Widok

Indywidualne ubezpieczenie dziecka

Czy ktoś z Was ma odrębną polisę NW dla swojej pociechy chodzącej do szkoły? Możecie jakieś towarzystwo ubezp. polecić? Poszukuję dobrej oferty ponieważ ta zaproponowana przez szkołę mija się z celem. Wysoka składka, mała su a odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu jakieś śmieszne.Np. złamanie kończyny 2% SU.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz ofertę Euro26 albo PlanetaMlodych.Ja córkę ubezpieczam w planecie.ubezpiecza Tu Europa.mają kilka wariatów, w tym zawierające ubezpieczenie kosztow leczenia za granicą i uprawianie sportów, w tym narciarstwa.Kupowalam przez ich stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.

Zapoznałam się z ofertą Bezpieczni.pl, PZU, Euro26 i PlanetaMłodych.

Może jeszcze coś? Byłam na stronach 2 TU, niby mają takie ubezpieczenia ale po ofertę trzeba się z nimi kontaktować. Jakby nie mogli zamieścić kalkulatora lub konkretnych info...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia i które z tych wymienionych wychodzi wg. ciebie najkorzystniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nika - nie znam się jakoś super na ubezpieczeniach. Ciekawe wydają się oferty PZU i AXA (tu biorę pod uwagę tylko dwa ostatnie warianty)- ale ponoć ta druga firma zaniża wypłaty... Ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia?
PZU podaje procentowe widełki np. 2-5% , a AXA konkretną liczbę np. 3% (za jakiś uszczerbek).

Może Sadyl rzuciłby nam trochę światła? ;)

Mnie osobiście interesuje składka do 100zł rocznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki,Agusia.U nas w przedszkolu jest ubezpieczenie PZU ok.30 zł na rok wychodzi ,chyba nie będę kombinowała i ubezpieczę ją w przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co masz za te 30zł? Jaka suma ubezpieczenia? Ile za dzień w szpitalu? Ile na rehabilitację?

Mnie jeszcze interesuje żeby było też uprawianie sportów ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia nie wiem,nigdy tak naprawdę się tym nie interesowalam,ale wiem na pewno,że jak się wydarzy wypadek poza przedszkolem to też ta polisa obowiązuje.My poza tym też mamy inne ubezpieczenia od wypadków pod które podpięte jest dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, mnie też interesuje dobre ubezpieczenie dla dziecka. Mogę zapłacić 50zł za to szkolne, ale kiedy SU jest na 10.000 zł i za nw jakieś śmieszne małe kwoty to szkoda zachodu. Zastanawiające jest to że jako jedyna z rodziców poprosiłam o owu , reszta rodziców zapłaciła kasę i jest ok. ...do wypadku pewnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, w pakiecie AXA masz włączone wyczynowe uprawianie sportów, czyli jeżeli dziecko coś trenuje poza szkołą, to jest ubezpieczone.
Plus bardzo ważna rzecz - wszczęcie procedury wypłaty odszkodowania rozpoczyna się bardzo szybko - jeżeli rodzic w dniu wypadku dziecka prześle do nas skan czy fotografię rozpoznania od lekarza, machina rusza. Nie ma u nas lekarza orzecznika, który decyduje o procencie urazu - opieramy się na tym, co napisze w rozpoznaniu lekarz w szpitalu. Nie trzeba też czekać aż do zakończenia rehabilitacji. Tak naprawdę rodzic sam jest w stanie oszacować, ile wyniesie odszkodowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowałam się na AXĘ wariant V.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już kupiłaś? Gdybyś chciała, podanie mojego Kodu Opiekuna 20067 w Kroku 1 daje Ci 10% zniżki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZielonaCytryna, już kupiłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czym są te sporty wyczynowe? Czy np na zajęciach sportowych szkolnych lub tańcach poza szkołą też wtedy będzie się ubezpieczonym? Czy tylko naprawdę wyczynowe sporty się liczą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Może Sadyl rzuciłby nam trochę światła? ;)

Za 88 zł rocznie mogę zrobić dziecku indywidualną polisę NNW:
- śmierć 10 kzł
- trwały uszczerbek 300 zł/%
W ubezpieczenia grupowe bawić mi się nie chce. Te wszystkie Zośki, które obsługują grupówki w szkołach mają swoje układy i układziki i wbić się w nie graniczy z niemożliwością. Poza tym.. gra niewarta świeczki. Nawet jeśli będę miał znacząco lepszą ofertę, to i tak mamuśki wezmą to, co zaproponuje Zośka ;D

Wiem, że obecnie Gothaer bardzo promuje swe grupowe ubezpieczenia szkolne. Jakbym miał pewność, ze ktoś to ode mnie kupi, pogmerałbym w temacie dokładniej. W innym przypadku jest to dla mnie strata czasu ;]
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuje ubezpieczenia dla dziecka w 1 klasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona Cytrynka, dzięki :) wykorzystałam Twój kod :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam! :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona Cytryna także skorzystałam z Twojego kodu :) Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZielonaCytryna, ja również skorzystałam z Twojego kodu, dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie Wy wpisujecie ten kod?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 2 bodajze kroku jest wpisz kod opiekuna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale gdzie to się wchodzi? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wchodzisz na stronę Bezpieczny.pl
Na górze po lewej masz NNW szkolne, klikasz
Potem szczegóły oferty i wybierasz pakiet, który ci odpowiada.
Klikasz kup on line i wypełniasz formularz.
To wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko pisz bez kropek w bezpieczny, napisalam tak tylko dlatego ze jak pisalam normalnie to nie chcialo dodac mojego posta na stronie - byl komunikat o nieodpowiedniej tresci posta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Mam pytanie,czy córkę 4 i pół letnią,która póki co nie uczęszcza do żadnej placówki mogę ubezpieczyć tymi wariantami dla przedszkolaków ?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiunia, warunki umowy określają, że ubezpieczeniem może być objęte dziecko, które uczęszcza do żłobka lub przedszkola.

Dziewczyny, wielka buźka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za pomoc :) Oferta jest kusząca. ZielonaCytryna - czy możesz przesłać na maila jakieś OWU dotyczące ubezpieczenia dla przedszkolaka?

garpik@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiula - wejdź na ich stronie w "NNW Szkolne", wybierz szczegóły oferty dla żłobków i przedszkoli i wszystko tam masz :) zakładka "Warunki ubezpieczenia" :) możesz tam też wybrać/zobaczyć tabelę uszczerbków i wzór polisy.

Również dziękuję za kod ;) My mamy zniżkę, a Ty klientów ;)
Wszyscy zadowoleni ;)

Wybrałam wariant V dla szkół ;)

Greenka - też jako jedyna na zebraniu chciałam znać warunki ubezpieczenia ale wychowawczyni nic więcej nie wiedziała (tylko, że dobrowolne i 40zł).
Jedna Mama mówiła, że u starszego dziecka było to ubezpieczenie na raptem 13000zł. Śmiech na sali jak dla mnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykupiłam w szkole ubezpieczenie ale ono do bani a nie miałam czasu szukac. Dodatkowo wykupie jak Agusie wariant V
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki. Tez skorzystalam z kodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka czy z Twojego kodu w tym roku tez mozna skorzystac albi czy jest jakis inny? ;) bo chyba czas wykupic na kolejny rok :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za miesiąc znowu będę czegoś szukać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, on jest ważny caaaaaały rok, bez przerwy i przez cały rok moi Klienci z niego korzystają :))))

Nowa oferta dostępna jest na stronie internetowej, w zakładce "Dziecko -> NNW Szkolne". Mamy dostępną nową opcję pobytu w szpitalu w wyniku choroby - jeśli dziecko trafi do szpitala z powodu innego niż nieszczęśliwy wypadek (rotawirus, zapalenie płuc, zapalenie wyrostka, itd.), jeżeli spędzi tam więcej niż 4 dni, otrzyma świadczenie za każdy dzień, max. do 30 dni w roku.

W razie pytań piszcie śmiało na mój adres e-mail: abaran(małpa) bezpieczny . pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O super. W tym roku również skorzystam :)
Teraz jeszcze dojdzie ubezpieczenie córki, która będzie chodzić do przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcialabym wziąc ten wariant ostatni ,sadzicie ze warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała, no pewnie, że warto :) Ale ja nie jestem obiektywna, bo jestem agentem :PPP Dzwoń jeśli masz pytania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak by to zrobic zeby w tym ubezpieczeniu bylo tez ubezpieczenie od np,szkody ktora moze wyrzadzic moje dziecko w szkole czy na podwórku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie masz takiego OC przy ubezpieczeniu mieszkania? Na zameldowanych domowników :) (oczywiście opcja dodatkowa)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma, OC możesz dorobić do mieszkania, tak jak Agusia powiedziała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zielona cytryna, czy Ty zajmujesz się także ubezpieczeniem dorosłych? Pewnie tak, ale wolę zapytać. Chciałabym zmienić mojego ubezpieczyciela, bo warunki lipne itp. Gdybyś była zainteresowana przygotowaniem oferty dla mnie i mojej rodziny to proszę o kontakt. Mail iizeek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona Cytrynka mozesz jeszcze raz podac swoj kod :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ileś tam postów wyżej jest kod :)

"Gdybyś chciała, podanie mojego Kodu Opiekuna 20067 w Kroku 1 daje Ci 10% zniżki :) "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona Cytrynka skorzystałam :) i dzieki oraz odezwe sie na twojego meila jakos niedługo w sprawie innych ubezpieczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, dziewczyny! Jestem do waszej dyspozycji, numer do mnie dostałyście w mailu z polisą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kilku lat płacę składki na córę w PZU. Po pierwsze ma opiekę, wypłacane odszkodowania o nie najgorszych wysokościach i co mi się głownie spodobało, to że otrzyma w wieku dorosłym pieniądze na 'start'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed chwilą zrobiłam kontynuację ;) wariant 6 :) Dziękuję za wcześniejsze maile/sms'y i odpowiedzi na pytania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja także skorzystałam z kodu i to podwójnie.
Dziękuje za zniżkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzruszeł mocneł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówiłam, że do usług :)))))) Dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałam z PZU, ale jakoś tak z przyzwyczajenia i od dawna. Ale jak się potem okazało - są lepsze oferty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam dodać jeszcze jedną istotną rzecz, bo zapomniałam :)

W tym roku dla dziecka można dokupić dodatkowy wariant szpitalny, na wypadek pobytu w szpitalu z powodu choroby (powyżej 4 dni, płatne za każdy dzień pobytu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZielonaCytryna - właśnie wykupiłam kontynuację :) (wariant VI)
Ubezpieczenie będzie obowiązywało od dnia następnego, po zakończeniu aktualnego(do 10.09) - a nie od jutra(dzisiaj przelew)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chciałabym wykupić kontynuację ubezpieczenia i podłączam się do pytania od kiedy będzie obowiązywało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agusia, po zakończeniu dotychczasowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki :) tak mi się wydawało - chociaż pojawił się komunikat, że po północy(po dniu w którym był przelew)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli temat w tym roku aktualny polecam https://szkolnapolisa.pl/ - szerszy zakres, niż w szkołach, niższa składka i wyższa suma ubezpieczeń, w dodatku za wpisanie kodu FBI-15 otrzymasz 15% rabatu na wybrany wariant.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porozmawiaj z brokerem Januszem Dyczką z https://www.iszkolne.pl/ Omawiałem z nim warunki wykupienia ubezpieczenia szkolnego dla moich dzieci i praktycznie od razu się zdecydowałem. Na życzenie dochodzi analiza tzw. drobnego druczku, ale u nich nie występują klauzule niedozwolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety często tak jest. Szkoła oferuje ubezpieczenie, ale jest ono okrojone. Pomimo dość wysokiej kwoty. Jesli mogę coś doradzić to najlepiej jest ubezpieczyć dziecko przy rodzinie. Wykupić polise ubezpieczeniową dla całej rodziny. Dzieki temu cena rocznego ubezpieczenia dla każdej osoby w rodzinie jest niska, przy wysokim zakresie ochrony ( o wiele wyższym niż ten oferowany przez szkołę).

Najlepiej samodzielnie zobaczyć sobie jakie są warunki oferowane przesz poszczególnych ubezpieczycieli i tym samym wybrać najlepsze ubezpieczenie dla dziecka. Na stronie można porownać sobie ubezpieczenie na życie dla całej rodziny https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-na-zycie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra oferta http://sadarbitrazowy.com.pl/jakie-sa-rodzaje-ubezpieczen/ warto się z nimi skontaktować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry