Galoopka

Jazda konna

Sopot, Polna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
totalny chaos! wątek zamknięty Byłam zażenowana podejściem dziewcząt, które są tam (mam nadzieję)...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Super szkola jazdy konnej dla dzieci i ich rodzicow wątek zamknięty Polecam najgorecej te szkolke jazdy konnej usmiech profesjonalizm opieka to...
~Mamcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Super! wątek zamknięty Świetna stajnia. Bardzo miła atmosfera, nowy, dopasowany i porządny sprzęt....
~HorseGirl99
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Super szkółka wątek zamknięty Bardzo dobry poziom nauczania. Panie bardzo miłe i odpowiedziale.KONIE...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

REWELACJA! wątek zamknięty GALOOPKA to najlepsza szkółka jaka jest na pomorzu ! Jeździłam w wielu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

POKLECAM wątek zamknięty moja córka(6 lat) pomimo całej swojej nieśmiałości pokochała Galoopkę całym...
~Mama Olgi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Uwaga! wątek zamknięty Z zajęć dzieci są zadowolone, ale proponuję wprowadzić zasady dotyczące...
~Dobromir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Odnośnie poziomu komunikacji i organizacji w tej szkółce mam dokładnie te...
~Anonim
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

SUPER! wątek zamknięty W Galoopce moja córka jeździ już ponad rok - jestem zachwycona tym jak po...
~Mama Zosi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

niski poziom nauczania, wątek zamknięty ladny osrodek ( Hipodrom) z stajniami dostosowanymi do terazniejszych...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

brak odpowiedzialnosci wątek zamknięty Calkowita ignorancja wlascicielki i instruktorek po upadku dziecka z konia....
~normalna baba
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Ładne tereny, super budynek i .... to tyle. Instruktorki nie maja podejscia...
~Mama
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Gallopka jest cudowna wątek zamknięty Musicie tam brać lekcje jazdy! Instruktorzy mili, cierpliwi i fajni. Konie...
~Zuzia x3
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

Najlepsza na świecie wątek zamknięty Najcudowniejsza szkółka jaką można znaleźć. Instruktorzy tak mili że to aż...
~Szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

SUPER! wątek zamknięty CUDOWNA! Przybywajcie
~Zakochana w Galoopce
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

koniczka - opinia wątek zamknięty kożystam z usług szkółki już od wakacji, moje dziecko jest bardzo...
~koniczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Najlepsza szkółka! wątek zamknięty Jeżdżę w Galoopce dosyć długo i ani razu nie spadłam z konia. Instruktorzy...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

tak! wątek zamknięty W tym momencie to jedyna szkółka na hipodromie, która świadczy usługi na...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry