Widok

Dobry Ginekolog na NFZ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Pilnie poszukuje dobrego lekarza na NFZ może kogoś w NCM? Niestety nie mam szczęścia do lekarzy a mam do zrobienia badania i chciałabym z funduszu.
Może któraś z Was poleci mi kogoś z Gdańska lub okolic będę bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roman Jankowski przychodnia Jesionowa Gdańsk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zinkiewicz, przyjmuje na Jagiellońskiej w NCM. Ja u niego prowadzę ciążę i jestem więcej niż zadowolona. Jedynym minusem jest to, że mimo umówienia na konkretną godzinę prawie zawsze ma opóźnienie, Ale za to wszystko dobrze tłumaczy, wypisuje skierowaania na badania, itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok to będę próbować do Zinkiewicza, nie wiesz czy długo się czeka na wizytę? Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pierwszą wizytę umówili w miarę szybko, był to jakiś tydzień lub dwa czekania ale to już jakiś czas temu było najlepiej podejść do rejestracji i się po prostu dowiedzieć. Zarejestrować się można w każdym NCM.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

do góry