Widok

Gdzie w miare tanie leczenie kanałowe prywatnie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny mój mąż musi miec leczoną kanałowo ósemkę, prawdopodobnie 3 kanały. W jednym gabinecie zaśpiewali 700zł za tego zeba. Ja dawno kanałowego nie miałam ale wydaje mi sie to strasznie duzo! Czy wiecie gdzie mozna w miare tanio, prywatnie wyleczyc zeba? Może być Gdańsk, Gdynia, Sopot. Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do super stomatologa w Gdyni na Sucharskiego (Obłuże), za kanałową ósemkę (a kanały były krzywe) z całkowitą odbudową zęba (bo zostało mi w sumie tylko to co pod dziąsłem) dałam 700 czy 800 zł już nie pamiętam dokładnie. Tel. 58 6651306
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aniu, właśnie jestem po kanałowym leczeniu, również szukałam w przyzwoitej cenie, ale dobrego stomatologa.
Znalazłam takiego na Przymorzu. Jak coś na @ podam namiary na doktor
Mnie kasowała tak:
80zł przy pierwszej wizycie
później po 60zł za kanał
plomba od 80 do 120zł w zależności od wielkości ubytku.

Sprzęt ma super, wszystko do pomiarów kanału, nie trzeba RTG robić.
Mnie ząb z dwoma kanałami wyszedł 320zł a z trzema to zapewne 380zł

Jestem super zadowolona, ząb zrobiony super, do tego Pani dr przesympatyczna i delikatna
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kasiu czy ja mogę prosić na maila namiary na p doktor
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez bym poprosila o namiar jak mozna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu to podeslij mi prosze na maila namiary:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja równiez prosze o namiary m.zielonka@poczta.onet.pl , dziękuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu ja też poproszę o namiary.
roxi01@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny kanalowo "8" nie powinno sie leczyc
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leczyłam ostatnio kanałowo jedynki- koszt to 250 zł jedna.

http://www.denticare.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"dziewczyny kanalowo "8" nie powinno sie leczyc"

Ja co prawda mam wszystkie 8 ale zgadaliśmy się z panią stomatolog na ich temat i powiedziała,że nie podejmują się leczenia 8 ponieważ jest trudno do nich dojśc,trudno się leczą i często efekt jest krótkotrwały. Proponują wyrywanie no ale pewnie jeśli się ktoś uprze to leczą.

Ja radziłabym się jeszcze z kimś skonsultowac bo 700 zł to bardzo dużo i żeby nie było tak,że ktoś naciąga na leczenie a potem się okaże,że i tak do usunięcia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dentystka mówiła mi , ze leczenia kanałowe jest opłacane przez NFZ ale tylko do 3-ki , no i kobiety w ciąży mają leczenie kanałowe za darmo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
super cena 60 zl za kanal!!!!

Ja placilam 200zl za kanal jesienia zeszlego roku... Za wyleczenie kilku zebow zostawilam mala fortune w gabinecie :/
ale bylam w szoku,ze lekarz wyleczyl mi zeby kanalowo nie trujac ich. Tak sie teraz robi czy zeby trezba zatruwac w jakis specjalnych przypadkach??? Orientujecie sie moze???
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam niestety baaaardzo słabe zęby, a co za tym idzie jestem stałym bywalcem w gabinetach stomatologicznych. W końcu trafiłam na super dentystkę i naprawdę niedrogą.

Nie dam sobie głowy uciąć, ale w 8 to chyba tylko dwa kanały są.

Jesli chodzi o ceny, to za wizytę nie płacę, przy 3 kanałach koszt chyba 130 lub 150 zł, plomba 80-120, czyli za jednego zęba całkowity koszt to około 250 zł

Przyjmuje w przychodni Piastowskiej niedaleko SKM Oliwa. Nazywa sie Elżbieta Jabłońska. Robi na NFZ i prywatnie, zawsze znajdzie czas jak jest ktoś z bólem, no i jest delikatna.

P.S. Bezpłatne kanały są do 5 włącznie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny piszę @
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny w 8 moze byc wiecej niz 2 kanaly i tak jak ktoras wczesniej napisala, nie praktykuje sie leczenia kanalowego 8 ze wzgledu na to ze jest bardzo trudny dostep, ryzyko tego ze nie uda sie do konca wyczyscic kanalow bo ponoc przy 8 potrafia byc bardzo "pozaginane", i okaze sie ze wydacie mnostwo kasy lekarz wam tego dobrze nie wyczysci i oby tylko wtedy skonczylo sie na wyrywaniu a nie na leczeniu dziaseł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
J tez bym 8 nie leczyla tylko wyrwac ja od razu i tyle.
Zreszta po co mezowi ta odemka.Pewnie i tak bedzie musial ja kiedys wyrwac bo to slabe zeby przeciez.
Ja w zeszlym roku osemke wyrywalam i mam swiety spokoj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
z jednej strony racja, ósemki to pozostałosci po naszych przodkach, którzy polowali i którzy nie wiedzieli co to sztućce :)

Mi babeczka leczyła "8", bo mam "7" do usunięcia i ta "8" zastąpi "7"

Także jakiś jest jakis posredni sens leczenia "8"
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu, ja też poproszę o namiar :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też proszę o namiar Kasiu:

nelliie_m@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przed chwila wrocilam z kanalowego leczenia jedynki, zaplacilam razem z plomba 200zl, moja denstystka jest super i do tego tania zrobila mi swietnie zeba.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasiu31 czy ja również mogłabym prosić namiary na tę dentystkę? Mój mail: shinc@o2.pl Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, a ona ma mikroskop też i rtg na miejscu?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Przymorzu to polecam dr Klimaszewską - gdyby nie to, że się do Gdyni przeniosłam nadal bym do niej chodziła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zasadzie to chyba Zaspa jest ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę się do nich dodzwonić, mogłabyś podać namiary ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi mi i przychodnie na piastowskiej, co mayasun podawałaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, można prosić o namiar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) moge prosic o namiary na maila: gasiorkowa@wp.pl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja obecnie leczę zęba prywatnie i za jeden kanał płaciłam w zeszłym tygodniu 80 zł.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna rutkowska
Ocena: Bardzo słaby
Zdecydowanie odradzam,kobieta i owszem miła,kompetencje ocenię za parę lat zobaczywszt jakie to plomby,za to portfel pani doktor czyści dokładnie za kanałowe 1-ząb, zapłaciłam prawie 600zł,plomby nawet maleńkiej zawsze 120mimo wielu zębów ,bez słowa wyjaśnienia,koszmar
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Czy mogłabym prosić o namiary do tego stomatologa bede bardzo wdzięczna.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście namiary od stomatologa Kasi mój email - samoauto@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ratujcie namiarem od Kasi, potrzebny mi stomatolog jak najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8 sie nie leczy tylko wyrywa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam dwie 8 wyrwane ale jedna z tych co zostały jest przeleczona kanałowo, no i obecny dentysta faktycznie się dziwił, bo stwierdził,że w życiu by się nie podjął.
Generalnie to jak coś mi się z tą ostatnią żywą zacznie robić usunę, szkoda kasy, no chyba,że faktycznie ktoś nie ma tych zębów wcześniej to wtedy rozumiem. U mojego dentysty tyle kasują,że tez chyba zmienię na tańszego, oststnio chyba z 800 mi za leczenie kanałowe i to lekko wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez słyszałam ze 8 sie nie leczy tylko wyrywa bo to zbedne zeby ;)

ten wątek dość stary wiec Ani mąz już dawno wyleczył je sobie :_)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam;polecam dr.Kowalczyk przychodnia na morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za komuny stomatolodzy wyrywali wszystkie zęby, które bolały. W życiu nie dam sobie wyrwać żadnego zęba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
B. proszę o namiary na stomatologa marzena.czapla@hotmail.com. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym bardzo prosiła angelika-zyrek@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o informacje gdzie mozna w miare tanio dobrze leczyc kanalowo zab i go odbudowac? prosze o informacje na adres poczty:elektro1003@tlen.pl
Prosze o adres gabinetu dentystycznego i telefon Dziekuje z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o namiary na maila 17malinska17@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może podasz nazwę gabinetu stomatologicznego byśmy mogli to zweryfikować? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o podanie namiarów na ten gabinet jesli temat jest jeszcze aktualny po tylu latach. Pozdrawiam jokoszaj@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po tylu latach to ceny mogą być, delikatnie mówiąc, większe hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

Padło już dużo podpowiedzi, ale dodam też swoją. Leczyłam się ostatnio u przemiłej doktor Agnieszki w Gdyni. Za 7 górną zapłaciłam 550 i byłam w sumie na 3 wizytach. Z tego co wiem to jest dobra cena bo można zapłacić właśnie 700-800 zł.

Pozdrawiam
Aga
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Też leczyłam tam zęby (jeśli chodzi o Panią Agnieszkę z Gdyni przy Batorego), wprawdzie nie kanałowo. Jestem bardzo zadowolona z usług. Ceny też nie sa na szczęście wygórowane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele zebów już leczyłam, również ostatnio niestety kanałowo.

Pierwszy raz bezboleśnie - zarówno fizycznie, jak i dla portfela.
Plomba kosztuje 80 zł, za leczenia kanałowe łącznie zapłaciłam 200 zł.
Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, pani doktor jest konkretna i potrafi robić tak, aby nie bolało.

Chyba przełamałam strach przed dentystą:) aż niemożliwe!

Polecam: pani dr Zalewska, przyjmuje w Rumi Janowie, ale opłaca się kawałek podjechać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również leczyłam się na Batorego, ale nie pamiętam imienia Pani doktor. Rzeczywiście było miło - szybko i niedrogo. szóstka kanałowo ; 3 wizyty w odstępie ca 3 tygodnie. Całkowity koszt to 600 zł

to ich strona internetowa http://www.ideal-dent.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech nie leczy kanałowo ósemki, tylką ją wyrwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a ja mam pytanie do tych które są tak zadowolone skad wiecie że lekarz dobrze Wam przeleczył kanałowo?Przecież nie możecie zaglądać do środka chyba że ufacie i wierzycie na slowo...ale prawda może wyjsc za nawet kilka lat...Bo wydaje mi sie że troche myslicie pojęcia bo u stomatologa nie jest jak w biedronce ze liczy sie tylko cena...pomyslcie następnym razem przed wyborem.....
a to czy osemki sie wyrywa czy nie....to powinien oceniac lekarz chociaz co do zasady do faktycznie osemki w wiekszości przypadków są zbędne....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o namiar na dobrego, ale przede wszystkim taniego stomatologa na kanałowe leczenie "7" darek180@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr Łukasza Sas Wisłockiego z Szynszylowej 10 w Gdańsku

http://lekarzstomatolog.com/
za leczenie kanałowe zapłaciłam niecałe 600zł

Miły i sympatyczny, nie naciąga na drogie leczenia- zawsze optymalnie dobiera materiały i przyjmie zawsze w nagłych wypadkach!

poniedziałek - piątek: 8.00 - 20.00
ul. Szynszylowa 10
80-175 Gdańsk

tel. 058 303 96 47.....0 501 14 30 42
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam http://medicodent.pl/leczenie-pod-mikroskopem.html . Akurat często mam problemy z zębami (niestety) i już od 8 lat korzystam z usług tej kliniki ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ostatnio leczyłam dwa zęby kanałowo w Gdyni w centrum Cadent: http://cadent.pl/centrum-endodoncji-mikroskopowej/leczenie-kanalowe/
Ceny bardzo przystępne i leczenie przebiegło bez żadnych zastrzeżeń, szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

I ja zdecydowanie polecam super Klinikę http://www.dentist.com.pl
I naprawde jesli szukacie takiego miejsca to spokojnie polecam ją. Do tego dr Żarow jak sami możecie się przekonać to naprawdę świetny człowiek i profesjonalista. Wiadomo że to Kraków ale szczerze Wam polecam to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Coooo??? Co za żałosna reklama,słaba ta klinika skoro musi sie reklamowac na forach i to jeszcze trojmiejskim :D Na co mamy jechac az do Krakowa aby zeby leczyc i to jeszcze prywatnie,hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

do góry