Widok

Ile powinien jesc tygodniowy niemowlak?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny nie wiem ile mam przygotowywac pokarmu, musze dokarmiac mala odzywka. Czy jest gdzies napisane ile powinno zjesc niemowle?
image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szpitalu pani od laktacji mowila ze jak dziecko na 1 dobe to 10ml pokarmu 2 doby 20 ml itd i tak do 6 doby.natomiast w 7 dobie to dziecko powinno dostawac tyle jedzenia na ile ma ochote

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu w 7 dobie może jeść ile chce ? Ja swojego od butelki nie mogę odciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego dokarmiasz?
Generalnie pokarm będzie Ci się wytwarzał w miarę potrzeb, czyli im częściej dziecko przystawiasz, tym więcej masz pokarmu. Może wcale nie będziesz musiała dokarmiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
betti a jakim mlekiem dokarmiasz??? Na opakowaniu powinno byc...
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokarmiam nan tym gotowym, niestety nie pisze.
Musze dokarmiac bo mala stracila bardzo duzo na wadze w szpitalu i kazali karmic co 2h plus sztuczne.
pokarm juz mam tylko jestem ciekawa ile powinno takie dziecko dostac jesc?
image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja mała też dużo traciła na wadze, ponad 10%, w szpitalu dostała nawet kroplówkę na noc ... a ja karmiłam ja co 2-3 godziny na siłę, co 3-4 godziny karmiłam ją także już w domu do przedwczoraj

czasami zjadała mi 40 a czasami 75 ml, oczywiście wcześniej pierś, lub dwie, teraz laktacja juz się unormowała, nie musze dokarmiać ...
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tokio, a przez ile dokarmiałaś? Mój synek też jest karmiony i piersią i butelką.po piersi zjada 60 ml a ma 2 tyg.jestem ciekawa czy uda mi się przejść tylko na pierś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czas leci jak woda , Pati ma juz 2 tygodnie ... :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
daguś, od przedwczoraj starcza mi pokarmu z piersi ale w nocy, bo faktycznie w nocy jest treściwszy, wtedy tylko jje i śpi ok 5 godzin, w ciągu dnia śpi mało, na krócej jej starcza, budzi się głodna nawet co 15-30-60 minut ...

więc mimo, że pokarmu starcza by ją nakarmić, to jednak nie zawsze najada się do syta ... ale widze, że z dnia na dzień jest coraz lepiej, może i u ciebie laktacja się rozbudzi
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

do góry