Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urząd z duzymi problemami wątek zamknięty Wcale sie nie dziwię że wiele osób napisało wczesniej że nie mogły sie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Pani w kancelarii to nieporozumienie. wątek zamknięty Pani w kancelarii ( siedząca po lewej stronie) nie dość, że jest nieuprzejma...
~Barbara
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Banda nierbów wątek zamknięty Dodzwonić się graniczy z cudem
~mc
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Paranoja wątek zamknięty Zero pomocy ze strony obsługi urzędu w celu wypełnienia PIT.
~Medulla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

nie znaja zmian w ordynacji podatkowej wątek zamknięty urzednicy w informacji nie znaja podstawowych zmian w ordynacji podatkowej,...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Obsługa telefoniczna poniżej krytyki wątek zamknięty Spróbujcie się dodzwonić, próbowałem dzisiaj się skontaktować z 5 rożnymi...
~podatnik
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Gdyby jeszcze można było się dodzwonić wątek zamknięty Jedyny mankament, to trudność w połączeniu się z informacją ogólną, z...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

6 dla US :) wątek zamknięty Może wydać się to dziwne ale oceniam na 6. Za każdym razem kiedy dzwonię...
~B.N
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Pochwala tego Urzędu wątek zamknięty Chciałam bardzo pochwalić ten Urząd za sprawną pomoc w udzielaniu...
~Teresa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Beznadziejy urząd wątek zamknięty Telefoniczna informacja ogólna nie funkcjonuje, można dzwonić godzinami i...
~aaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Iza - opinia wątek zamknięty Najgorsza skarbówka w Polsce! Przemelduję się by więcej nie mieć z nimi nic...
~Iza
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Juras - opinia wątek zamknięty Mam szczęście rozliczać się w tym urzędzie od samego początku jego istnienia....
~Juras
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

OBSŁUGA wątek zamknięty Urząd wydaje się z roku na rok bardziej sympatyczny. Stare zołzy odeszły a...
~Gall
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Do "x" wątek zamknięty Urząd skarbowy nie jest od interpretacji przepisów tylko od wykonywania....
~taxpayer
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

jEDEN Z LEPSZYCH URZĘDÓW W POLSCE wątek zamknięty Jeden z porządnych urzędów miła obsługa i pomoc oczywiście w granicach prawa...
~madin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

polecam wątek zamknięty polecam -szybka i dobra informacja przez telefon-informacja ogulna
~tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Ogolnie swietny urzad wątek zamknięty Jak tam jestem mile panie dobra informacja ale od 2 dni dzwoni do mnie facet...
~Fam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Gdybym tylko mógł, omijałbym z daleka ...... wątek zamknięty Ile razy prosiłem o pomoc w interpretacji przepisów tyle razy nie otrzymałem...
~x
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

rozmowa telefoniczna na 6! wątek zamknięty dzwoniłem przed chwilą i pani na linii była bardzo miła i pomocna :)
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Jestem zadowolony z tego urzędu. wątek zamknięty bardzo merytoryczna i kompleksowa informacja zarówno telefoniczna jak i na...
~michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry