Widok

Ginekolog doktor Olszewska

Witam, szukam aktualnych opinii o doktor Olszewskiej z Kliniki Olszewscy we Wrzeszczu. Nie chodzi o ciąże, prawdopodobnie PCOS i endometrioza. Czy ktoś chodził do Pani doktor w tych sprawach? Ewentualnie poleci innego lekarza. Będę wdzięczna za opinie. Jaki jest koszt wizyty z USG bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie chce się wypowiedzeń o Pani doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do niej chodzę. Jestem bardzo zadowolona, prowadziła obie moje ciąże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zmianie wystroju gabinetu, bo teraz to klinika, dr Olszewska idzie raczej na ilość a nie na jakość. Długo byłam jej pacjentką a teraz niechętnie chodzę. Wizyta z USG w zeszłym roku 200 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziliśmy z dziewczyną do dr Olszewskiej obok Manhattanu. Staraliśmy się o dziecko. Szczerze to jej mąż wydaje mi sie bardziej do ludzi. Dr Olszewska jest, a przynajmniej dla nas była niezbyt miła, ale jest dobrym fachowcem. Ceny za usługi faktycznie nie są najmniejsze, ale przynajmniej płaci się za dobrego lekarza.
Dr Olszewską poleciła nam sąsiadka, która długo starała się o dziecko, a Olszewscy pomogli w jej dość trudnym przypadku i teraz ma 3-letnią córeczkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo sobie ją cenię, pomogła mi w niejednej trudnej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie są ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

do góry