Widok
to jest moje zdanie, że w sunset nie powinno sie kupowac garniturow. nie maja nic nowego co sezon to jest to samo i wiem dokladnie co pisze. a ze obsluga byla mila to ok ale to jest tylko po to zeby klient kupił a nie wyszedl z niczym potem i tak z kazdego sie smieja ze kupuje badziewie. zreszta kwistia gustu kto co lubi . ja ogolnie preferuje inne salony w ktorych fasony sa super i mozna dobrac na kazdego faceta i oczywiscie gatunkowo tez bo to jest dosc wazne w dalszym noszeniu.
ania, mój ma Bytom, tu nie chodzi która firma jest lepsza.. najważniejsze aby Twój ma się czuć dobrze ..bo np Firma "Bytom" Garnitur Twój ubierze i będzie wyglądał brzydko albo może się okazać ze sunset suits też bedzie bez rewelacji.. radzę abyś jechała z nim na przymierzenie Garnituru wy sami musicie zobaczyć i również wiedziec w które ładniejsze i w które bedzie lezało odpowiednio dla Twojego:-)) pozdrawiam