Widok

Gdzie najlepiej szukać ogłoszeń o sprzedaży mieszkań

Poszukuję mieszkania w trójmieście, może ktoś wie gdzie szukać ogłoszeń najlepiej takich bez pośredników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajac zycie pewnie jestes biurem nieruchomiści ale powiem ci, ze lepszych cwaniaczkow juz widzialem. Zenada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liczyłam na więcej życzliwości. Jestem zwykłym zjadaczem chleba, który postanowił zrealizować swoje marzenie i zamieszkać nad morzem. Naprawdę szukam porady, bo budżet mam ograniczony a ceny niektórych mieszkań przyprawiają o zawrót głowy. Może jednak znajdzie się ktoś pomocny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli rzeczywiscie Pani szuka to mam 2, jedno 90m za 530 drugie 54m za 415. Nigdzie nie wystawione bo sam nie wiem czy chce sprzedac. Jak cos z tego interesuje zapraszam obejrzec ale jak jest Pani z biura nieruchomosci to prosze sie nie fatygowac bo na sprzedazy jako takiej specjalnie mi nie zależy. Mieszkania ladnie wykonczone, kino, umeblowane, gotowe do zamieszkania bez wkladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety to dla mnie za duże bo budżet mam znacznie niższy, poszukuję niedużego mieszkania do 30m2, ale dziękuje za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze bardzo. Najlepiej tu szukac, tylko w dziale nieruchomosci, gratka i olx ewentualnie, ale tu chyba najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze Pani chce wynajac? Da Pani jakis email, wysle Pani cos na PW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie dziękuję, może w przyszłości rzeczywiście będę potrzebowała wynająć, zanim znajdę swoje lokum, to się odezwę. Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doświadczenie mi mówi, że chodzić i pytać po okolicy która Panią interesuje. W końcu lokalizacja jest najważniejsza. Do sklepu lokalnego zajść, wrzucać karteczki do skrzynek "Kupię mnieszkanie w tej okolicy", popytać na forach osiedli, albo znajomych z danej okolicy. Trochę trzeba się przełamać ale w Internecie jest to co nie pójdzie szybciej dzieki poczcie pantoflowej bo jest drogie lub nie ciekawe. Są jeszcze licytacje komornicze. tez ciekawa opcja ale wymagająca, warto pogadać z jakimś prawnikiem jak coś ciekawego się znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie pomogę. Osoba prywatna z doświadczeniami w poszukiwaniu lokum.
Proszę o wiadomość na maila cresma1725@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (27 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry