Widok

Dziecko w szkole spoza obwodu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć, chciałabym zasięgnąć informacji od rodziców, którzy posyłają dzieci do szkoły podstawowej spoza obwodu. Czy ciężko się dostać do szkoły nie będąc w obwodzie? Mamy szkołę 400m od domu (do której próbujemy się dostać), a przydzieleni jesteśmy do szkoły oddalonej 1,4km. Jaki mamy szanse?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dziecko w szkole poza obwodem. Nie mieliśmy zadnego problemu aby sie dostac, choc pewnie dlatego ze ta nasza szkola nie jest zbytnio oblegana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas podobnie. W klasie mojego syna jest z 1/3 dzieci spoza obwodu i nikt nie maiła problemu z dostaniem sie, bo i tak zostały jeszcze wolne miejsca.

To wszystko zależy od tego ile chętnych jest do szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje za poceszenie, strasznie się stresuje i trochę mnie pocieszyłyście, że jakieś tam szanse są;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od lokalizacji szkoły. Na południu Gdańska może być problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas był olbrzymi problem, tylko jedno dziecko dostało się z poza obwodu- bo przesła z zerówki do pierwszej klasy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko też chodzi do szkoły z poza obwodu i była jednym z dwójki dzieci przyjętych z poza obwodu. Reszta się nie dostała. Ale tak jak piszą inni rodzice, to zależy od lokalizacji i wielkości szkoły. Nasza to mała szkoła blisko centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A p której szkole piszesz? To ci powiem jakie masz szanse. Jedna ze szkół jest bardzo oblegana i spoza obwodu nie ma szans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie południe Gdańska - Morska Szkoła Podstawowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Iga a jak udało Ci się dostać miejsce? Miałaś dodatkowe punkty, szczęście, czy "wychodzone"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Punktów dodatkowych nie miałam, chodzić też nie chodziłam, więc raczej odrobina szczęścia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku do Szkoły Morskiej dostały się wszystkie chętne dzieci spoza obwodu, w tym moje dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwójka dzieciaków mojego sąsiada tam chodzi a to zdecydowanie nie ich obwód. I też się dostali bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry