Widok

Hsg gdzie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o informację gdzie aktualnie można wykonać badanie hsg i czy w ogóle gdzieś można? Jak ono wygląda w dobie pandemii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak to wygląda na NFZ, ja badanie wykonywałam prywatnie u doktora Kwiecińskiego koszt 750zł.
https://medimedic.pl/hsg-ocena-droznosci-jajowodow,325,pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzwoniłam do wszystkich szpitali państwowych. W zadnym już nie wykonują. Pozostaną prywatne kliniki. Koszt od 1000zl. Plus wizyty przed zabiegiem...czyli nam wychodziło,że ok. 1500zl trzeba liczyć. Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HSG jest bolesne i zdecydowanie lepiej zrobić Hycosy (jakaś pianka) i ocena w USG.Koleżanka mi poleciła i nie żałuję. Ja robiłam w Centrum Medycznym Tartaczna 2 -super warunki i miły lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedzi :) przeżyłam ból porodów to i badanie przeżyje, generalnie zależy mi na czasie. Ponoć po badaniu są większe szanse na poczęcie. Tak zasugerował lekarz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mi tak lekarz mówił. 3 miesiące po badaniu większe szanse. Akurat u nas się nie sprawdzilo, ale ponoć tak jest. I faktycznie do bólu porodu to pikuś hehe. Powodzenia! (Ja robiłam w szpitalu wojewódzkim, ale przed pandemią)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry