty Jestem wyjątkowo zadowolona z usług pani doktor Kamili Szarmach oraz pana...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Zdecydowanie polecam ten gabinet wątek zamknięty Dermis jest to gabinet, w ktorym zawsze czuje sie bezpiecznie ze wzgledu na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

polecam wątek zamknięty Polecam dr Adama Szarmacha, jest zawodowcem! Bardzo sympatyczny, otwarty...
~Nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Dermatolog wątek zamknięty Byłam u prof. Szarmacha. Na każdej wizycie mówił, że jest coraz lepiej, a ja...
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

ocena dla profesora Szarmach wątek zamknięty Witam, ostatnio miałam ,,przyjemność" skorzystania z usług tego Pana, które z...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Pani Doktor wraz z Panem Doktorem wyleczyli mi cieżka postac tradziku...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz zna sie na tym co robi bardzo polecam
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Nie polecam wątek zamknięty Pan Profesor Szarmach, leczył u mnie "trądzik gruczołowaty" oczywiście bez...
~Oleksy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo długo męczyłam się z uporczywym uczuleniem wokół oczu.. (opuchlizna,...
~Sara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Fantastyczni Lekarze wątek zamknięty Wspaniali lekarze i wspaniałe pielęgniarki:-) Pełen profesjonalizm w pełnym...
~Małgorzata z Gdańsk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

co prywatna wizyta to prywatna wątek zamknięty polecam konsultacje u profesora Szarmacha, przez 3 lata korzystałam z usług...
~AiWoods
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Laserowa Depilacja w tym gabinecie jest niebezpieczna wątek zamknięty U Dr Szarmacha poddałam się laserowej depilacji nóg, zgodnie z oświadczeniem...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Strzał w dziesiątkę przy pierwszej wizycie. Dobrze dobrane leki (robione w...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Ewa Szalewsa-Rosochowicz - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu doradztwo na wysokim poziomie ....
~Ewa Szalewsa-Rosochowicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

40

wątków

do góry