ELSE
~Esclarmonde
(25 lat temu) 10 lutego 2001 o 20:21
Podaje maila, ale jest problem-ani do mnie maile nie dochodza , ani te ktore probowalam wyslac.Nie wiem dlaczego i musze zlapac naszego Technika, aby mi cos na to poradzil.Grrr...Pogon Aspis:-)))i pozdrawiam Was Obie serdecznie!!!
0
0