Widok

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim myślicie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystam z jego usług. Jest bardzo miły i przejmuje się swoimi pacjentkami:)) Ja jestem Bardzo zadowolona:))) Polecam:))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam :)

Ja również chodzę na wizyty do doktora Piotra Głodka i muszę przyznać, że to naprawdę bardzo sympatyczny i miły lekarz. Jestem w 9 tygodniu ciąży i jak narazie wszystko jest dobrze.Myśle ze to bedzie moj lekarz prowadzący moja ciąże. Naprawde godny polecenia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
byłam wczoraj na wizycie po raz pierwszy u Pana doktora. Musze przyznać, że jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczona! Plecam! pełen profesjoinalizm :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam. Mało kompetentny i nieprzyjemny.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14
też nie polecam nigdy nikomu zarozumiały zadzierający nosa i bardzo nieprzyjazny
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11
...a gdzie przyjmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Medicover Gdańsk i Gdynia. W środy przyjmuje na Pilotów 19 w Gabinetach Matki i Dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do niczego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sama nie chodziłam do niego ale moja przyjaciółka chodziła do niego na usg i bardzo się zawiodła bo dopiero pod koniec 8 miesiąca wyłapał że z dzieckiem jest coś nie tak że podejrzewa że ma wadę genetyczna ( a takie rzeczy się wyklucza między 12-15 tyg o ile dobrze pamiętam). Dziecko urodziło się bardzo ciężko chore, z bardzo dużą wadą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
może odrobinę konkretniej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwaga do opinii Pacjentki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że miły nie znaczy że kompetentny.
miałam okazję poznać różnych ginekologów i może faktycznie dr Glodek z pozoru wydaje się sympatyczny i wygląda jakby wiedział co mówi, ale niestety przez długi czas walczyłam u niego z nawracającymi infekcjami. Pan dr twierdził zawzięcie, że to normalne i tak niektórzy mają, ale kiedy poszłam do innego lekarza okazało się że można wyleczyć i to na długo (na szczęście zaufałam instynktowi i poszłam do kompetentnego lekarza). Przy okazji dowiedziałam się, ze leczenie które stosował dr było bezsensowne bo nie leczy się w ten sposób nawracających infekcji ponieważ przez to będą nadal nawracać.
Poza tym odmawia wydawania skierowań i przepisuje bez przerwy te same leki.
I myślę, że znaczący jest fakt że do dr Głodka zawsze łatwo się umówić, a inni lekarze są oblegani...
zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Miałam szczęście do niego trafić w nieszczęściu. Polecam ponieważ przejmuje się swoimi pacjentkami. Dzięki niemu koszmarna wizyta w szpitalu była nieco mniej koszmarna.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
mam pytanie co myślicie o doktorze Głodku? warto do niego iść przy 1 ciąży czy poszukać kogoś innego?Jak tak to kogo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście nie polecam dr Głodka. Chodziłam do niego przez połowe mojej 2-giej ciąży i nie wytrzymałam ... zmieniłam ginekologa. Dla mnie nie wzbudzał zaufania i co do jego konpetencji też maiłam wątpliwość. Zbyt czesto bywa gburowaty, generalnie nie zbyt miły, przy badaniu nie delikatny, miałam wrażenie że traktuje mnie trochę przedmiotowo, a wiadomo kobieta w ciąży jest o wiele bardziej wrażliwa. Jest z pewnością bardziej wyluzowany i nie koniecznie kieruję na wszystkie badania, które powinno się zrobić (mam porównanie z pierwszą ciążą, którą prowadziła bardzo skrupulatnie sprawdzająca p. doktor)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
byłam dziś na wizycie po raz pierwszy u Pana doktora. Musze przyznać, że jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczona! Polecam! pełen profesjoinalizm :)nigdy nie chciałam się zdecydować na ginekologa-mężczyznę i teraz żałuje, pan dr Pitr Głodek, wyjaśnił mi wszystko co uważa i napewno będę chodziła do niego, zalecił kolejne badania a nie jak usłyszałam od innych lekarzy,że to normalne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja szczerze polecam!!!Co prawda trafilam do niego po ciazy.Jestem wdzięczna za jego zanagażowanie. Uważam,że jest bardzo miły i daleko mu do "grubiaństwa".
Miałam okazje przekonać się osobiście. Podczas zabiegów stara sie byc bardzo delikatny i dba o to aby pacjentka czuła sie komfortowo. Z tego co wiem, to traktuje kazda pacjentke indywidualnie, do tego zawsze odpowiada szegolowo na pytania dotego sam omawia szczeglowo temat.
Prawda jest taka ze sama musisz pójść na kilka wizyt i ocenic.
Bywaja ludzie, którym czasem trudno dogodzic i będą wiecznie niezadowoleni. Bywa czasem i tak ze lekarz jest swietny np w usg a w innej tematyce warto pojsc do innego. Z doświadczenia wiem, że zanim zdecydujesz sie na lekarza prowadzacego warto odwiedzic kilku róznych, albo skorzystac z opini ososby którą znasz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja miałam z nim styczność tylko podczas w pobytu szpitalu, dokładny choć trochę małomówny.
moją ciąże prowadził dr. Zabul. przyjmuje w falck i szpital na Zaspie, bardzo sympatyczny spokojnie odpowiada na wszelkie pytania, kiedy trzeba uspokoi i doradzi na co uważać.
gdyby nie on nie wiem jak dałabym sobie radę(ciąża z komplikacjami, urodziłam w 33 tc)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początku ciąży, wszystko super- troska, skierowania na badania różnego rodzaju, po prostu byłam zachwycona. Przy wizycie w 4. miesiącu ciąży, najpierw wielkie zaskoczenie pana doktora, że nie mam wyników badań (mocz i morfologia)- skoro mi nie powiedział to skąd miałam wiedzieć w końcu to moja pierwsza ciąża. Ok, zrobię na następną wizytę, mówię, że dalej plamię i to mocniej niż w pierwszym trymestrze- dostaję odpowiedź że to normalne i może się zdarzać.... Żadna kobieta która przeszła ciążę nie potwierdziła mi, że plamienia w 4-tym miesiącu i to co drugi, co trzeci dzień są normalne! Moja prośba o zwolnienie lekarskie spotkała się z zaskoczeniem-bo przecież wszystko jest ok, pomijając że raz wylądowałam na izbie przyjęć z powodu plamienia. Nie satysfakcjonuje mnie tekst "przyjdzie pani za miesiąc i pomyślimy o zwolnieniu". Strasznie się zawiodłam- lekarz nie informuje że powinnam zrobić badania, jeśli mówi że powinnam umówić się na usg to po moim wyjściu z gabinetu pani w rejestracji pyta "no ale jakie usg?", niestety to lekarz powinien wiedzieć a nie ja. P. Głodek lekceważy plamienia od początku ciąży, również w drugim trymestrze są one normalne. Nie chcę czekać aż stanie się coś poważniejszego, nikomu nie polecam prowadzenia ciąży u doktora
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak jak napisałaś. byłam u tego pseudo ginekologa. Pracuję w sklepie i codziennie przerzucam tony towaru, praca na kasie również do lekkich nie należy, a zostawianie klientów przy kasie i bieganie do toalety z powodu mdłości do rzeczy najprzyjemniejszych nie należy to pomimo tego wszystkiego od dr Głodka usłyszałam że zwolnienie z pracy wypisze mi w połowie ciąży i że mam SIĘ NIE PRZEMĘCZAĆ. Tragedia jakaś moja kierowniczka jak to usłyszała to kazała mi iść do NORMALNEGO ginekologa bo nawet w naszych wewnętrznych przepisach pracy napisane jest że kobieta w ciąży nie może rozkładać towaru a tym bardziej siedzieć na kasie. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
w naszych wewnętrznych przepisach pracy napisane jest że kobieta w ciąży nie może rozkładać towaru a tym bardziej siedzieć na kasie.

To w takim razie skoro kierowniczka odsyła Cie do NORMALNEGO ginekologa to dlaczego pozwala Ci dzwigac ciezki towar i siedziec za kasa,skoro tak bardzo się martwi o Twoj stan zdrowia i zycie dziecka???
Dr Głodek nie prowadził mojej ciązy ale był przy porodzie i zaszywał mnie i szczerze powiem,nie wiem czemu takie opinie na jego temat sa,ja odnioslam bardzo pozytywne odczucia,byl bardzo delikatny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak sądzisz na jej miejscu jaki rodzaj pracy miałaby mi powierzyć. to nie biuro rachunkowe tylko sklep obudź się kobieto. Czytałaś mojego maila?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chociażby zwykłe cenowanie nie mówie tu o jakiś ciężkich produktach,które musiałabyc podnosić,praca lekka.Robienie zamówień.Na pewni mniej się namęczysz niż dzwigając czy siedząc na kasie ,,kobieto,,.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podbijam wątek ponieważ zastanawiam się nad prowadzeniem ciąży u dr Głodka.

Obecnie od niedawna przyjmuje w Lux Medzie. Trafiłam do niego na wizytę przypadkiem gdy nie było "mojego" lekarza.
Odczucia mam pozytywne. Wydał mi się kompetentny i konkretny.

Może są forumki którym dr Głodek prowadził ciążę? Będę wdzięczna za aktualne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadzi moją ciążę. Jestem w 13 tygodniu , mam 26 lat i sama chciałam iść na USG genetyczne- Pan Doktor 3 razy pytał czy napewo chcę.No cóż, USG pogazało , że dziecko może mieć wadę serca! Pójdę na jeszcze jedną wizytę i zobaczę jak zareaguje Pan Doktor , a później zobaczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązkiem PRACODAWCY - nie LEKARZA jest zmian stanowiska pracy na takie , które nie zagraża ciąży . Jeśli nie dzieje sią żadna patologia w ciąży to pracodawca ma obowiązek zapenić takie stanowisko w pracy , które nie koliduje z prawidłowym przebiegiem ciąży
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie nie polecam! mało profesjonalny, gdy lekarz pyta czy chce jakies badanie (np. usg) to już jest dziwne, powinien wiedziec co jest w danym momencie potrzebne a co nie! tak bylo w moim przypadku, czy chce usg, badan prenatalnych nie robimy, w zasadzie ok, uzupelniac witaminy, czekałam tylko na: następna proszę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
on jest lekarzem na zaspie na porodowce, jest profecjonalista
u mojej kolezanki,ktora prowadzila u niego ciaza zagrozona poronieniem, badania ,l-4 bez problemu.byla bardzo zadowolana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest miły i uprzejmy, fakt. Ale 6tygodniowej ciąży nie zobaczył :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarozumialstwa nie zauważyłam, byłam już na kilku wizytach i dr był bardzo miły i cierpliwie tłumaczył (to moja pierwsza ciąża i mam skłonność do histeryzowania :) )

moją ciążę zobaczył w 5 tygodniu, z tym nie było problemów, usg też robi dokładne mogłam obejżeć fasolę z każdej strony:)

tego że liczy się kasa nie człowiek też nie zauważyłam, chodzę do luxmedu i każda pacjentka siedzi tyle ile potrzebuje. Wiąże się to z poślizgami od czasu do czasu ale ogólnie nie ma tragedii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje plamienia też ignorował, zalecenie typu: proszę odpoczywać i to wszystko, o zwolnieniu nie było mowy :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
d... nie lekarz pojechalam na zaspe z bólami (tam chcialam rodzic) i trafilam na niego, myslalam ze umre podczas badania ,pewnie przerwalam mu drzemke i musial przyjsc o 3 w nocy do mnie....potem stwierdzil ze poród to moje wymysly bo termin mam wyznaczony za trzy tyg.kazal zrobic ktg i poszedl sobie, pani ktora dzemala przy biurku tez nic nie widziala i polecila brac nospe!wrocilam po 5 do domu a po 7 wezwalam karetke urodzilam o 8:50 w wojewodzkim
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam:)

Chodzę do dr.Głodka w drugiej ciąży i jestem zadowolona to co tu czytam o Nim to jakies bzdety i kłamstwa.Czemu ludzie są aż tak zawistni?Pan Doktor zna sie na swojej pracy nie mam co do tego wątpliwości.Polecam wszystkiem Pana Głodka:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
jestem w 32 tyg ciąży, i niestety nie mogę polecić tego lekarza, może i aparycje ma przyjemną i faktycznie jest sympatyczny ale na pewno na pierwszym mijescu jego priorytetow zawodowych nie jest dobro dziecka i pacjetki.
Totalna ignorancja problemu, niedokladnosc i brak czujnosci medycznej, przy kolejnej odpowiedzi typu "skonsultuje to i pani powiem", zmienilam lekarza i okazalo sie ze wiele rzeczy zostalo nieprawdzonych a badania porobione w zlym momencie.
To moja pierwsza ciąża i nie należe do matek histeryczek, ale lubie czuć ze jestem dla mojego lekarza czlowiekiem, a nie statystycznym elementem podbijajacym mu pracowy dorobek finansowy. I nie ma to znaczenia czy chodze do niego prywatnie czy np. do Medicoveru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Megan możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co konkretnie zostało zignorowane,jakie badania zrobione w niewłaściwym momencie? Czym to zaskutkowało dla Ciebie i dziecka?

Ja prowadzę ciążę u dr Głodka i jestem zadowolona. Dodatkowo mam problemy z tarczycą i jestem "pilnowana" czy o to dbam i badam. Zawsze ogląda badania te zlecone przez siebie i te od endo.
Fakt,że moja ciąża (tfu tfu) przebiega prawidłowo.

Moim zdaniem dr jest zaangażowany i kompetentny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem pacjentką dr Głodka to juz moja druga ciąża i wszytsko jest ok. Jak dla mnie to najlepszy lekarz u jakiego byłam.Polecam wszystkim:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
uwielbiam komentarze w stylu "nie bo nie" a jakieś argumenty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1) nie zauważył poważnej wady u dziecka ba nawet płec zle rozpoznał, po porodzie krocze zszył tak,ze przez 2 tygodnie myslalam,że zejde
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
może wszytsko zalezy od tego, gdzie pan doktor przyjmuje. Ja bylam akurat na Nfz na Zaspie, może prywatnie jest inny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam porównanie z ginekolog, która prowadziła moją pierwszą ciążę dr Małgorzatą Tomczyk Małyjasiak. Niestety na niekorzyść dla dr Głodka, przy badaniu niedelikatny, wszystko stara się zrobić w 15 min bo za drzwiami "juz ktoś czeka", taka taśmowa robota. Żeby przy trzeciej wizycie (prowadzenie ciąży) pytać po co przyszłam? Dramatu nie ma aczkolwiek, jeżeli klient płaci pieniądze za wizytę to na pewno polecałabym kogoś bardziej zaangażowanego, min. wyżej wymienioną Panią doktor, która każdorazowo witała mnie po imieniu, wiedziała w którym jestem tygodniu ciąży i co należy badać- wiem pewnie czytała moją kartę tuż przed moim wejściem ale liczy się zaangażowanie, poza tym poświęcała ok 30-45 min na wizytę bez względu na długość kolejki do jej gabinetu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę dziwią mnie te opinie (negatywne). Może i jest w tym racja że inaczej się chodzi na NFZ a inaczej prywatnie.

Ja akurat chodzę prywatnie i dr poznaje mnie wie kto ja jestem, który tydzień, o czym rozmawialiśmy poprzednio itd. Mówi z głowy ale licho wie równie dobrze może przed moim wejściem czytać w aktach:)

Niedelikatności podczas badania też nie zauważyłam, tak samo jak pośpiechu. Zawsze siedzę tyle czasu ile potrzebuję.

Ciekawe skąd tak skrajne opinie. Tzn jeśli rzeczywiście ten sam człowiek do jednych pacjentek wykazuje zaangażowanie a do innych wręcz przeciwnie, skąd się to bierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na szczęście z moim dzieckiem wszystko jest OK i dlatego na niektóre rzeczy przymykam oko, ale faktem jest, że doktor zapomina powiedzieć jakie badania należy zrobić przed następną wizytą, niektóre badania robione są w związku z tym ze sporym poślizgiem. Dr mówi raczej niewiele, jeżeli ktoś miałby takie oczekiwania, że otrzyma wiele porad na czas ciąży to raczej się zawiedzie. Gdybym miała podejrzenia, że może być jakiś problem z moją ciążą chyba jednak zastanawiałbym się nad zmianą lekarza. Dr Głodek jest miły i sympatyczny, ale podejrzewam, że pracuje w kilku miejscach i pewnie dlatego nie ogarnia wszystkiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam, byłam krótko pacjentką tego lekarza. Zgłosiłam się po zmianę leków, zaznaczam że zależało mi przede wszystkim na takich, które będą leczyły trądzik gdyż to była przyczyna zażywania hormonów.
Pan "doktor" zapisał Qlairę, która miała tak działać i co się okazało, nie dość że cera się nie poprawiła to jeszcze wypadła mi połowa włosów.
kiedy zgłosiłam się po 2 miesiącach po pomoc, stwierdził, że to niemożliwe.... sugerował, że powinnam dokończyć opakowanie, które zaczęłam i zapisał inne tabletki, ha ha inne z nazwy bo skład taki sam. Zaczęłam szukać informacji na stronach internetowych i tutaj niespodzianka jeden ze składników może wywoływać trądzik i łysienie!!! Brawo dla Pana Doktora!!! Obecnie próbuję okiełznać utratę włosów i wyprowadzić hormony na prostą. i to są argumenty mam nadzieję wystarczające aby takiego lekarza UNIKAĆ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Nie wiem jak w innych placówkach ale byłam u Pana dr w Lux Medzie w Gdyni. Pan dr wszystko wiedzący mimo mojej historii i leczenia u specjalistów na wszystko miał swoje zdanie. Nie dał skierowania na badania, nie zrobił wywiadu. Miałam wrażenie, że jestem jakaś dziwna, że w ogóle przyszłam się zbadać profilaktycznie. STRASZNE PODEJŚCIE DO PROFILAKTYKI!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
O matko!
A ja muszę iść do niego w pon, bo mojego gina nie ma :(
Ekstra, nie ma co :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zachwycona!!!!! Lekarz jest miły , delikatny i bardzo kompetentny . Dużo mówi, nie trzeba ciągnąć go za język . Przejmuje się pacjetka. Zanim trafiłam do dr. Głodka odwiedziłam kilku innych lekarzy , dr. Piotr jest najlepszy!!!!! To moja 1 ciąża planujemy kolejne , jestem pewna ,ze kazda będzie prowadził dr. Głodek.
aktualnie przyjmuje w przychodniach LuxMed w Gdańsku na al.Zwycięstwa lub w Gdyni
Polecam doktora , dla mnie jest idealnym lekarzem!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście zgadzam się z opinią Asi, że lekarz jest miły i kompetentny, ale ja zawsze musze ciągnąć go za język. Inaczej nic się nie dowiem. Jest po prostu bardzo konkretny i pewnie mówi tyle ile potrzeba. Co do zwolnienia to ani razu mi go nie zaproponował, być może dlatego, że za każdym razem mówię, że dobrze się czuję.
Ogólnie odbieram doktora pozytywnie, tylko czasem chciałabym, żeby sam troszkę więcej poopowiadał o stanie zdrowia mojego dzidziusia. Mimo wszystko prowadzi moją ciążę i nie zamierzam go zmieniać na innego lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szczerze nie polecam nie robi postatwowych badan, chodzilam do niego w pierwszej ciazy (niestety - plod obumarl) w szpitalu przed zabiegiem dalam cala dokumentacje z okresu ciazy i lekarze kilka razy pytali czy to napewno wszystko, brakowalo miedzy innymi badan betahcg. ze wzgledu na to ze byla to moja pierwsza ciaza nie wiedzialam ze istnieje koniecznosc wykonania tego badania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam;
Trafiłam do niego w LuxMedzie w Gdańsku z infekcją oraz kilkoma pytaniami - właśnie zaczynamy z mężem starać się o pierwsze dziecko. Infekcji nie wyleczył, mimo zastosowania kuracji na 3 tygodnie - pierwszy raz w życiu miałam z taką styczność, infekcje niestety nawracające. Na prośbę o wypisanie skierowania na podstawowe badania "przedciążowe" (cytologia, TSH etc.) nakrzyczał na mnie, że teraz wszystkie kobiety doszukują się problemów tam, gdzie ich nie ma i zgody na badania nie wyraził. Na moją uwagę, że rozumiem, ze w trakcie leczenia infekcji nie ma to sensu, ale po już chyba mogę, odpowiedział, że żadne badania mi nie są potrzebne. Bo "w ciążę i bez badań zajść można". Przyznam szczerze, że z wizyty wyszłam z płaczem. W moim przypadku był i nieuprzejmy, i niekompetentny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM!!! :D

Podejście kompleksowe do pacjentki, do problemu niepłodności, poronień. Zaleca badania - tłumaczy wyniki, bierze pod uwagę partnera - zaleca badania też na niego. Znalazł przyczynę niepowodzeń - choć profesorowie nie potrafili. W ciąży odpowiada na pytania rzeczowo i uspokajająco. Może dla niektórych za małomówny, ale już chodziłam do Pań które potrafiły bajeczki opowiadać, a nie zlecić badania progesteronu i po ciąży... Myślę, że trzeba mu zaufać-wie co mówi. Uprzejmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzyslalam niedawno i nie wiem co myslec. Po prostu w moim przypadku bardzo sie pomylil. Podczas usg w 11 dniu cyklu stwierdzil ze nie bedzie owulacji. A tymczasem jestem w 10 tygodniu ciazy wiec jednak owulacja byla. Lekarza zmienilam i spokojnie prowadze ciaze u innego z dala od tych trojmiejskich slaw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale co sie dziwic ze pecherzyka dominujacego nie zobaczyl skoro ciazy 6tyg nie widzial u Pani powyzej. A moze to wina sprzetu. Ja bylam w luxmedzie w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że nie było pęcherzyka w 11 dniu to nie wina lekarza. Robiłaś monitoring co 2-3 dni? Jeśli nie, to nie mów że lekarz się pomylił. Bo mogłaś mieć owulację w 15 dc albo 20tym.
Lekarza polecam, byłam u niego kilka razy w lux medzie i również w inviccie w gdańsku. Wg mnie pełna profeska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo niesympatyczny. Chyba pomylił się z zawodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

do góry