Widok

H&M 3 w cenie 2 ???????

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Orientujecie się może czy H&M planuje taką promocję- 3 w cenie 2 (chyba tylko na dziecięce rzeczy) , w ubiegłym roku była; o ile dobrze pamiętam; pod koniec marca.
A byłabym bardzo zainteresowana ;-)

Może ktoś coś wie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tej promocji, że za wydane 60 zł. dostajesz bon wartości 20 zł. nigdzie napisane nie było... babka w sklepie mówiła, że to taka forma podziękowania za zakupy, niespodzianka...
Info o zniżce 8 % było na fcebooku.

Dziewczyny czy ja dobrze zrozumiałam, że dostałyście podczas jednych zakupów i zniżkę 8% i kartę? Ja dostałam tylko zniżkę a kolejnego dnia bo jeszcze byłam na zakupkach dla córeczki tylko kartę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak i jedno i drugie - ztym że ja dostałam zniżkę tylko na najdroższą rzecz - być może dlatego że była kasowana jako ostatnia i na nią Pani nabiła zniżkę - być może przez pomyłkę. Z tym że mój mąż jak weszliśmy podszedł do Kasy i spytał czy są jakieś promocje? A Pani jego spytała czy ma jakieś konkretne na myśli? Więc powiedział o tych dwóch i Pani potwierdziła że są :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w alfie wczoraj miła Pani powiedziała mi że warto zajść 30 marca bo będą miał już międzysezonowe obniżki , zagadnęlam ją sama i o promocjach tez mi powiedziała ale tak to informacji w sklepie nie ma nigdzie ...generalnie nie chwalą się sprzedawcy tymi promocjami ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa...bo sami chcą nachapać a później na allegro drożej wystawić :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie wiecie czy dzisiaj jest jeszcze ten rabat i karta na zakupy w h&m?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko do niedzieli był a od dzisiaj mozna realizowac te 20zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj w Port Rumia dostałam jeszcze bon o wartości 20,- zł., więc może są do wyczerpania zapasów hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orientujecie się czy teraz są jakieś promocje???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma,bylam wczoraj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również wczoraj byłam i zostały kurtki dla chłopców ( 74-80 i chyba 86 ) po 40zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia a co to za kurtki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne na wiosnę, w kratę
Chyba taka
http://allegro.pl/hm-kurtka-kurteczka-nowa-80-i1549268762.html
nie jestem pewna, czy zestawienie kolorystyczne te same
Kurtki były w H&M na Manhattanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki jutro jadę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu, były turkusowe? W GB może byłas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, już doczytałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dzisiaj w h&m w manhatanie promocji zadnych nie było są kurtki za 40zł z materiału w kratke, za 50zł takie bardziej eleganckie kolor zgniła zieleń a za 49.90 wiatrówki kolor błekit i czerwień (fajne)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tych ze zdjecia nie ma już ? Bo były w czwartek jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no były te w kratke ale jakieś takie mdłe mi się wydawały:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry