Widok

Dobry pediatra Ujeścisko

Ujeścisko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Niedługo urodzi nam się synek i zastanawiamy się nad wyborem pediatry. Czy są tu mamusie z Ujeściska, które chodzą do przychodni na Jeleniogórskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się niedawno przeflancowałam z Jeleniogórskiej na Świętokrzyską.

Teraz chodzimy do dr. Molskiej. Bardzo miła lekarka. Widać, że jest bardzo za dziećmi. Nas wcisnęła na szczepienie bez kolejki, bo panie w rejestracji najpierw zapisały nas za wcześnie, a później chciały zarejestrować na bardzo odległy termin.

Dr. Molska widać, że ma podejście do dzieci. Już sam sposób brania malucha na ręce jest wyjątkowo czuły. Dziecko jej ufa i czuje się bezpiecznie.

Ostatnio bardzo nam pomogła z problemami kupkowymi.

A na Jeleniogórskiej... no cóż... nie chcę na nikim psów wieszać, więc nic nie napiszę.

PS> Na Warszawskiej też jest podobno fajny pediatra, jeśli Ci na Świętokrzyską za daleko.
maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na warszawskiej polecam dr Pietrzyk - pediatra - bardzo konkretna babka , bardzo mi się podoba to że w przeciwieństwie do innych słucha co mówi Rodzic i moje wątpliwości traktuje poważnie, nie zbyła mnie nigdy , ja się jej trzymam mocno, stawia trafne diagnozy , bez powodu nie zapisze antybiotyku - ja jestem zadowolona bardzo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam dr Pietrzyk z Warszawskiej i dr Malinowska.
z przychodni na jeleniogórskiej zrezygnowałam jak moja pociecha miała 6 miesiecy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie polecam pediatry o nazwisku Kania, zresztą jak możesz to zapisz dziecko do pediatry na ul. Warszawką lub na Rogalińską,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Pietrzyk z Warszawskiej gorąco polecam, pozostałe przychodnie w okolicy Ujesciska lepiej omijac szerokim łukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam Pietrzyk, idzie na rutynę, doprowadziła moje dziecko do zapalenia płuc!!!!!!!!!!!, a wczesniej ze starszym tez wylądowałam w szpitalu, wiec nie wiem jak ona słucha rodziców!!!!!!!1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm ja się na niej nie zawiodłam jeszcze i oby tak zostało .... mam same dobre doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

perfumy.....gdzie kupujecie? (37 odpowiedzi)

dziewczyny ,gdzie kupujecie perfumy? Sephora,Douglas odpadaja ,bo ceny kosmiczne, moze w...

Gdzie ubieracie swoje dzieci (36 odpowiedzi)

Witam, zastanawiam sie gdzie mogłabym nakupowac swojej córce troche rzeczy, chodzę szukam i...

co robicie w takie upały? :/ (122 odpowiedzi)

wyszlam na chwile z dzieckiem bylo po 10- siatej i za kilkanascie minut wrocilam do domu bo nie...

do góry