Widok

Gdzie po wyprawkę

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdzie najtaniej kupić wyprawkę dla dziecka i wszelkie akcesoria??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko powiedzieć :)
Ja część kupowałam w Akpolu, część na Allegro a jeszcze inne rzeczy u dziewczyn na forum :) Nie polecam Mama i Ja jak dla mnie za drogo ;(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama i ja to tragedia jeżeli chodzi o ceny.. Myślalam żeby część rzeczy kosmetyki, akcesoria zobaczyćw marketach.. Tylko gdzie leclerc, tesco, real??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja większość zamawiałam na Allegro :P kupując od 1 sprzedawcy płacisz za przesyłkę tylko raz :) wtedy można zaoszczędzić :)


teraz np. kupiłam 6 pieluch tetrowych z kolorowymi wzorkami :) z przesyłką wyszło 20 zł - tyle ile w sklepie za 4 pieluchy :P ale poza tym - wybrałam sobie takie jakie mi się podobały :) a nie takie jakie były na miejscu ;)


patrz też na forum :) my tak kupiliśmy np. łóżeczko z materacem - prawie nie używane :) u nas właściwie też częściej robi za stelaż po przewijak ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ola - będziecie jutro na kiermaszu??? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, bardzo bym chciała ale nie mam z kim zostawić dzieciaków :( Tomek pracuje a Mama ma dzień zajęty :(
poza tym za chiny ludowe nie wiem gdzie to jest :-(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chciałabyś coś używanego to zapraszam do mnie:

http://picasaweb.google.com/100724889562102581308
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam całą wyprawkę sama. wszystko nowe...
no i wyszło pewnie trochę drogo, ale nie żałuję...
rzeczy kupowałam w akpolu, allegro, tesco, 5-10-15 itp-w 5,10 itp chodziłam po wyprzedarzach-wtedy to było sensowne dla mnie dać 10 zł a nie 30...
wyprawkę kupowałam stopniowo-co miesiąc trochę od samego początku ciąży, więc jakoś się rozłożyło to finansowo...

jeżeli spodziewasz się dziewczynki mam troszkę ciuszków. wszystko nowe-nieprane. leżą w szafie i są już dawno za małe.
mam też prześcieradło też nowe. jak jesteś zainteresowana napisz-mail w profilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam dośc sporo rzeczy 0-6m po dziewczynkach używanych na sprzedaż. Zapraszam
http://picasaweb.google.pl/Kachna75
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
większe rzeczy, które trzeba zobaczyć kupiłam w Akpolu, dają kartę zniżkową. Ciuszki na allegro i od mamy dostałam.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najtaniej wyjdzie, jeżeli kupisz w internecie. Sklepy stacjonarne mają znacznie wyższe ceny. W tym sklepie kupisz wszelkie akcesoria, body, pajace ocieplane itp: https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/pajace-ocieplane/110 Przejrzyj sobie ich stronę, może tobie też podpasuje co mają do zaoferowania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hurtowa reklama w wielu wątkach....
Poza tym ceny masakryczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Internecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry