Widok

Goodlookin - zamawiałyście coś kiedyś???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy zamawiałyście kiedyś ciuchy z tej stronki? jakiej są jakości???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupowała tam kurtkę moja mama,wszystko oki,fajna jakość i szybka wysyłka,ja osobiście polecam.Oczywiście jeśli chodzi o sprzedawcę na allegro..........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kupowalam kurtkę, od razu odeslalam,kase zwrócili po 14 dniach.
Dlaczego odeslalam? Jakość beznadziejna,kurtka strasznie sztywna. Zamawialam z takim wielkim futrem przy kapturze- w rzeczywistości wcale takie nie bylo,w dodatku wygladalo jakby zwisalo z kaptura. No i najwazniejsze-zamawiając kurtkę sprawdzalam jej wymiary ze stara kurtka- zgadzamy sie co do centymetra,mimo to kurtka okazala sie za mala,jakas taka nie wymiarowa.

ja nie polecam - kasa za przesylke w dwie strony stracona.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z opinią wyżej. Kurtki są NIEWYMIAROWE i zupełnie INNEGO KOLORU niż na zdjęciach. Fotki kurtek podrasowane jak modelka w photoshopie. Zamówiłam, sprawdziłam wymiary w tabeli a okazało się, że kurtka była dziwnie mała. Zamówiłam więc większą, okazała się jak worek po kartoflach, straszna. Rękawy jak dla orangutanów a nie ludzi. Odesłałam drugi raz bez wymiany tym razem i czekam na zwrot pieniędzy. Oczywiście cztery razy za wysyłkę pieniędzy już nie zwrócą. SZKODA CZASU, PIENIĘDZY I NERWÓW.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owszem,ja zamawiałam dres,jest super,kolor taki jak na zdjęciu,ciepły,dobrze uszyty,jakościowo bardzo dobry,zamówiłam jeszcze kilka rzeczy,jestem bardzo zadowolona,i co najważniejsze bardzo dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
według mnie i tak za tą cenę są warte uwagi,miałam kurtkę Zary,płaszczyk zimowy puchowy Reserved i obie sztuki na deszczu przemakały a sporo droższe były,płaszczyk z goodlookin cieplutki i jak nowy mimo iż noszę trzecią zimę.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam!!!

1) Po 14 dniach od zwrotu w dalszym ciągu nie mam zwrotu na koncie
2) Fatalna obsługa
3) Nie dają paragonów
4) Wysłali mi kurtkę w złym kolorze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
NIE POLECAM!!!
Upatrzyłam sobie na ich stronie płaszczyk zimowy,zmierzyłam swoje dotychczasowe,okazało się,że nawet mam 1-3cm zapasu,więc się ucieszyłam,zamówiłam,kurier przywiózł i to by było na tyle z radości. Paczka była otwierana przy chłopaku i koleżance,oboje się skrzywili jak zobaczyli płaszcz,który różnił się od tego na zdjęciu,oprócz tego rękawy miałam za długie o jakieś 10cm,nie byłam w stanie się zapiąć w płaszcz,więc pakowanie i za dwa dni odsyłanie do firmy. Paczkę odebrali,odezwali się po 8 dniach,że pieniędzy nie będzie,bo kurtka nie ma metek (oczywiście to była bzdura- do mierzenia nikt nie ściąga metek...), równie dobrze mogli mi zarzucić,że kurtka jest uszkodzona,bo nie ma rękawa,albo że im kilogram kartofli wysłałam,a nie kurtkę. Na pieniądze czekałam i czekałam,wymienialiśmy się uprzejmościami na mailu,dopiero rzecznik praw konsumenta pomógł. Podobno miał przede mną 10 klientek w sprawie zakupów w tej firmie.
NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
czemu ja tego wcześniej nie znalazłam tzn.opinii o tym zbójeckim sklepie, ja też przeżywam przygodę ze zwrotem kurtki.Przyszła dużo za mała, w kolorze dużo ciemniejszym. Odesłałam następnego dnia, dzisiaj minęło 15 dni od zakupu,pięniędzy nie oddają,szkoda czasu i nerwów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie mam ten sam problem, nie zgadza się kolor rozmiar, nie chcą mi zwrócić pieniędzy i piszą abym im odesłała jakieś metki których w tej kurtce nie było, nie wystawili paragonu niczego, odradzam, żenada a nie firma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak pani odeslala ta kurtke bo ja tez kupiłam mi sie nie podoba i teraz nie wiem jak mam ja odesłac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nie dostałam jeszcze od nich towaru a już mam problemy. Piszą, że towar został nadany, wszystko pięknie, po kilku dniach, okazuje się kiedy przesyłka już powinna być u mnie, że jednak nie została nawet nadana. "towar wadliwy" i mi nie wyślą jednej rzeczy z dwóch zamawianych, na to konto nie ma możliwości domówić czegoś innego, chyba, że zamówić jeszcze raz i jeszcze raz zapłacić im za przesyłkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam szare dresy i są ok. takie same widziałam w chińskim sklepie na oruni, w tym nad biedronką. koleżanka miała zamówione w kolorze niebieskim i już były innej jakości, szybko się obkulkowały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zamawiałam i kurtkę zwróciłam na drugi dzień gdyż wyglądała inaczej niż na zdjęciu. Pieniądze za zwrot zostały mi odesłane w ciągu dwóch tygodni. Dodałam negatywną recenzję do zakupionej kurtki na ich stronie no i niestety nie została ona zamieszczona, pewnie przez to że jest negatywna. Takie oszukiwanie ludzi jest nie fair...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM !!

Kurtki ze sklepu goodlookin to chińskie produkty.Kupiłam 2kurtki podkręcona dobrymi opiniami i ładnymi zdjęciami .Niestety kurtki nadają się jedynie do ogrodu lub na spacer z psem późną porą.Nie polecam !!!Kurtki strasznie kiepsko są szyte i cholernie ciężkie chyba od kiepskiej jakości watoliny.Na rynku chyba lepsze kurtki byście znalazły nie dajcie się nabrać to mega Syf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurtka ,która miała być lekka jak puch ,ważyła jak worek kartofli.Moja opinia ,oczywiście negatywna została totalnie zlekceważona przez przedstawiciela sklepu.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją opinię wystawiłam po miesiącu użytkowania kurtki za ponad 200 zł. I również nie została dodana do opinii w serwisie pod daną kurtka. Kurtka masakra jestem na siebie zla, po 30 minutach użytkowania wszystko mam pod nią mokre a od wewnętrznej strony kurtki wielką plama . Nie ważne czy jest 2 na plusie czy 5 na minusie. Szkoda kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurtka inna niż na zdjęciu. Nabijają ludzi i przetrzymują 2 tygodnie kasę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
po zwrocie towaru manipulują z ustawą o prawach konsumenta, warunkach odstąpienia od umowy, chcą opóźnić zwrot kasy; chyba rzeczywiście obsługa z dalekiej zagranicy, nazwisko polskie; nie wpadłem na to by przed zakupem tu zajrzeć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam, zamówiłam kurtkę dla męża rok temu, ale jest w sprzedaży i w tym sezonie. Kurtka bardzo ciężka i mało wygodna mimo że dobra rozmiarowo. Ale to nic w porównaniu do tego co się z nią dzieje. Kurtka jest czarna, wychodzi z niej biała ocieplina, i cała jest w białe supły. Nie była prana, normalnie noszona. wygląda to okropnie, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Kurtka kosztowałam 200 zł. Po napisaniu negatywnego komentarza na ich profilu na FB komentarze zniknęły a ja zostałam zablokowana! Naprawdę nie polecam nikomu! Cena za taki badziew wysoka. Podejście do klienta jak widać. Zastanów się nad zakupem kurtki zimowej w tym sklepie, tylko na zdjęciach wyglądają dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam kurtke ale na zdjeciu wyglada inaczej i myslalam ze jest krótka a ona jest troszke za długa i mi nie pasuje i teraz nie wiem jak mam ja odeslac bo pisali ze trzeba wypełniac jakis formularz zwrotny . pomocy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam kurtkę, niestety nie pasowała, była źle skrojona i różniła się od kurtki ze zdjęć. Musiałam odesłać, bo nie dałbym rady wyjść w tej kurtce, niczym się nie broniła. Leżała fatalnie...
NIE POLECAM! - ponad to mój negatywny komentarz nawet nie pojawił się na stronie goodlookin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisze bo najpierw zamówiłam kurtkę w goodlookin a potem przeczytałam komentarze z tego forum ,powiem ze bardzo się przestraszyłam bo za kurtkę zapłaciłam 250 zł i gdyby przyszła taka jak opisywalyscie towary które były przez was zakupione to by była masakra.Ale dziś mi przyszła paczka i mówię wam super towar doskonały kolor rozmiar wszystko takie jakie chciałam.Nie wiem jak inni ale ja polecam te firmę ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
WITAM! Jestem strasznie rozczarowana zakupem! Po pierwsze czekałam dość długo na dostawę a po drugie , kurtka przyjechała z białymi przetarciami! miałam jakieś skazy wzdłuż oraz na kapturze ! Niestety telefonu nie odbierali przez caly dzień ! Zdecydowałam się napisać maila i oto co odpiwiedzieli : że mam odełsać na swój koszt kurtkę z formularzem reklamacyjnym a oni rozpatrzą..... odełsłałam -chociaż nie rozumiem dlaczego mam być stratna na 30zł /.?!?! skoro to oni wysłali kurtkę z wadami... mało tego ! do tej pory nikt mi nie oddał pieniędzy za kurtkę !!!!!!! nie odbierają tel ani nie odpisują na maile... kurtka kosztowała 240 plus 30 zwrot więc 270zł wywalone w błoto........ODRADZAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorszy sklep internetowy! Nie polecam! Chamski kurier ! Swego zamówienia nawet nie dostałam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamówiłam kurtkę 8073. Płaszcz zimowy. Rozmiar M który spokojnie może byc L lub XL. Koło zimowej to nawet nie stało. Kaptur spada mi na oczy, jest zimna.. i co mnie wkurza najbardziej to to ze wychodzą z niej pióra z każdej możliwej strony w zastraszajacym czasie. Płaszcz absolutnie nie jest wart swojej ceny. Na paczkę tez czekałam długo jak na kuriera. Nie odsyłalam jej tylko dlatego, ze późno założyłam w związku z czym czas minął. Bezczelne jest to ze otrzymałam wiadomość ze pióra bedą wychodzić. To jakiś zart! Pokażcie mi kurtkę jakakolwiek z naturalnym pierzem która gubi tak pióra oprócz tego bubla od Was. Podejście do klienta to jakiś koszmar. Nie jesteście nawet w 1% nastawieni na klienta. Ale to sie z pewnością zmieni z takim podejściem. Gratuluje polityki firmy. I współczuje nowym "klientom".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam jedna kurtkę, ale była za duża i odesłałam, pieniędzy jeszcze nie dostałam, ale pewnie, dlatego, że dziś dopiero dostaną zwrot. Kupiłam drugą kurtkę, tyle, że dwa rozmiary mniejszą i jest ok, materiał mi się podoba, zgodna z tym co na obrazku. dobra jakość i z przyjemnością ją noszę. Zamierzam powrócić do tego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, ja tez własnie zamówiłam wczoraj tąkurtke, szkoda że nie widziałam Twojej opinii :( a ile masz wzrostu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie dzisiaj dostałam kurtkę 8073. Tak jak powyżej rozmiar M okazał się dużo za duży (jak L albo XL). Jak na płaszcz zimowy jest bardzo cienka zwłaszcza na rękawach a futerko przy kapturze przyczepione w taki sposób jakby miało samo odpaść. Wzór kurtki fajny ale jestem rozczarowana jakością, kurtka nie jest warta ceny jaką trzeba za nią zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja zamawiałam.
Kurtka przyszła bardzo szybko, niestety nie leżala na mnie za dobrze (ryzyko zakupów przez Internet).
Odesłałam do sklepu - zwrot pieniędzy bardzo szybki 2 dni po dostarczeniu zwrotu.
Jak czytam komentarze, że złodzieje itd to zapewniam, że nic takiego nie ma miejsca.
Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry - polecam zakup na stronie sklepu.
Dzisiaj zamówiłam kolejną rzecz - materiał bardzo dobry.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wchodze na swoje konto i nie świeci mi sie opcja zwrot.jak mam odesłać kurtkę. Proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam ten sam problem, udało ci się odesłać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM! Zamówiłam kurtkę, wybrałam swoj rozm. S, przyszła wielkaa jak namiot! Napisane było ze puch naturalny a ta kurtka kolo puchu nawet nie lezala.. kosztowała z przedsylka ponad 300 zł.. dramat!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie z kurtkami damskimi to jest problem, jakościowo większość kiepska, mimo wszystko da się znaleźć coś porządnego i ładnego. Teraz na jesień znalazłam taką kurtkę w kolorze czarnym "Kobiecy Szyk" z Limango ma bardzo fajny krój i dobrze leży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pORAŻKA!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie kupowałam. Ale po opiniach widzę, że lepiej tego nie robić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamówiłam damską kurtkę, była ciężka i sztywna. że szok, nie najlepsza jakośc , typowa chińszczyzna w cenie 270 zł. Odesłałam , szybko zwrócili pieniądze.
Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepszy lumpeka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście preferuję polskie sprawdzone ubrania, płaszcz damski ostatnio kupowałam tu: https://venezzo.pl/pl/c/Plaszcze/112
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam kurtkę damska w rozmiarze 48, przyszła męka w rozmiarze 52.. Odeslalam, czekam na zwrot kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zamawialam kurtke niestety musialam dwa razy odeslac bo rozmiarówka jest zanizona a na stronie zle podane wymiary lepiej zamawiac większy rozmiar. Jesli chodzi o zwrot pieniedzy czy kontakt ze sklepem nie moge powiwdziec zlego slowa. Szybka dostawa jak i zwrot gotówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry