Widok

Ismigen

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko ma 10 lat. Od małego chorowala często na angine, jednostronne zapalenie płuc, krtan itd. Podaję jej drugi raz ismigen w zeszłym roku raz przez okres 10 dni i 20 dni przerwy i tak 3 serię. Teraz pani doktor kazala mi dawać córce orzez cały miesiąc non stop 30 tabletek, ponieważ miala 3 anginy i 3 antybiotyki a jeszcze przy okazji w tym roku kilka razy zapalenie wirusowe i cisgle z każdą choroba gorączka i ból gardła. Teraz córka bierze ismigen juz 4 dzień i zaczęła właśnie chorować. Ma 37 gorączki, duży katar i gardło ją pobolewa. Dalam jej neosine żeby nie rozwinął sie jakis wirus. Czy powinnam przerwać szczepionke? Czy mimo tego, że zle się czuje mam podawać dalej? A jak będzie jeszcze gorzej, wyższa temperatura itd. Co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytaj ulotkę. Ale wydaje mi się, że tam jest właśnie napisane że to nie tylko szczepionka ale i lęk więc powinnaś podawać dalej. Wyrazie jakichwolkiek wątpliwości zadzwoń do przychodni i dopytaja lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry