Widok

Gdzie zrobić sobie usta?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Czesć dziewczyny! szukam jakiejś fajnej PAni co zrobi usteczka, chce delikatnie powiekszyc. Bez efektu napompowania :)

Obilo mi sie kilka gabinetow o uszy ale jestem ciekawa waszych propozycji :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może pompka próżniowa?
Jakby efekt nie był zadowalający, to chociaż Twój facet miałby pociechę ;]
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z pompki czy ust? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Z ust, jeśli Pani przesadzi...
2. Z pompki, jeśli Pani nie wyjdzie...
3. Z ciszy, jeśli Pani się pompka spodoba na tyle, że wprost ust nie będzie mogła od niej oderwać :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fabryka Piękna w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3


Ja powiększałam usta u dr Osucha w Warszawskiej klinice Dr Osuch Clinic. Ale wygląd naturalny bo tu nie ma żadnych wypełniaczy a takie chirurgiczne modelowanie. I efekt trwały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr. Cimaszkiewicz przyjmuje w Epi Centrum oraz na Obrozcow wybrzeza , powiekszalam usta i juz kilka moich kolezanek tez sie przekonało , bo jest w trojmiescie najlepsza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam byłam i jestem mega zadowolona :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bylam u niej w Epi Centrum ,najlepsza w ym temacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

i ja również polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, można wiedzieć ile ta przyjemność kosztuje? Zainteresowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.studiokosmetyki.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja też chętnie jakieś sprawdzone miejsca bym obejrzała :) i ile płaciłyście za taki zabieg?
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zorientuj się na Skłodowskiej w klinice dermatologica. Ja ust tam nie powiększałam ( robiłam tam tylko botoks) ale powiększała tam usta moja koleżanka i naprawdę fajnie jej to tam zrobili. Wygląda naturalnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja byłam w klinice dra Osucha na Puławskiej w Warszawie, bo mi zależało na tym, żeby efekt był jak najbardziej naturalny. Postawiłam na nowość, czyli zabieg li lift, polega na wycinaniu kawałka skóry, żeby trochę wymodelować usta. Bardzo jestem z niego zadowolona. I jeśli wy też chcecie powiększyć usta i żeby nie wyglądały sztucznie to taki zabieg będzie najlepszym rozwiązaniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam naturalne usta jak afrykańskich kobiet !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam salon Ady we wrzeszczu, bez efektu pontonów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bądź sobą.naturalnie piękna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo powiększyć usta makijażem a nie decydować się od razu na taki zabieg. Gorzej jak efekt będzie nieudany, czyli mega sztuczny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym była ostrożna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz... nie kazdy jest w stanie powiekszyc sobie usta makijazem. Sama maialam takie waskie usta ze bylo to praktycznie nie mozliwe. Wygladalo to zle i mialam duzy kompleks. Nie wybralam jakiegos tam duzego powieszenia ale bardzo natrualne tak wiec nikt kto mnie nie znal nie zorientowalby sie z emialam powiekszane. Oczywiscie ci co mnie znali to wiedzieli ale nic mi nie mowili ze zla decydzja czy cos . robilam usta na sklodowskiej w klinice dermatologica. moze nie jest tak tanio ale tak jak pisalam efekt pelna natura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
angela a to mozna decydowac jak sie chce miec usta powiekszane? Czy widzialas u siebie jakies efekty uboczne? no i ile dalas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no oczywiście ze mozesz wybierac. Czy chcesz wiecej czy mniej....ja chcialam aby byl efekt jak najabrdziej naturalny i usta na pewno nie preznetuja sie tak jak na niektórych zdjeciach gwiazd... dalam 8 stowek ale cena zalezy rownież od srodka jaki sie uzywa do wypielniania ust Usta byly nabrzmiale przez kilka godzin po zabiegu ale innych efektuw ubocznych nie widzialma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
angela, zapomniałaś, z którego IP powinnaś sobie odpisać ;P
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za każdym razem, kiedy widzę babę z tymi napompowanymi ustami mam ochotę je przebić szpilką :) nie znam normalnego faceta, któremu takie usta podobały się... W pracy mieliśmy koleżankę z takimi ustami, wołaliśmy na nią"Glonojad", bo te usta były podobne do tych, jakie glonojady mają :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Robilam usta u Roksany z le pink - fachowa dziewczyna i efekt mega mozesz sobie zobaczyc na fejsie gabinet nazywa sie le pink :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja robiłam u dr Fleszara w Gdyni, Mediderm. Usta naturalne, jestem zadowolona. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej, Ja usta powiększałam w specjalistycznej klinice http://plastyka.emc-sa.pl/ , bo jakoś bałam się takiego zabiegu w jakimś zwykłym gabinecie kosmetycznym robić. Z efektu jestem bardzo zadowolona, także polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Une Belle Peau w Gdyni, akurat jest promocja na usta ;)
http://www.ubp.com.pl/promocje/wypelnianie-ust-16/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę być rozważną przy wyborze specjalisty, ja poszłam w ciemno i niestety nie byłam zadowolona z efektu, przez co musiałam wydać podwójnie pieniądze na naprawienie szkód u drogiego specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego nie róbcie dziewczyny u kosmetyczek bo później one nie potrafią leczyć powikłań. Lepiej zapłacić więcej w gabinecie lekarskim niż szukać potem pomocy. Poza tym mało kto chce podjąć się naprawienia szkód poczynionych przez kosmetyczkę. Jestem taką osobą jak któraś chce więcej informacji to na priv zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to musi być Pani? Nie może być Pan? No i też pytanie, jaką metodę chcesz wybrać. Tutaj http://drosuch.pl/piekne-usta-bez-wypelniaczy/ trochę informacji a propos nowości w medycynie estetycznej i powiększaniu ust. Szczerze, naprawdę super efekty usta wyglądają super i co dla mnie było bardzo ważne też są naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdecydowałam się na zabieg w Laguna Estetica http://lagunaestetica.eu/, bo nie chciałam byle kosmetyczki. To zawsze jakaś tam ingerencja, szkoda zdrowia na słabe salony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mozna zrobić sobie taki kaczy dziub ? No cóż, kilka idiotek podchwyciło pomysł i felczernia się rozwija, dawkując jakiś olej w usta. Przeciez to zwykly fryzjer po 3 klasach potrafi. Spójrzcie panie w lustra, wygladacie prześmiewczo ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny koń...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a po co majstrować przy ustach? Nie lepiej zaakceptować je takimi, jakie je natura stworzyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to dobrze, że się szpecą :) jak widzę sztuczne usta, to wiadomo z automatu, że ma się do czynienia z pustakiem, więc nie ma co zaczepiać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze ze pytasz, najwazniejsze to trafic do salonu ktory nie spartaczy roboty. Ja robilam akurat usta w Warszawie w Silk Spa i efekt naprawde rewelacyjny, delikatny i naturalny.. ale tez zanim podjelam decyzje duzo czytalam o opiniach itd i nie zawiodlam sie bo salon jest rewelacyjny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko u LEKRZA! OD 3 lat chodzę do Igora Michajłowskiego z Clinica Dermatologica w Gdańsku (ponawiam zabieg raz w roku) i efekt jest piękny! Efekty widać na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=DiSFAj_p-zg&t=2s - chociaż nagrywałam go od razu po, więc ok. tydzień później wyglądałam naturalniej. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja uważam, że usta powinny zostać tak jak je natura stworzyła. Tak jest najlepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako mężczyzna popieram w 100%. Jacy durni ludzie teraz się rodzą, dają się nabierać na wszystko co modne i najnowsze. Apeluje do normalnych kobiet lekki makijaż bo naturalnie jesteś najpiękniejsza, te powiększone usta wyglądają jak d*pa szympansa. Nie dajcie się manipulować ze ładnie to wygląda
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko jest dla ludzi, ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Kwas hialuronowy potrafi naprawdę delikatnie upiększyć usta i nie wyglądają one na przesadzone. Umiejętnie podany czyni cuda, pięknie nawilża usta dodatkowo możemy delikatnie wymodelować usta, podnieść kąciki ust cz tez wyrównać delikatna asymetrię. Polecam Karolina Konkiel Metamorphosis oraz dr Beta Imko-Walczuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale o co? No ja nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie opisane jest jak wygląda zabieg:
http://di.com.pl/zapomnij-o-kompleksach-modelowanie-powiekszanie-i-nawilzanie-ust-62829

Polecam nie oszczędzać i nie iść na to do kosmetyczki. Ale najlepiej wybrać sie do lekarza medycyny estetycznej, który będzie miał doświadczenie w takich zabiegach oraz wykona Ci zabieg
Dobrze
bezpiecznie
To jest najważniejsze. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją tak więc sie wchłania, jednak nie chcesz na pewno chodzic rok z brzydko napompowanymi ustami. Prawda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecic dr Ize Mackowska, mozna sie umowic do niej w Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko Le pink w Gdyni na dabrowie - sprawdz sobie insta i fb - wymiatają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam naturalne wypełnienie ust wypełniaczem do ust Restylane Kysse, ponieważ składa się on przede wszystkim z naturalnego kwasu hialuronowego, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i zawsze efekt końcowy jest taki jak zamierzony. Więcej informacji na jego temat możesz poczytać tutaj https://www.restylane.com/pl/, znajdziesz tam również lokalizacje gabinetów kosmetycznych, którego go stosują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kobieta

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Jaki żel intymny polecicie? (59 odpowiedzi)

Czym się kierować przy zakupie żeli intymnych i na co zwracać szczególną uwagę ? Mianowicie od...

do góry