Widok

Jaki dobry proszek do prania?

Witam!

Proszę Was o pomoc. Ostatnio nie jestem zadowolona z jakości mojego prania - przez ostatni długi czas używałam płynów do prania np. PERWOLL - z tym, że jak się okazało nie spełniają one moich oczekiwań. Pranie, szczególnie rzeczy ciemne, po pierwszym założeniu - choćby na krótki czas pachnie jakby stęchlizną.. i nie mogę się tego pozbyć. Pranie wietrzę, wystawiam na balkon by złapało świeżości, używam płynu do płukania, piorę na długich cyklach, no i pralka jest nowa zupełnie.. więc już nie mam pomysłu. Zostaje jedynie zmiana proszku do prania.

Jakie polecacie? Jakich używacie?
Czy niemieckie proszki naprawdę są takie dobre?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zawsze kupowalam proszek taki, jaki byl na promocji- ariel, bryza itp
myslalam, ze to bez roznicy jaki, proszek, to proszek, ma prac i tyle
do czasu ;) az kupilam wlasnie niemiecki persil
bez porownania... po pierwsze zapach, po drugie jakosc prania... dopiero teraz mam wszystko wyprane jak trzeba, dopiera mi plamy z ubran, ktore ponad rok czekaly z niedopranymi plamami po Zuzi na Ole...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wiesz co ja kupuję niemiecki żel do prania i płyn do płukania i nigdy wcześniej rzeczy tak nie były wyprane i tak pachniały po płynie rewelacja :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A gdzie kupujecie niemieckie proszki ?
Z tego co szukałam to można chyba dostać w LIDLU.. czy macie jakieś stałe punkty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupuję u cioci mojej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja jestem z Zukowa i mamy tu dwa sklepy z chemia i slodyczami z niemiec
byl gdzies taki watek chemia z niemiec w gdansku, musialabys poszukac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupuje niemiecki ariel w realu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
też kupuję niemiecki Ariel w Realu :] płyny do płukania na stoiskach z chemią niemiecką :) (na rynku na Przymorzu, w budce koło baru mlecznego na Jagiellońskiej, czasem na Zaspie koło Biedronki przy ETC)

http://forum.trojmiasto.pl/Gdzie-najtaniej-niemieckie-proszki-do-prania-i-plyny-do-plukania-t194572,1,16.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest niemiecki ariel w realu,nawet nie wiedzialam.A jaka cena?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warto pożyczyć od znajomej trochę (jeśli jest taka możliwość oczywiście ) i wyprać w takim niemieckim proszku najpierw pościel, żeby sprawdzić czy czasem nie masz alergii na taki proszek. Ja właśnie we wrześniu kupiłam taki 6 kg na Przymorzu na rynku i potem przez 2 miesiące nie mogłam dojść skąd mam zapalenie błony śluzowej nosa i uczucie zatkanego nosa. Namęczyłam się okropnie, aż doszłam do wniosku, ze to alergia na ten proszek. Niemieckie proszki mają mocniejszy skład chemiczny i można to już odczuć po zapachu wypranej rzeczy. Chociaż wszystko prał bardzo dobrze, pozostałe 5 kg oddałam koleżance z pracy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wiem jak niemiecki ariel, ale polski mnie nie urzekł ;)
a persil od razu kupiłam niemiecki, polskiego nie miałam, więc nie wiem jaka jest różnica:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ubrania Waszych dzieci też pierzecie w takim niemieckim proszku. Ja mam w domu półtoraroczniaka prawie i piorę już w zwykłym proszku więc i chciałabym prać razem nawet gdyby zakupiła ten zza granicy :) hehe
I podbijam pytanie? Ile kosztuje taki z reala ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja przez pierwsze dwa czy trzy miesiące prałam w dzieciowym :) potem normalnie z naszymi
i używam dużo płynu do płukania lenora bo uwielbiam złotego :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja piore w płynie dreft- nigdy nie pachną stęchlizną ani przy tym ani przy innym- szukałabym raczej problemów w pralce, zbyt dużej wilgotności mieszkania itd
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nigdy nie uzywalam dzieciecego proszku. zawsze ubrania Mlodego pralam z naszymi, w tym samym proszku.
ceny w Realu sa rozne ;) trzeba trafic na dobra promocje. np jakies dwa tygodnie temu kupilam Ariel fioletowy cos ok 5,2 kg za ok 45zl czy jakos tak :) potrafia miec nawet 4kg w podobnej cenie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy na chełmie jest sklep z chemią z Niemiec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupuje żel niemiecki w butli chyba ma 4 litry za 25 zł żel to koncentrat i płyn do płukania też intensywny rewelacja :) a syn ma 3,5 i cały czas w loveli muszę bo jest alergikiem strasznym :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zawsze kupowałam Bonux i zawsze ubrania pachniały jak wyjmowałam z szafy teraz mam Rex kwiaty japoni czy coś takiego i też pachną rzeczy jak wyjmuje z szafy.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszki typu Rex czy Bonux mają faktycznie bardzo mocny zapach. Nie dziwie się, że "pachną" długo po praniu.
Tyle, że dla mnie to jest, delikatnie mówiąc, zapach bardzo nieprzyjemny.
Na 5 metrów czuje, że ktoś prał w nim rzeczy i staram się z nim nie rozmawiać zbyt długo. Bez obrazy, ale moim zdaniem ten zapach jest okropny. Nie pomaga nawet płukanie w najlepszych płynach do płukania.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja używam tylko niemieckiego persilu, jeden do koloru, drugi do białego

schodzą ładnie plamy, a białe rzeczy sa jak nowe

ja kupuję u takiej grubej Pani na zielonym rynku na przymorzu, ona handluje spożywką i chemią z Niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzisiaj w Lidlu widziałam 3 rodzaje Ariela :] 5,2 kg za 55,55zł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Agusia tez go widzialam,ale czy to dobra cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja piorę tylko wproszku vizir. Wszystko schodzi rewelacyjnie. Nawet trawa ze spodni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja uzywam ariel actilift fioletowy, niemiecki kupulam ostatnio 5,2 kilo za 79 zeta i to drogo niestety bylo ale bylam w potrzebie ;) wczesniej starczyl mi na 8 miechow... ale dopiera wszystko no i ludzie czuja zapach i sie pytaja czym pralam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MamoAlanka - cena w Lidlu w porowaniu do ceny jaka zaplacila Risika - jest dobra ;) ale jak widac w Realu bywa jeszcze lepsza ;) Nie wiem jak bedzie teraz jak Auchan wykupil Reala ;)
w Lidlu zaciekawil mnie Ariel "mietowy" (kolor kartonu) - febrese czy jakos tak. Bardzo lubie Lenor o tym zapachu :)))) tylko jak ten proszek pierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja sie ciesze ze bedzie auchan za miast reala.W auchanie sa lepsze promocje.I zawsze zaluje ze mam do niego tak daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się cieszę, że będę mieć Auchana na Przymorzu ;P bo jednak na Szczęśliwą to cała wyprawa ;) (no, chyba, że jesteśmy akurat na działce, to rzut beretem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kasku to jest ale na Chełmie to nie wiem to jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda ! Na 1 miejscu Vizir a na 2 Persil( nawet jeśli nie są oryginalne z Europy zachodniej). Najlepiej kupione w Makro lub Selgros.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam niemieckie płyny i żele rewelacja :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że nowa pralka nie oznacza, że nie może być jej wina, moja koleżanka z pracy kupiła nowa pralkę "jakąś super oszczędną" i okazało się że przy 1 z cykli, kory używany był najczęściej tak pralka "oszczędzała wodę", że jej pozostałości gdzieś tam zalegały- zaczynały śmierdzieć a pralka wykorzystywała je przy kolejnym praniu...i tez koleżanka zmieniała proszki płyny a potem zaczęła czytać dokładnie instrukcje o każdym programie i wyszło własnie to ... teraz nie używa tego programu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje od niedawna te kapsułki persil i sa świetne ale do czarnego uzywam perwolla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kapsułki albo żel Persila, płyn do płukania np. Lenor. Jeśli jest okazja, kupuję oryginalne niemieckie, polskie nie mają podskoku.

A co do zapachu stęchlizny - tak, jak napisały poprzedniczki, problem może być w wysokiej wilgotności mieszkania i długim suszeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi kilka razy zatęchło pranie w czasie gdy nie było ogrzewania-tzn po sezonie grzewczym. Nauczona doświadczeniem w tym czasie piorę codziennie wersje oszczednościową:P

Wyprobuję sobie kapsułki do prania persila niemieckie. może dostanę na sztuki?
Też mam wrażenie, ze te nasze viziry, ariele czy persile jakoś tak niedopierają.....szczególnie skarpety

żałuję ze nie mam auchana blisko domu albo pracy. Do reala też kawałek mam.
W lidlu są dobre proszki?nigdy nie kupowałam tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja używam fajny proszek sprowadzany z ameryki sprawdz i poczytaj http://www.amway.pl/product/109848,sa8-premium-concentrated-laundry-powder-detergent#.UpdFK0B5-IU
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
a używał może ktoś niemiecki foriel activ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio zaczełam używać płynów do prania z lidla FORMIL do bieli i do koloru i muszę powiedzieć że jestem zadowolona, cena super, prać pierze dobrze, a jeśli chodzi o plamy przy dzieciach to używam i tak vanisha.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smutne, że jak zawsze "cudze chwalicie, a swego nie znacie" - a potem zdziwienie, że gospodarka kraju leży. Ja sam kupuję wyłącznie polskie produkty, w tym proszki. Na naszym rynku producenckim również można znaleźć bardzo dobre jakościowo, a w dodatku - dostępne dla kieszeni proszki. Dla przykładu:

http://wash-expert.pl/

- producencki sklep internetowy dość mało znanej polskiej firmy, która ma szeroki wybór i produkty takie, że nawet za granicą czasem ciężko coś podobnego znaleźć. A czy ktokolwiek o niej wie? Oczywiście, że nie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Patriota - zaskczę Cię. Bardzo lubię ich szampon do dywanów i pamiętam jak naście lat temu była sieć punktów "Szop pracz" i tam można było kupić na wagę lub na litry te produkty.
Na Przymorzu był i na Zaspie...

A teraz nie ma...

Jeśli chodzi o pranie - odkąd w Realu nie ma "naszego" Ariela, to pierzemy w płynie do prania Formil z Lidla, z mydłem marsylskim :) jesteśmy z niego zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ooo, to jestem pozytywnie zaskoczony, jednak "duch w narodzie nie ginie"całkiem. Co do "Szopów" - sam tam kiedyś kilka razy kupowałem. Teraz z tego co wiem chyba wcale ich już nie ma i całą działalność firma przeniosła do sklepu internetowego, do którego link wyżej podałem. Przynajmniej produkty się zgadzają, ale 100% pewności nie mam.

Co do sieciówek - wcale im nie ufam, wolę już sklepy internetowe albo Allegro przeszperać w poszukiwaniu "naszego". Zdecydowana większość sieciówek (a także ich produktów) to jednak zagraniczne firmy pod "przykrywką" naszej produkcji.

Dobrze wiedzieć, że nie jestem "ostatnim z gatunku" :)

Pozdrawiam serdecznie i oby więcej takich Rodaków! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio ten szampon do dywanów kupiłam w takim małym sklepiku w Nowym Porcie - ale to było 2 lata temu :P Nie wiem czy jeszcze istnieje (to był chyba lumpeks i przy okazji sprzedawali te produkty)
http://forum.trojmiasto.pl/Sklepy-z-chemia-na-wage-i-litry-Szop-pracz-t423608,1,16.html

Ja akurat kupowałam nie ze względu na patriotyzm tylko na opinię (własną wyrobioną) ;)

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mam chwalić proszek Polski jak z życia i doświadczenia wiem że w Niemieckim lepiej się pierze,znasz takie powiedzenie że Polak jak nie ukradnie to będzie chory,patryjotą nie zamierzam być ale zamiast tego kupować to co jest lepszej jakości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobrym proszkiem jest OMO, ale niestety nie każdy proszek tej samy nazwy tak samo działa. Raz kupiłam jakiś uniwersalny, beznadziejny. Teraz kupuję w realu lub w sklepach z niemieckimi produktami. Bardzo dobrze sprawdza się również persil ( ale jest stosunkowo droższy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też kupuje niemieckie produkty ale muszą być z zaufanego źródła żeby nie były mieszane lub rozcieńczane wtedy sprawdzą się w 100%
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie persil i płyn E.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też używam persil, jeden do koloru, drugi do białego
schodzą ładnie plamy, prałam w Arielu pod pasował mi nawet, i ładnie pachnie, do płukania używam płyn Lenor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie się sprawdza płyn do prania z Biedronki KŁĘBUSZEK + płyn do płukania EDEN . Po wyprania rzeczy są czyste i pachnące, zapach świeżości dość długo się utrzymuje. Głównie polecam KŁĘBUSZEK(czarny ) do rzeczy czarnych do niego nie używam płynu do płukania on sam w sobie pachnie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszek SA8. 3 kilogramy starczają na około 150 prań. Nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych. W razie pytań proszę o kontakt 1411041
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja piorę w Persilu i kapsułkach Ariela 3 w 1 , oba produkty beznadziejne. Już nie dopierają nawet plam z ziemi . Nie polecam. Za to posłucham waszych rad i kupię proszek z Niemiec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zazwyczaj piorę w E, nie mam zbyt dużych wymagań, bo rzadko mam ubrania wyplamione, praktycznie się nie zdarza. Ale tak zachwalacie te niemiecki proszki, że chyba się z kuszę, w szczególności do białego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam że Persil to jest jeden z lepszych proszków. Wczesniej używałam Omo, ale ostatnio coś mi się nie dopierało, a po Persilu wszystko super schodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio jestem ambasadorką pereł piorących #perlux i muszę Wam powiedzieć, że są świetne!!! Pranie pięknie pachnie, dodatkowo ciuchy fajnie się prasuje i dają taki zapach, że nie potrzeba dodawać płynu do płukania!!! zdecydowanie polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też ostatnio używałam tych kapsułek #perluxa i jestem zadowolona. Pranie czyste, ładnie pachnie, nie mam problemu z ilością proszku jaki wsypać a i płyn do płukania jest zbędny. W porównaniu to cen proszku to może sie wydawać drogo ale w porównaniu do cen kapsułek jest ok. Jest bezpieczny dla alergików
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja stosuję praktycznie całą chemię domową z Rossmana, chyba Domol się to nazywa czy jakoś tak. Generalnie jestem bardzo zadowolona, proszek kupuje ten dla alergików i nigdy mnie żadne pranie nie podrażniło. Poza tym ta firma nie testuje na zwierzętach co jest dla mnie ważne.
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaka to różnica czy niemiecki czy polski? Jedna chemia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
właśnie nie ;) zrobiono badania i porównano te same produkty na rynek zachodni i wschodni (m.in. Polska) i w tych na zachód jest inny skłąd - lepszy ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również ostatnio mam przyjemność testowania kapsułek PERLUX. Do czasu otrzymania paczki dość niechętnie podchodziłam do tego typu "proszku" do prania. Raz próbowałam innej firmy ale niestety byłam niezadowolona z produktu gdyż kapsułki nie rozpuszczały się poprawnie i nie dopierały ubrań.
Kapsułki PERLUX są inne. stosuję je od 2 tygodni i jestem zadowolona. Kapsułki rozpuszczają się w 100 %, pranie czyste - dopierają się wyszarzałe skarpetki i bielizna. Ubrania po praniu świeżo pachną.
Testuję kapsułki do prania kolorowego oraz białego. Muszę przyznać, że zmieniłam zdanie o kapsułkach odkąd w moim domu pojawił się perlux. Moja pralka również na tym skorzysta gdyż perlux zapobiega osadzaniu się kamienia.
Jedynie tak skutecznie piorące perły na rynku!! Polecam
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam "Dosie". Stosuję ten proszek od wielu lat, nie uczula skóry, a pranie po nim jest czyste i pachnące:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te Niemieckie rzeczywiście najlepsze. NIe ma się co oszukiwać. Nawet intensywność zapachu lepsza. http://sklepzproszkami.pl/ - tutaj zawsze kupuję i polecam każdej z Was!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Waschkonig to bardzo ciekawa marka proszków do prania. Są mega wydajne, przez co używanie ich bardzo się opłaca. Sprawdźcie sobie szczegóły na http://krolprania.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używam proszku ariel i persil albo o co jest w promocji. Ostatnio czesto tez kupuje kapsulki - wygodne są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo często zmieniam proszki do prania. Chociaż ostatnio używam wyłącznie kapsułek do prania. Są bardzo wygodne jeśli chodzi o użytkowanie. Przetestowałam produkty wszystkich marek, teraz właśnie mam kapsułki Ludwika. Jestem z nich zadowolona, bo dotychczas marka kojarzyła mi się z płynem do mycia naczyń, a tu taki zaskok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam Persila i jestem zadowona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do prania używam ekologicznego proszku Clever Free. W pełni się sprawdza na moje potrzeby plamowe. W dodatku ważna jest dla mnie jego ekologiczność, bo mam przydomową oczyszczalnię.

Można go kupić w sklepie, o którym pisał patriota. tylko teraz to jest http://www.sklep.clovin.com.pl a nie wash-expert.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja powiem ze swojego doświadczenia. Do białego tylko Vizir - idelanie spiera nawet najbardziej ufajdane męskie skarpety. Do tanich nie należy, ale do białego zdecydowanie mniej proszku się zużywa niż do kolorowego prania. A jeśli chodzi o kolory, to piorę w Bryzie, Rexie, E - wszystkie sobie chwalę. Bardzo byłam zadowolona z Rexa, który świetnie dopierał mi plamy po soczkach i deserkach dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś nie może się zdecydować czy kupić proszek do prania, czy kapsułki, to polecam ten art http://www.agdstudio.pl/kapsulki-czy-proszek-do-prania/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam głównie niemiecką chemie gospodarczą, szczególnie Purox albo Gallus ze względu na wydajność, intensywny zapach i cenę, warto kupić online http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/proszki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osobiście dopasowały mi kapsułki z płynem persil nie narzekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dużo lepszy sa8 https://nutrineo.pl/pl/p/Plyn-do-prania-SA8-4L/52
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry jest Purox albo Gallus, są to niemieckie środki do prania ale bardzo dobre, kupisz je online w sklepie z chemią gospodarczą http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/proszki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie są żadne niemieckie środki. Zwykła polska januszerka, którą teraz podchwytuje coraz więcej firm. Już doczekaliśmy się produkowanych w podlaskiem albo świętokrzyskiem proszków i środków czyszczących "z Niemiec, Anglii, Włoch"... To jest jakiś skandal. Ci ludzie pozostają bezkarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam płyn do prania i płukania Bobini. Jest delikatny dla skóry (mam skórę alergiczną) i mnie nie uczula. Poza tym ładnie dopiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A testowałaś może ten https://sklep.jelp.pl/pl/p/JELP-Kapsulki-do-prania-bialego-i-koloru-11-szt./151 ? Ja przymierzam się do kupna, kilka moich znajomych go polecało, pranie ponoć ładnie pachnie po nim a na tym mi głównie zależy, no i oczywiście żeby był skuteczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie używam proszków, używam płynów do prania - ostatnio byłam bardzo zadowolona z tego płynu SURF. Pranie się ładnie doprało, nawet skarpetki, i bardzo przyjemnie pachniało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu ankiety nt proszków do prania. Tylko 5 krótkich pytań
Link do ankiety:
https://www.survio.com/survey/d/Y0I8O3A9D5P1A 8N3N

Z góry dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja sobie kupiłam 8kg proszku E bo była bardzo fajna promocja w sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam płyn do prania Bobini - nie uczula i ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię Ariel i Persil. Jakieś mam wrażenie, że po nich mam najlepiej doprane białe rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainwestujcie w oryginalną chemię z Niemiec, zobaczycie i poczujecie, jaka jest różnica między taką chemią, a tym, co na naszych sklepowych półkach jest. Zerknijcie sobie na ten sklep https://perfekt-haus.eu/ takie właśnie produkty oferują. Ja już nie wrócę do tego, co kupowałam wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dowozicie gdzieś swoje produkty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam, że tak, ale może to nie wina proszku, że pranie się nie dopiera? Może to wina proszku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam http://bestmap.pl/skuteczny-proszek-vizir/ super proszek bardzo dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niemieckie są bardziej skoncentrowane. Niestety przez to mogą wywoływać uczulenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może same róbcie proszek do prania? W internecie jest sporo przepisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy któraś z was testowała może te nowe zapachy Surf? Zastanawiam się nad tym Hawajski Sen i tym płynem tylko do czarnego. Może już macie i podzielicie się opinia, warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sobie bardzo chwałę żółty Surf Hawajski Sen. Nawet kapsułki z tej linii są super ;) Także polecam Hawajski Sen ;)
Ostatnio prałam w Purox i proszku Wirek universal i też super;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JA piorę w proszku Biały jeleń i jestem zadowolona. Nikogo nie uczula i ma ładny, delikatny zapach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poluję z reguły na promocje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast proszku raczej polecam kapsułki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam kapsułek do prania Ariel lub Vizir i dodaje perełki do prania z Lenora niebieskie. Super pachną i zapach na ubraniach utrzymuje się długo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie płatki mydlane https://yasmeen.pl/ekodom/platki-mydlane-laurowe-z-aleppo-250g.html są najlepszą opcją :) Zdecydowanie delikatniejsze niż proszki, a też dobrze piorą :) Stworzone na bazie wysokiej jakości naturalnych składników. Nie zawierają sztucznych składników. Idealne do prania delikatnych ubranek dla niemowląt i ubrań alergików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wam sprawdzić http://www.sirdanny.pl/proszki-w-dobrych-cenach-ktore-sa-skuteczne/ radzi sobie doskonale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od kiedy mam zamontowany zmiękczacz wody kupiony na zmiekczaczewody.com.pl, moje ubrania nie tracą na delikatności. Wcześniej miałam bardzo twardą wodę i nie dość że plamy nie dopierały się do końca to jeszcze tkaniny traciły miękkość. Polecam taki zmiękczacz każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

do góry