Widok

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie?

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele ekologicznych produktów spożywczych jest dostępnych na popularnych platformach takich jak Amazon. Istnieją również usługi, które oferują dostawę regularnych dostaw ekologicznych produktów prosto pod twoje drzwi. To wygodna opcja, ale musisz poszukać w internecie czy dostawcy realizują zamówienia również w twojej okolicy. Pozdrawiam! :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele ekologicznych produktów spożywczych jest dostępnych na popularnych platformach takich jak Amazon. Istnieją również usługi, które oferują dostawę regularnych dostaw ekologicznych produktów prosto pod twoje drzwi. To wygodna opcja, ale musisz poszukać w internecie czy dostawcy realizują zamówienia również w twojej okolicy. Pozdrawiam! https://vshare.onl/ :)))

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chemię, kosmetyki, jedzenie dla psa, a nawet przyprawy kupuję na Allegro, u sprzedawcy, u którego koszyk wyjdzie najtaniej.
Spożywcze, papier toaletowy, ręczniki papierowe i pojedyncze rzeczy z chemii w Biedronce. Mięso, ryby, masło wtedy, kiedy jest promocja i zamrażam. Ogólnie zapasy robię tylko wtedy, kiedy te produkty są w promocji. Dobrze jest sprawdzać kupony rabatowe tutaj https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/
Owoce, warzywa, pieczywo i nabiał kupuję nie patrząc na cenę.
Obiady gotujemy w niedzielę na 2-3 dni, u nas nie ma problemu, żeby jeść codziennie przez 3 dni to samo. W pozostałe dni robimy szybkie dania, typu spaghetti Napoli czy ryż z kurczakiem albo gotowe pierogi czy kopytka. Staram się nie wyrzucać jedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Trwały dobry męski zapach (9 odpowiedzi)

Potrzebuję zapachu z mocną projekcią na lato/ wiosne? Mocnego, ale żeby nie zatykał...

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

do góry