Widok

Ginekolog do prowadzenia ciąży NFZ

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy możecie polecić jakiegoś ginekologa do prowadzenia ciąży na NFZ w Gdańsku - najlepiej okolice Jasienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest jakaś masakra. ja zadzwoniłam do swojego ginekologa jak się zorientowałam, że jestem w ciąży, zrobiłam test i badanie krwi. byłam w jakimś 4-tym tygodniu i była to połowa stycznia. usłyszałam, że najbliższy termin jest w kwietniu... dodam, że pierwsze badanie usg trzeba wykonać do 10-tego tygodnia... w dodatku lekarka wcześniej ostrzegała mnie, że przy moim stanie medycznym prawdopodobnie na początku ciąży będę musiała przyjmować leki na podtrzymanie (które są na receptę). także polska służba zdrowia z naprawdę dużym plusem.............
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znajomość prawa działa na Twoja niekorzyść, będąc w ciąży przychodnia ma obowiązek Cię przyjąć w ciągu jednego lub dwóch tygodni więc ktoś kit Ci wciskał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieznajomość miało być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ina faktycznie cię olali w przychodni. U mnie jest tak, że na nfz czeka się do mojej lekarki ok. 8 tygodni. Ale położna zapisując pyta o cel wizyty (kontrolna, ciąża, jakieś poważne niepokojące objawy). Jak pada odpowiedź, że właśnie test wyszedł pozytywny to jakoś zawsze miejsca się znajdą. Pilne przypadki też jakoś wcisną (ostatnio przede mną była pani, która weszła "z marszu" poza kolejką). Mi też się kiedyś zdarzyło, że zadzwonili do mnie, że w związku z wynikami cytologii mam od razu tego dnia przyjść do ginekologa bez zapisywania się w kolejkę. Szkoda, że nie potraktowali cie odpowiednio, może to dobry czas na zmianę przychodni. Przy pierwszej ciąży jak poszłam do najbliższej przychodni też mnie olali, ponoć najbliższy termin był w styczniu, a zaszłam w ciążę na początku września. Zmieniłam przychodnię i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dodam ze swojej strony, że ginekologow na NFZ jest jak na lekarstwo, no chyba że się poprawiło. Dwa lata temu było z tym kiepsko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ginekologów na NFZ jest calkiem sporo-ale..polecanych ginekoloóg na nFZ-to juz gorzej znalezc...i zwykle jest tak,że krótkie terminy są do ginekologów niezbyt lubianych przez pacjentki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry