Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Już od gimnazjum jeżdżę na tym lodowisku. Teraz chodzę sobie do technikum i...
~Pomysłowy Dobromir
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Brak szacunku! wątek zamknięty Na tym lodowisku już byłam, ale od dziś chyba już nie przyjdę.. Pierwszą...
~zła_na_maxa_
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

MUZYKA masakra i uwaga dotycząca bezpieczeństwa wątek zamknięty Lodowisko ogólnie całkiem sympatyczne, wieczornymi godzinami bywa, że jest za...
~Jeździec
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

extra wątek zamknięty lód w niktorych miejscach nie równy ale to nic nie szkodzi tam jest czadowo w...
~kuba ośko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Ogólnie wątek zamknięty Co do lodowiska jest ok :) Tylko mam jedno 'ale' . Dlaczego w normalny dzień...
~ktosik
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Patrycja - opinia wątek zamknięty Atmosfera bardzo fajna a to najważniejsze ;) pierwszy raz byłam na lodowisku,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

nieścisłości wątek zamknięty ogólnie dość przyjemnie , ale beznadziejny sprzęt i obsługa w kasach niezbyt...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam bo lodowisko jest calkiem fajne, owszem lód troche nie rowny ale da...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

super lodowisko wątek zamknięty Lodowisko jest super . Byłam Dzisiaj i fajnie się jeździło , fajna obsługa...
~to ja .xd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Srednio wątek zamknięty Lód w porządku od dłuższego czasu , do niego nic nie mam . Ilość osób...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo podoba mi się to miejsce i wrócę tu nie raz. Obsłudze nie mam nic do...
~Luthien
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Szkoda wątek zamknięty że tak bardzo odbiega od lodowiska w Hali Olivii, bo tu miałabym lepszy...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty mnie właśnie obsługa ujęła swoją uprzejmością i dobrym nastawieniem do gości,...
~pestka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

mf wątek zamknięty Obsługa może być, strasznie nudna i mało ciekawa muzyka która leci w czasie...
~monia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

polecam wątek zamknięty Polecam. lod troche nierowny ale nadrabia swietna ,muzyka i mila obsluga ;))
~kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 grudnia 2011

SWYGA wątek zamknięty Bardzo jestem zawiedzony obsługą tego lodowiska. Młodzież klnie, wyrostki...
~Stanisław Wyganowski
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Fajnie wątek zamknięty Byłam z córką pierwszy raz i super się bawiłyśmy, Wypożyczonym łyżwom niczego...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

ochrona mogłaby się przestać popisywać, bo jednak mistrzami świata nie są wątek zamknięty ochrona mogłaby się przestać popisywać, bo jednak mistrzami świata nie są...
~Fred
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Fajne ale drogie wątek zamknięty W tym roku byłem juz kilka razy, i od zeszłych lat zmieniło, sie, mianowicie...
~tommy
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2010

lodowisko trwa tylko do 28 lutego!!! wątek zamknięty A ja się pytam dlaczego w środku sezonu zamykają miejsce, gdzie zawsze są...
~mm
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

117

wątków

do góry