Widok

Implant antykoncepcyjny IMPLANON NXT

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Czy któraś mama ma? Szukam opinie w interenecie i nie ma nic :(
Od kilku lat mam plastry i jestem bardzo zadowolona ale ciagle szukam :) Może implant to jest to co było by idealne.
Zastanawiam się nad implantem albo spirala hormonalą.
Dzieci już nie planuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama się nad tym zastanawiam. Taki implant zakłada znajomy ginekolog, ale chyba muszę z nim porozmawiać, czy warto, bo jednorazowo to spory wydatek, ale ponoć jest to metoda skuteczna i długotrwała. Według tego co znalazłam, to nie powinno powodować tycia...

http://obierzynski.pl/implant-antykoncepcyjny/
http://obierzynski.pl/ginekolog_uslugi/

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O tym w aptece nie powiedza biznesofarnaceuci https://wiadomosci.wp.pl/tabletki-antykoncepcyjne-zmniejszaja-wazny-osrodek-w-mozgu-dramatyczne-roznice-6453091944896129a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam od dwóch lat. Zakładałam w USA. Ogólnie bardzo sobie go chwalę. Jedyny minus to bardzo nieregularne okresy ale można się przyzwyczaić bo krawienia są słabe.

Teraz mam tylko zagwozdkę gdzie to wyjąć za rok...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dee, jeżeli przebywasz właśnie w Trójmieście, to na pewno zdejmuje to cudo pan dr (link post wyżej).

A tak z ciekawości, ile taki zabieg kosztuje w USA?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki implant w Gdańsku to koszt 1000 zł, działa 3 lata więc jakby podzielić to na miesiące jest o wiele taniej niż tabletki. Sama mam go od niedawna i jestem bardzo zadowolona jak do tej pory. Przede wszystkim nie trzeba pamiętać codziennie o pigułce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie zakładałaś ktosiek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U dr Olszewskiego we Wrzeszczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po jakim czasie od zalozenia dziala ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Implant działa już od następnego dnia po założeniu. Mam od dwóch miesięcy i narazie sobie chwale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli nie ma żadnych dodatkowych kg, humorów itd? sama się wacham czy założyć i jestem w kropce bo wszędzie pisze co innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Czy mozecie polecic kogos kto zaklada takie implanty? Cos poza Wrzeszczem? Jakies opinie na temat tej metody antykoncepcji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, trochę czasu minęło od założenia wątku więc szukam opinii na temat implantu anty. Za wszelkie info dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam. Sama mam założony od 11 lat. Miałam już zakładany 4 razy. Trzy pierwsze w Irlandii ostatni w Polsce. Nie zdecydowałabym się na nic innego. Nie ma żadnych dodatkowych kilogramów. Jedyna wada nieregularne miesiączki. Krwawienie jest jednak tak niewielki ( w moim przypadku), że nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nad tym myślę. Rozmawiałam z moją gin która to zakłada w swoim prywatnym gabinecie. Powiedziała mi wszystko co i jak. Cena to nie problem, szczególnie że to na 3 lata. Jeśli w najbliższych miesiącach nie zdecydujemy sie jednak na 3 dziecko to na pewno wybiorę taką opcję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio zapytalam o implant mojego ginekologa i odradzil. Powiedzial, ze w USA zostal wycofany, ze wzgędu na duzo ilosc powiklan i skutkow ubocznych. Firmy produkujace go, zostaly z ogromnymi zapasami i teraz staraja sie propagowac go w Europie. Czesto zachęcaja konkurencyjna cena np w UK. Teraz podobno uderzja w rynki polski, rumunski, bulgarski.
Myśle, ze nie mial powodu kłamac...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nieprawda, ten implant jak i Nexplanon są zakładane na całym świecie. I firma jest jedna, informacje są błędne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Implant działa po tygodniu od założenia. Nie po pierwszym dniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyje pupa i rozstepy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tyje sie od chemi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, gdzie Pani zakładała taki implant?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja gin zakłada implanty w prywatnym gabinecie (na Szadółkach), ale to koszt 1100 zł lub jak sama kupisz to 300 zł założenie.
Sama planuję założyć przed wakacjami, ale zobaczymy jak wyjdzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyje sie od tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy któraś z was miała problemy z migrenami przy stosowaniu implantu? Ja musiałam z tego powodu odstawić tabletki a bardzo jestem zainteresowana tym rozwiązaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żylaków dużych się po tym nabawilam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

to jest dobre- https://forum.trojmiasto.pl/porada-t934059,1,50.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Jak długo wchłania się szczepionka Rotarix? (11 odpowiedzi)

Zaszczepiłam synka przeciwko rotawirusom. Po ok 2 godz. po szczepieniu karmiłam go i sporo...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

do góry