Widok

Dziura w macicy po cc 4 mm

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Mam pytanie może ktoś mi pomoże. 7 lat temu urodziłam córeczkę w 38/39 tyg ciazy przez gg że względu na problemy z sercem. Wszystko było ok na wizytach, po 5 latach okazało się że mam dziure w macicy że blizna puściła i dziurka jest 4mm. Lekarze (bylam u kilku) nic nie chcieli z tym zrobić ponieważ stwierdzili,że dziura jest mała i plastyki nie zrobią bo nie znajdą tak małej dziurki. Obecnie jestem na początku ciazy tzn test tak wykazał natomiast lekarz w usg jeszcze nic nie widzi, twierdzi że ciąża może być za mała aby ka już ujrzeć. Pytając go o dziurkę i o to czy pęknie macicy powiedział że może ale nie musi. Poradzcie mi proszę, napiszcie jak było u Was. Dodam że konieczne będzie cc w rozwiązaniu 2 ciazy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dziury w macicy chyba nie mam, ale blizny po 2 cc ogromne i żylaki , nikt nie da mi gwarancji że się rozjedą lub nie, lub czy żylaki pękną bo u każdej kobiety różnie bywa, no i z żylakami też nic robić nie chcą. Każda nowa operacja względnie zbędna niesie za sobą różnorakie powikłania łącznie ze zwykłymi zrostami, które mogą dużo napsuć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

do góry