Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Karoliny. Jest miła, profesjonalna i...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

dziękuję wątek zamknięty Karolina jest wspaniałym fachowcem. Przyszłam do niej jako nieszczęśliwa...
~Diana
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

terapia bardzo pomocna wątek zamknięty Trafiłam na terapię po rozwodzie, zdołowana, bez chęci do życia i z brakiem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

terapia pary wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Konkretnie, rzetelnie, bez owijania w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Warsztat wątek zamknięty Uczestniczyłam w warsztacie prowadzonym przez Panią Karolinę z tematyki...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Szkolenie wątek zamknięty W ostatnim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu przez panią...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 grudnia 2018

terapia pary wątek zamknięty 2 lata temu byłem u Pani Karoliny na terapii indywidualnej. Obecnie...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Konsultacje pary wątek zamknięty Trafiliśmy z mężem do Pani Karoliny z polecenia mojej terapeutki...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Wybitny, merytoryczny specjalista. Polecam, otwiera nowe drogi, poszerza...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Dziękuję! wątek zamknięty Pani Karolina pomogła mi zakończyć wieloletni toksyczny związek, uświadomiła...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Genialna specjalistka wątek zamknięty Jeśli czytasz opinie wiedz że to juz połowa sukcesu, bo zdajesz sobie sprawę...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Pomocne spotkania wątek zamknięty W gabinecie psychologa wspólnie byliśmy po raz pierwszy. To nie było łatwe,...
~Milena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Bardzo dobry terapeuta wątek zamknięty Do pani Karoliny zgłosiłam się z powodu zaburzeń depresyjnych, a wybór...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Uwazam ze lepiej sie trafic nie dalo :) wątek zamknięty Po zakonczonej terapii, po ktorej nie udalo sie uratowac zwiazku :( moge...
~Grzechu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Lepiej trafić nie można. wątek zamknięty Karolina, to bardzo empatyczna, naturalna i otwarta osoba. Pacjenta traktuje...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

polecamy wątek zamknięty Nie bardzo sobie wyobrażaliśmy jak przed obcą osobą usiąść i rozmawiać o tym...
~H i K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Pomoc na 6 wątek zamknięty Zgłosiłam się do gabinetu z córka, zaburzenie depresyjne, okres buntu....
~Jola z córka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Dziękuje raz jeszcze wątek zamknięty Nie wiem, czy mogę napisać więcej niż w innych opiniach do ktorych się...
~Roma
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

zgadzam sie z opiniami wątek zamknięty zdecydowanie podpisujemy się pod opiniami! Terapia bardzo nam pomogła....
~Damian i Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

zdecydowanie nie zalecam! wątek zamknięty Zdecydowanie nie zalecam ze zwlekaniem, żeby zwrócić się o pomoc, ja...
~Jerzyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry