Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Totalny brak szacunku dla pracowników. Poza tym dania, za które biorą tyle...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Ohyda burgery wątek zamknięty W Hard Rock miałem nieprzyjemność zjedzenia najgorszego i najdroższego cheese...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Jak dla Mnie tragedia wątek zamknięty Kolejne odwiedziny restauracji Hard Rock i niestety totalna porażka,przy...
~Gdanszcza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

W Polsce i na świecie, wszędzie tak samo dobrze! wątek zamknięty Znam Hard Rock Cafe od kilku lat i uwielbiam wracać do lokalu w Gdańsku...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Impreza Sylwestrowa - Nowy Rok w Hard Rock Cafe wątek zamknięty Świetnie rozganizowana i przemyślana impreza. To, co nas zaskoczyło (a...
~marzmik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

pomyłka wątek zamknięty Miejsce, które bazuje tylko i wyłącznie na swojej, rozpoznawalnej na świecie,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Generalnie spoko, ale drogo wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i sprawna, potrawy dobrej jakości, bardzo klimatyczny...
~Ally
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Obsługa i ceny w Menu tragedia wątek zamknięty Obsługa stara się być cool na tzw najlepszego kumpla. Cena odbiega od jakości...
~Dejw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Prawdziwy Hard Rock! Wszystko jest tak, jak powinno być, jedzenie na wysokim...
~Pola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2014

Stanowczo odradzam wątek zamknięty W majowy weekend wstąpiliśmy z żoną do HRC na Długim Targu. Niestety nie dane...
~Lechu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

słabo wątek zamknięty Byłam z chłopakiem ostatnio pierwszy i ostatni raz. Zamowilismy steki....
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Klimatyczny pub wątek zamknięty Miła obsługa.Bardzo smaczny talerz przystawek do piwa. Muzyka trochę za...
~Mira
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Niepowtarzalny klimat i pyszne żarcie. wątek zamknięty Zupełnie inne miejsce niż te co są w Gdańsku. Byłam 23.12 z koleżankami na...
~Laura
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

MM - opinia wątek zamknięty 2014-10-12 22:03 12.10.14 bylem z żoną i dwoma synami na obiedzie. Porażka!...
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Fajne miejsce wątek zamknięty Dobre jedzenie, fajna obsługa, najbardziej podobało mi się to, że mogłam...
~Porzeczka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Kolorowa woda zamiast drinków wątek zamknięty Jedliśmy jedynie przystawki. Smaczne. Nie mam zastrzeżeń. Niestety tego...
~Krawatek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Niesmacznie i drogo !!! wątek zamknięty Niedzielne południe a że byliśmy bez śniadania weszliśmy do lokalu. Wystrój...
~B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Najgorszy hamburger wątek zamknięty wczoraj zjadłem najgorszego hamburgera w moim życiu. w Hard Rock Cafe na...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Porażka - zmieńcie to!!! wątek zamknięty Ceny w porównaniu z innymi lokalami są niebotyczne, przebitka x2 na...
~as20
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Porażka - zmieńcie to!!! wątek zamknięty Ceny w porównaniu z innymi lokalami są niebotyczne, przebitka x2 na...
~as20
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry