Widok

Gdzie na wakacje z wędką i małymi dziećmi, może spa?

Rodzina i dziecko Podróże Temat dostępny też na forum:
Hej jak w tytule- poradźcie, gdzie na wakacje z wędką i coś dla małych Dzieci 2, 3 lata, może jeszcze SPA dla mamy :)))
Pytam serio; - Kaszuby, gdzies pomorskie myślę

Dobrze jeszcze aby było fajne jedzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ośrodek Szarlota.
Jest miejsce niedaleko ośrodka w zaciszu na łowienie. Można też wypłynąć na jeziorko (wypożyczalnia łódek).
Dla dzieci: kąpielisko z placem zabaw, mini przedszkole (ale chyba dla osób które są zakwaterowane w ośrodku), małe zoo, konie (kucyki).

Dla Mamy również jest SPA :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O zaraz będę sprawdzała- Poproszę o więcej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecajcie prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szarlota juz w lato nie ma terminow niestety...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może U Stolema w Ostrzycach? http://www.ustolema.pl/polozenie.html

Dla dzieci coś jest, dla mamy też :) jedzenie dobre(przynajmniej 4 lata temu było pyszne) ;) tylko nie wiem jak z łowieniem ryb :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adler w Zgorzełem? SPA, plac zabaw i miejsce do łowienia są na pewno :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak SPA to tylko hotel bazuny.. na weekendzik jak znalazł. Dobre jedzonko i masaże :) uwaga, bo uzależnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mazury to dobry pomysł. Dla mnie za dużo komarów w sezonie, ale czemu nie :) Jeśli chodzi o Pomorze to zawsze proponuję Trójmiasto, bo to moje ulubione. W tym roku wybieram się do Sopotu, a fajne noclegi znajdziesz na bookapart.com - przejrzyj, bo można znaleźć coś naprawdę tanio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmm, no mieszkam w Gdansku generalnie- wolalabym jakoś z lekka odpocząć...
Zaraz zerkam na propozycje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel bazuny spa
Hotel ułan spa bytów w cenie aquapark
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze hotel niedzwiadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poradziła coś ale jak sobie wyobrażę bawiące się maluszki i czyjeś dzieci, i obok kogoś wyciągającego z wody szamoczącą się, walczącą o życie rybę, to mi się niedobrze robi.
To jakieś chore połączenie.

Ja bym się nie pchała z czymś takim między ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wiesz, fwefwe o takim wypoczynku o którym Ty piszesz- to też trudno sobie to wyobrazić... najwyraźniej nie jesteś na tyle w temacie i nie zrozumiałaś pytania...
dziwne że do powyższego nie dołączyłaś jeszcze obok - mamy w spa w jednym czasie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak myślisz, dlaczego? Dobra, trzeba literalnie: dlaczego tak brzydzi myśl o duszonej, wyszarpywanej ze środowiska, masakrowanej osobiście przez rodzica rybie, gdzieś w pobliżu dzieci
a już matka na masażu czy saunie, czy siłowni już nie?
I co ludziom o takim pomyśle na wypoczynek i rozrywki, zawinili inni wczasowicze z dziećmi?

Polskim kuriozum jest że przepisy o zabijaniu zwierząt, zakazujące takich procederów przy dzieciach, jakoś wydają się niektórym nie dotyczyć zwierząt żyjących w wodzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dobra fwefwe, a teraz idź zjedz wegańskiego snickersa, bo gwiazdorzysz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem przez. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Dla wedkarzy rowniez idelane miejsce powedkowac mozna w kanale portowym lub na rzece łączacej jezioro z morzem. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie http://www.domki-rowy.pl na Różanej 8. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja rodzina była w AGROPOMYSK w Pomysku koło Bytowa - dom położony jest przy jeziorku zarybionym, więc można było łowić. Co tu dużo mówić - dobra baza wypadowa, żeby zwiedzić Kaszuby i zobaczyć całe ich piękno. Można zrobić wypad na kajaki, na konie itp. A dodatkowo bardzo korzystna cena. Zdjęcia miejsca sa na stronie http://www.agropomysk.pl/gospodarstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin, powędkować można w parku lub na kanale. Mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy. http://www.domki-rowy.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

do góry