Dom Sushi

Sushi Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Targ Rybny 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Miałam przyjemność jeść w lokalu ok. 2 tygodnie temu. Zaskoczył mnie wystrój...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Wymarzone miejsce na małą podróż w głąb Azji ! wątek zamknięty Bardzo klimatyczne miejsce, z miłą obsługą, estetycznym wystrojem :)...
~Majka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Dobrze to już było wątek zamknięty Niestety muszę stwierdzić, że to już nie jest dom sushi jaki był jeszcze 2-3...
~Slawek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Zawsze najwyzsza jakosc wątek zamknięty Jestem stalym klientem DOM SUSHI w Gdansku, najczesciej zamawiam z dowozem....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Bywałem w kilku restauracjach sushi w trojmiescie, wątek zamknięty ale do domu sushi i tak zawsze wracam - jestescie rewelacyjni ! Wczesniej...
~w_sushi_zakochany
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2010

Nie liczę godzin i lat wątek zamknięty Nie polecam nikomu zamawiania z dowozem. Chyba zę jesteście bardzo...
~anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Raj dla podniebienia! wątek zamknięty Rewelacyjne sushi, świeże produkty, świetna obsługa. Sushi master bardzo...
~greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Świetne jedzenie i lokalizacja wątek zamknięty Sushi pycha! Idealnie skomponowane nad samą Motławą na gdańskiej starówce.Do...
~David
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Polecam :) wątek zamknięty Jako początkujący w temacie sushi byłem oczarowany miejscem i klimatem....
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Polecam gorąco! wątek zamknięty To nie była nasza pierwsza przygoda z sushi ale zgodnie przyznajemy, że była...
~Oliwia & Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Naprawdę dobre sushi :) wątek zamknięty Jeśli umie się łapać promocje... to wypad do Domu Sushi był strzałem w...
~Juliette
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Najlepsze sushi w Gdańsku. wątek zamknięty Moim zdaniem. Oczywiście, ma swoją cenę, ale jak dorwać jakiś kupon, wychodzi...
~mrarm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

ubogo i drogo wątek zamknięty Nie mam dobrych doswiadczen z siecią Dom Sushi, ale zostałam namówiona na...
~ipsa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

coraz mniej wątek zamknięty W ostatnią sobotę postanowiliśmy po dłuższej przerwie odwiedzić Dom Sushi....
~nina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

przyjemnie, ale drogo wątek zamknięty Na minus: bardzo drogo i niemal zupełny brak zestawów. Na plus: miła obsługa...
~Clio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Spotkanie w restauracji to nie tylko jedzenie! wątek zamknięty Spotkanie w restauracji to nie tylko jedzenie. To również odpowiednia...
~Karol
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Polecam dla wielbicieli sushi, jak i dla laików wątek zamknięty Do Domu sushi wybraliśmy się po raz pierwszy wraz z grupą przyjaciół, licząc...
~Anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Świetny Klimat!!! wątek zamknięty To miejsce naprawdę żyje, rozmowy przy pływającym barze to doskonała forma...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Bardzo ok wątek zamknięty Sushi świeże, kreatywne Sushi-master kontaktowy, proponował rożne wariacje...
~Bepop
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Fantastyczny lokal! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za przemiłą atmosferę, dobrą obsługę, świetne sushi. Sushi...
~kodama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

58

wątków

do góry