Widok

Goodlookin - zamawiałyście coś kiedyś???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy zamawiałyście kiedyś ciuchy z tej stronki? jakiej są jakości???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupowała tam kurtkę moja mama,wszystko oki,fajna jakość i szybka wysyłka,ja osobiście polecam.Oczywiście jeśli chodzi o sprzedawcę na allegro..........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kupowalam kurtkę, od razu odeslalam,kase zwrócili po 14 dniach.
Dlaczego odeslalam? Jakość beznadziejna,kurtka strasznie sztywna. Zamawialam z takim wielkim futrem przy kapturze- w rzeczywistości wcale takie nie bylo,w dodatku wygladalo jakby zwisalo z kaptura. No i najwazniejsze-zamawiając kurtkę sprawdzalam jej wymiary ze stara kurtka- zgadzamy sie co do centymetra,mimo to kurtka okazala sie za mala,jakas taka nie wymiarowa.

ja nie polecam - kasa za przesylke w dwie strony stracona.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z opinią wyżej. Kurtki są NIEWYMIAROWE i zupełnie INNEGO KOLORU niż na zdjęciach. Fotki kurtek podrasowane jak modelka w photoshopie. Zamówiłam, sprawdziłam wymiary w tabeli a okazało się, że kurtka była dziwnie mała. Zamówiłam więc większą, okazała się jak worek po kartoflach, straszna. Rękawy jak dla orangutanów a nie ludzi. Odesłałam drugi raz bez wymiany tym razem i czekam na zwrot pieniędzy. Oczywiście cztery razy za wysyłkę pieniędzy już nie zwrócą. SZKODA CZASU, PIENIĘDZY I NERWÓW.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owszem,ja zamawiałam dres,jest super,kolor taki jak na zdjęciu,ciepły,dobrze uszyty,jakościowo bardzo dobry,zamówiłam jeszcze kilka rzeczy,jestem bardzo zadowolona,i co najważniejsze bardzo dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
według mnie i tak za tą cenę są warte uwagi,miałam kurtkę Zary,płaszczyk zimowy puchowy Reserved i obie sztuki na deszczu przemakały a sporo droższe były,płaszczyk z goodlookin cieplutki i jak nowy mimo iż noszę trzecią zimę.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam!!!

1) Po 14 dniach od zwrotu w dalszym ciągu nie mam zwrotu na koncie
2) Fatalna obsługa
3) Nie dają paragonów
4) Wysłali mi kurtkę w złym kolorze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
NIE POLECAM!!!
Upatrzyłam sobie na ich stronie płaszczyk zimowy,zmierzyłam swoje dotychczasowe,okazało się,że nawet mam 1-3cm zapasu,więc się ucieszyłam,zamówiłam,kurier przywiózł i to by było na tyle z radości. Paczka była otwierana przy chłopaku i koleżance,oboje się skrzywili jak zobaczyli płaszcz,który różnił się od tego na zdjęciu,oprócz tego rękawy miałam za długie o jakieś 10cm,nie byłam w stanie się zapiąć w płaszcz,więc pakowanie i za dwa dni odsyłanie do firmy. Paczkę odebrali,odezwali się po 8 dniach,że pieniędzy nie będzie,bo kurtka nie ma metek (oczywiście to była bzdura- do mierzenia nikt nie ściąga metek...), równie dobrze mogli mi zarzucić,że kurtka jest uszkodzona,bo nie ma rękawa,albo że im kilogram kartofli wysłałam,a nie kurtkę. Na pieniądze czekałam i czekałam,wymienialiśmy się uprzejmościami na mailu,dopiero rzecznik praw konsumenta pomógł. Podobno miał przede mną 10 klientek w sprawie zakupów w tej firmie.
NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
czemu ja tego wcześniej nie znalazłam tzn.opinii o tym zbójeckim sklepie, ja też przeżywam przygodę ze zwrotem kurtki.Przyszła dużo za mała, w kolorze dużo ciemniejszym. Odesłałam następnego dnia, dzisiaj minęło 15 dni od zakupu,pięniędzy nie oddają,szkoda czasu i nerwów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie mam ten sam problem, nie zgadza się kolor rozmiar, nie chcą mi zwrócić pieniędzy i piszą abym im odesłała jakieś metki których w tej kurtce nie było, nie wystawili paragonu niczego, odradzam, żenada a nie firma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak pani odeslala ta kurtke bo ja tez kupiłam mi sie nie podoba i teraz nie wiem jak mam ja odesłac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nie dostałam jeszcze od nich towaru a już mam problemy. Piszą, że towar został nadany, wszystko pięknie, po kilku dniach, okazuje się kiedy przesyłka już powinna być u mnie, że jednak nie została nawet nadana. "towar wadliwy" i mi nie wyślą jednej rzeczy z dwóch zamawianych, na to konto nie ma możliwości domówić czegoś innego, chyba, że zamówić jeszcze raz i jeszcze raz zapłacić im za przesyłkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam szare dresy i są ok. takie same widziałam w chińskim sklepie na oruni, w tym nad biedronką. koleżanka miała zamówione w kolorze niebieskim i już były innej jakości, szybko się obkulkowały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zamawiałam i kurtkę zwróciłam na drugi dzień gdyż wyglądała inaczej niż na zdjęciu. Pieniądze za zwrot zostały mi odesłane w ciągu dwóch tygodni. Dodałam negatywną recenzję do zakupionej kurtki na ich stronie no i niestety nie została ona zamieszczona, pewnie przez to że jest negatywna. Takie oszukiwanie ludzi jest nie fair...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM !!

Kurtki ze sklepu goodlookin to chińskie produkty.Kupiłam 2kurtki podkręcona dobrymi opiniami i ładnymi zdjęciami .Niestety kurtki nadają się jedynie do ogrodu lub na spacer z psem późną porą.Nie polecam !!!Kurtki strasznie kiepsko są szyte i cholernie ciężkie chyba od kiepskiej jakości watoliny.Na rynku chyba lepsze kurtki byście znalazły nie dajcie się nabrać to mega Syf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurtka ,która miała być lekka jak puch ,ważyła jak worek kartofli.Moja opinia ,oczywiście negatywna została totalnie zlekceważona przez przedstawiciela sklepu.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją opinię wystawiłam po miesiącu użytkowania kurtki za ponad 200 zł. I również nie została dodana do opinii w serwisie pod daną kurtka. Kurtka masakra jestem na siebie zla, po 30 minutach użytkowania wszystko mam pod nią mokre a od wewnętrznej strony kurtki wielką plama . Nie ważne czy jest 2 na plusie czy 5 na minusie. Szkoda kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurtka inna niż na zdjęciu. Nabijają ludzi i przetrzymują 2 tygodnie kasę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
po zwrocie towaru manipulują z ustawą o prawach konsumenta, warunkach odstąpienia od umowy, chcą opóźnić zwrot kasy; chyba rzeczywiście obsługa z dalekiej zagranicy, nazwisko polskie; nie wpadłem na to by przed zakupem tu zajrzeć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam, zamówiłam kurtkę dla męża rok temu, ale jest w sprzedaży i w tym sezonie. Kurtka bardzo ciężka i mało wygodna mimo że dobra rozmiarowo. Ale to nic w porównaniu do tego co się z nią dzieje. Kurtka jest czarna, wychodzi z niej biała ocieplina, i cała jest w białe supły. Nie była prana, normalnie noszona. wygląda to okropnie, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Kurtka kosztowałam 200 zł. Po napisaniu negatywnego komentarza na ich profilu na FB komentarze zniknęły a ja zostałam zablokowana! Naprawdę nie polecam nikomu! Cena za taki badziew wysoka. Podejście do klienta jak widać. Zastanów się nad zakupem kurtki zimowej w tym sklepie, tylko na zdjęciach wyglądają dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam kurtke ale na zdjeciu wyglada inaczej i myslalam ze jest krótka a ona jest troszke za długa i mi nie pasuje i teraz nie wiem jak mam ja odeslac bo pisali ze trzeba wypełniac jakis formularz zwrotny . pomocy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam kurtkę, niestety nie pasowała, była źle skrojona i różniła się od kurtki ze zdjęć. Musiałam odesłać, bo nie dałbym rady wyjść w tej kurtce, niczym się nie broniła. Leżała fatalnie...
NIE POLECAM! - ponad to mój negatywny komentarz nawet nie pojawił się na stronie goodlookin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisze bo najpierw zamówiłam kurtkę w goodlookin a potem przeczytałam komentarze z tego forum ,powiem ze bardzo się przestraszyłam bo za kurtkę zapłaciłam 250 zł i gdyby przyszła taka jak opisywalyscie towary które były przez was zakupione to by była masakra.Ale dziś mi przyszła paczka i mówię wam super towar doskonały kolor rozmiar wszystko takie jakie chciałam.Nie wiem jak inni ale ja polecam te firmę ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
WITAM! Jestem strasznie rozczarowana zakupem! Po pierwsze czekałam dość długo na dostawę a po drugie , kurtka przyjechała z białymi przetarciami! miałam jakieś skazy wzdłuż oraz na kapturze ! Niestety telefonu nie odbierali przez caly dzień ! Zdecydowałam się napisać maila i oto co odpiwiedzieli : że mam odełsać na swój koszt kurtkę z formularzem reklamacyjnym a oni rozpatrzą..... odełsłałam -chociaż nie rozumiem dlaczego mam być stratna na 30zł /.?!?! skoro to oni wysłali kurtkę z wadami... mało tego ! do tej pory nikt mi nie oddał pieniędzy za kurtkę !!!!!!! nie odbierają tel ani nie odpisują na maile... kurtka kosztowała 240 plus 30 zwrot więc 270zł wywalone w błoto........ODRADZAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorszy sklep internetowy! Nie polecam! Chamski kurier ! Swego zamówienia nawet nie dostałam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamówiłam kurtkę 8073. Płaszcz zimowy. Rozmiar M który spokojnie może byc L lub XL. Koło zimowej to nawet nie stało. Kaptur spada mi na oczy, jest zimna.. i co mnie wkurza najbardziej to to ze wychodzą z niej pióra z każdej możliwej strony w zastraszajacym czasie. Płaszcz absolutnie nie jest wart swojej ceny. Na paczkę tez czekałam długo jak na kuriera. Nie odsyłalam jej tylko dlatego, ze późno założyłam w związku z czym czas minął. Bezczelne jest to ze otrzymałam wiadomość ze pióra bedą wychodzić. To jakiś zart! Pokażcie mi kurtkę jakakolwiek z naturalnym pierzem która gubi tak pióra oprócz tego bubla od Was. Podejście do klienta to jakiś koszmar. Nie jesteście nawet w 1% nastawieni na klienta. Ale to sie z pewnością zmieni z takim podejściem. Gratuluje polityki firmy. I współczuje nowym "klientom".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam jedna kurtkę, ale była za duża i odesłałam, pieniędzy jeszcze nie dostałam, ale pewnie, dlatego, że dziś dopiero dostaną zwrot. Kupiłam drugą kurtkę, tyle, że dwa rozmiary mniejszą i jest ok, materiał mi się podoba, zgodna z tym co na obrazku. dobra jakość i z przyjemnością ją noszę. Zamierzam powrócić do tego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, ja tez własnie zamówiłam wczoraj tąkurtke, szkoda że nie widziałam Twojej opinii :( a ile masz wzrostu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie dzisiaj dostałam kurtkę 8073. Tak jak powyżej rozmiar M okazał się dużo za duży (jak L albo XL). Jak na płaszcz zimowy jest bardzo cienka zwłaszcza na rękawach a futerko przy kapturze przyczepione w taki sposób jakby miało samo odpaść. Wzór kurtki fajny ale jestem rozczarowana jakością, kurtka nie jest warta ceny jaką trzeba za nią zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja zamawiałam.
Kurtka przyszła bardzo szybko, niestety nie leżala na mnie za dobrze (ryzyko zakupów przez Internet).
Odesłałam do sklepu - zwrot pieniędzy bardzo szybki 2 dni po dostarczeniu zwrotu.
Jak czytam komentarze, że złodzieje itd to zapewniam, że nic takiego nie ma miejsca.
Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry - polecam zakup na stronie sklepu.
Dzisiaj zamówiłam kolejną rzecz - materiał bardzo dobry.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wchodze na swoje konto i nie świeci mi sie opcja zwrot.jak mam odesłać kurtkę. Proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam ten sam problem, udało ci się odesłać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM! Zamówiłam kurtkę, wybrałam swoj rozm. S, przyszła wielkaa jak namiot! Napisane było ze puch naturalny a ta kurtka kolo puchu nawet nie lezala.. kosztowała z przedsylka ponad 300 zł.. dramat!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie z kurtkami damskimi to jest problem, jakościowo większość kiepska, mimo wszystko da się znaleźć coś porządnego i ładnego. Teraz na jesień znalazłam taką kurtkę w kolorze czarnym "Kobiecy Szyk" z Limango ma bardzo fajny krój i dobrze leży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pORAŻKA!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie kupowałam. Ale po opiniach widzę, że lepiej tego nie robić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamówiłam damską kurtkę, była ciężka i sztywna. że szok, nie najlepsza jakośc , typowa chińszczyzna w cenie 270 zł. Odesłałam , szybko zwrócili pieniądze.
Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepszy lumpeka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście preferuję polskie sprawdzone ubrania, płaszcz damski ostatnio kupowałam tu: https://venezzo.pl/pl/c/Plaszcze/112
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam kurtkę damska w rozmiarze 48, przyszła męka w rozmiarze 52.. Odeslalam, czekam na zwrot kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zamawialam kurtke niestety musialam dwa razy odeslac bo rozmiarówka jest zanizona a na stronie zle podane wymiary lepiej zamawiac większy rozmiar. Jesli chodzi o zwrot pieniedzy czy kontakt ze sklepem nie moge powiwdziec zlego slowa. Szybka dostawa jak i zwrot gotówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep Valetta.pl opinie (1556 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry