Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najgorsza naleśnikarnia w jakiej byłem. wątek zamknięty Wyjątkowo nie uczciwe podejście do klienta. W naszych nalesnikach nie było...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Co z tym spaghetti ? wątek zamknięty Odwiedziłem wczoraj Fanaberie po kilku tygodniach i jak zawsze zamówiłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

nie polecam!!! wątek zamknięty Wstąpiłam z ciekawości z chlopakiem, zachęceni dosc miłym wystrojem. Gdy...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Najlepsza naleśnikarnia w Trójmieście! wątek zamknięty Choć mieszkam w centrum Gdańska, to na świetne naleśniki jeżdżę aż do Gdyni....
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

W wolnej chwili.. wątek zamknięty Super miejsce na studencki obiad, przyjemny klimat - szczególnie wieczorem...
~Elenirka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Beznadziejna jakość potraw wątek zamknięty Lokal jest co prawda bardzo ładny i obsługa wydaje się ok, ale jakość tych...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Fan Fanaberi wątek zamknięty Witam, na naleśniki wpadam od jakiegoś czasu jak tylko mam okazje. Zawsze...
~Fan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Zimne jedzenie wątek zamknięty Obsługa nawet nie potrafi dobrze odgrzać dań. Otrzymałam danie ciepłe na...
~Lidka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

POLECAMY!!! wątek zamknięty Polecamy jako miejsce z dobrym i tanim jedzeniem, choć rzeczywiście czasami o...
~ABBP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Wielokrotnie dawałam szanse tej knajpie-wystrój jest naprawdę uroczy, jednak...
~kika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Pycha! wątek zamknięty Pycha,pycha,pycha! Polecam w 100% !!!!
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Na szóstkę :) wątek zamknięty Moja ocena to 6, oczywiście w kategorii niedrogich naleśnikarni :) Uwielbiam...
~Bea
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Sympatyczny lokal na mapie Gdyni wątek zamknięty Do knajpki trafiłem trochę przez przypadek ale miło się zaskoczyłem: ciekawe...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

REWELACJA wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią Naleśnikarni od dobrego roku więc myślę że moja...
~roe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Pyszne jedzenie, fatalna obsługa wątek zamknięty W "Fanaberii" można zjeść naprawdę pyszne naleśniki i super ciasta, do tego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

SUPER wątek zamknięty Jem tam kilka razy w tygodniu, jest pysznie, obsługa przemiła, wszystko...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

nie polecam wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce 3 razy i 3 razy się zawiodłam :( W menu pozycji jest...
~Kate
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Rewelacja wątek zamknięty Miejsce super nie tylko na obiad i kolacje ale również na lunch. Pyszne soki...
~ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Brawo! wątek zamknięty Bylismy, bylismy i jestesmy pod duzym wrazeniem. Wystroj, obsluga -...
~Toscana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

jestem zawiedziona wątek zamknięty Mały wybór naleśników - przynajmniej tych nie na słodko. Mała porcja. Wysoka...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry